Fotograf Ślubny Czechowice

Fotograf Ślubny Czechowice


Gdzie najlepiej zorganizować wesele w Czechowicach? Złota Korona, Wrzosowa Sala, a może Dworek Eureka albo Bestwinka? Zobaczysz je poniżej na naszych zdjęciach. Staramy się, aby nasza fotografia ślubna odzwierciedlała relacje między Wami. Mamy dla Was propozycję co do miejsca sesji narzeczeńskiej. Zobacz poniżej nasze zdjęcia ślubne z Czechowic…

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf ślubny Czechowice

W Czechowicach znajduje się kilka miejsc wprost idealnych na przyjęcie weselne. Dworek Eureka z piękną przestronną salą, dwoma mniejszymi, dużym ogrodem i wykwintnym menu – prezentuje się znakomicie. Mieliśmy tam okazję być na weselu przyjaciół.

Fotograf Ślubny Czechowice

Dworek Bestwinka posiada 2 sale i również bardzo duży ogród, idealny na kilka zdjęć w plenerze, jak również zdjęcia grupowe.

Fotograf Ślubny Czechowice

Złota Korona to kolejne miejsce na mapie Czechowic, duża sala balowa z pokojami noclegowymi i miła obsługa.

Fotografia Ślubna Czechowice

Nie można zapominać o Wrzosowej Sali w Ligocie, położonej po drugiej strony trasy nr 1.

Fotografia Ślubna Czechowice

UWAGA! Zapraszamy pary z Czechowic na bezpłatną sesję narzeczeńską do Pszczyny! Dlaczego warto nas sprawdzić przed weselem? Nauczymy Was podczas sesji zaręczynowej jak „pozować”, aby nie pozować i wyjść na zdjęciach naturalnie a zarazem atrakcyjnie.

Fotografia Ślubna Czechowice

Czy warto umówić się z nami na plener po ślubie?

Justyna i Rafał Osińscy: Zawsze staramy się wykonać jak najwięcej różnorodnych kadrów w jak najkrótszym czasie (ok. 15 minut) w dniu Waszego ślubu. Zarówno za dnia jak i w nocy. Ta druga sesja trwa krócej – wystarczy ok. 5 minut, aby mieć niepowtarzalne nocne ujęcia w swoim albumie ślubnym. Po ślubie sami zdecydujecie czy jesteście zadowoleni z ilości zdjęć i nie potrzebujecie dodatkowego pleneru po ślubie. A być może obudzimy w Was chęci na jeszcze więcej zdjęć, kiedy zobaczycie ich jakość. W każdym razie nigdy nie podpisujemy umowy wraz z dodatkowym plenerem. Tę decyzję pozostawiamy Wam po weselu.

Czy również filmujecie?

JRO: W sezonie 2020 wprowadziliśmy do oferty teledysk składający się z ruchomych migawek. A więc – tak! Nie będzie to film typu „tasiemiec”, ale właśnie dynamiczny teledysk z fragmentami przygotowań, ceremonii i przyjęcia. Zobaczycie być może na nim wiatr we włosach, spadające łzy czy kilka obrotów w Waszym 1. tańcu.

Filmiki będą nagrywane przez tę samą osobę, która fotografuje – jednak z priorytetowym traktowaniem zdjęć. Fotografia pozostaje naszą główną domeną. Teledysk zmontowany z filmików będzie natomiast cennym dodatkiem dla tych z Was, którzy rozważają zatrudnienie filmowca, ale niekoniecznie potrzebują całej ekipy filmowej ani długich filmów.

Nagrywamy również teledyski filmowe:

Jeśli szukałaś hasła „fotograf ślubny Czechowice” i chcesz dowiedzieć się więcej o nas, to odpowiedzi na inne najczęściej zadawane nam pytania znajdziesz w artykule „O co zapytać fotografa ślubnego?”

Zapraszamy serdecznie na niezobowiązujące spotkanie!
Justyna i Rafał Osińscy – fotograf ślubny Czechowice

Fotoreportaże ślubne z Czechowic


Poniżej 3 historie ślubne od przygotowań do oczepin wykonane w Czechowicach. Jeśli spodobał Ci się nasz styl, zapraszamy do kontaktu! Być może do zobaczenia w 2024 lub 2025r!

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf Ślubny Czechowice

Fotografia Ślubna Czechowice