Fotograf Ślubny Orzesze

Fotograf Ślubny Orzesze


Skoro szukasz fotografa na Wasze wesele z okolic Orzesza? Miejsca na plener? Zdjęcia to wyjątkowe obrazy, które pozwalają odbyć niezwykłą podróż w przeszłość. Dzięki fotografii ślubnej mogą na nowo ożyć wspomnienia, atmosfera i unikalny klimat. Dobre zdjęcia ślubne potrafią nie tylko pobudzić wszystkie zmysły, ale i sprawić, że te wyjątkowe momenty możesz przeżywać na nowo, za każdym razem kiedy sięgniesz po album. To wspaniała pamiątka, pełna magii, uczuć i emocji, która pozostanie z Tobą oraz Twoimi najbliższymi na zawsze.

Fotograf na wesele Orzesze

Zdjęcia ślubne to zawsze wyjątkowa pamiątka, do której oboje będziecie mogli wracać w dogodnym dla Was czasie. Dzięki nim na nowo odżyją wspomnienia i atmosfera tamtych chwil. Co więcej, tymi momentami będziecie mogli dzielić się z najbliższymi za sprawą wyjątkowych fotoalbumów.

Zdajemy sobie sprawę, że fotograf ślubny to nie jedyny wydatek podczas planowania wesela. Mamy też świadomość jak kosztowne bywają przyjęcia, dlatego przygotowaliśmy dla Was różne pakiety, dopasowane do Waszych oczekiwań, ale również założonego budżetu. Ile zatem kosztuje fotograf na wesele?

Skontaktujcie się z nami, wspólnie ustalimy szczegóły przyjęcia, a także stworzymy plan spełniający Wasze oczekiwania. To w końcu Wasz wielki dzień, a fotografia ślubna ma być niepowtarzalną pamiątką.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik
fotograf ślubny orzesze

Cechy idealnego fotografa ślubnego

Jakie powinny one być? Wybór fotografa na wesele nie wydaje się trudnym zadaniem. W końcu w internecie jest ogromny wybór różnorodnych ofert specjalistów od fotografii ślubnej. Jednak posiadanie nawet najbardziej zaawansowanego, nowoczesnego sprzętu nie sprawi, że ktoś z dnia na dzień stanie się fotografem. Co więcej, profesjonalny fotograf, poza umiejętnością robienia ładnych kadrów czy obróbki zdjęć, powinien również wykazywać się odpowiednimi cechami, takimi jak punktualność czy terminowość. Powinien też indywidualnie podchodzić do każdego klienta oraz jego potrzeb.

Bardzo dobre zdjęcia ślubne to te, do których nawet po wielu latach chcesz wrócić, tak aby poczuć klimat i atmosferę tamtych chwil. Wśród nich mogą być te pozowane i reżyserowane, ale również fotografie powstające z ukrycia. W przypadku tych drugich fotograf powinien być jednak niewidzialny, a Wy i goście musicie czuć się przy nim swobodnie i naturalnie. My dodatkowo gwarantujemy dobrze opowiedzianą historię – Waszą historię, zapisaną za pomocą obrazów.

Fotografia ślubna – gwarancja wyjątkowych i naturalnych zdjęć

Oglądając niektóre zdjęcia masz wrażenie, że są sztuczne i przerysowane? To się niestety zdarza, bowiem niektórzy fotografowie ślubni stawiają na wyreżyserowane sesje, które, choć są piękne i estetyczne, to często nie mają tej głębi, nie opowiadają autentycznej historii.

My chcemy Wam zaoferować niepowtarzalne zdjęcia ślubne, które nie tylko staną się najpiękniejszą pamiątką na lata, ale również będą dobrze opowiedzianą historią pełną emocji, spontanicznych reakcji i charakteru. Co więcej, stawiamy na naturalność i detale. Szczególnie te ostatnie potrafią oddać klimat tamtych chwil i sprawiają, że ich atmosfera staje się niemal na wyciągnięcie ręki. Zapewniamy niezwykłą podróż w czasie, za każdym razem kiedy sięgniesz po album ze zdjęciami.

Fotografia Ślubna Osińscy

FAQ czyli najczęściej zadawane nam pytania…

Pracujemy dla Was i z myślą o Was, dlatego jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości w kwestii zdjęć ślubnych, z przyjemnością na nie odpowiemy. Najpierw zapoznajcie się jednak z najczęściej zadawanymi pytaniami, na które udzieliliśmy poniżej odpowiedzi.

Czy fotografujecie we dwoje?

Justyna i Rafał Osińscy: Na specjalne życzenie tak, ale zwykle w pojedynkę. Jeśli planujecie uroczystość dla ponad 200 gości, to zdecydowanie warto rozważyć opcję z 2 fotografów. Przy mniej licznych wydarzeniach 1 fotograf zwykle poradzi sobie bez problemu.

Poszerzenie pakietu ślubnego o drugiego fotografa niesie za sobą dodatkową korzyść. Otóż jedno z nas już w trakcie ślubu przygotowuje pokaz slajdów ze zdjęć z przygotowań, kościoła i pierwszego tańca – gdybyście jeszcze przed oczepinami chcieli pokazać to swoim gościom na dużym ekranie. Tu przykład:

Czy warto umówić się z nami na plener po ślubie?

Justyna i Rafał Osińscy: Zawsze staramy się wykonać jak najwięcej różnorodnych kadrów w jak najkrótszym czasie (ok. 15 minut) w dniu Waszego ślubu. Zarówno za dnia jak i w nocy. Ta druga sesja trwa krócej – wystarczy ok. 5 minut, aby mieć niepowtarzalne nocne ujęcia w swoim albumie ślubnym. Po ślubie sami zdecydujecie czy jesteście zadowoleni z ilości zdjęć i nie potrzebujecie dodatkowego pleneru po ślubie. A być może obudzimy w Was chęci na jeszcze więcej zdjęć, kiedy zobaczycie ich jakość. W każdym razie nigdy nie podpisujemy umowy wraz z dodatkowym plenerem. Tę decyzję pozostawiamy Wam po weselu.

Czy również filmujecie?

JRO: W sezonie 2020 wprowadziliśmy do oferty teledysk składający się z ruchomych migawek. A więc – tak! Nie będzie to film typu „tasiemiec”, ale właśnie dynamiczny teledysk z fragmentami przygotowań, ceremonii i przyjęcia. Zobaczycie być może na nim wiatr we włosach, spadające łzy czy kilka obrotów w Waszym 1. tańcu.

Filmiki będą nagrywane przez tę samą osobę, która fotografuje – jednak z priorytetowym traktowaniem zdjęć. Fotografia pozostaje naszą główną domeną. Teledysk zmontowany z filmików będzie natomiast cennym dodatkiem dla tych z Was, którzy rozważają zatrudnienie filmowca, ale niekoniecznie potrzebują całej ekipy filmowej ani długich filmów.

Czy warto się spotkać?

JRO: Na spotkaniu z nami dowiecie się czym różni się nowoczesny album od fotoksiążki. Zobaczycie przykłady różnych modeli i kolorów okładek z drewna lub skóry ekologicznej. Chętnie doradzimy w doborze zespołu, DJa czy animatorów dla dzieci. Spotkaliśmy ich wielu i wiemy kogo można z czystym sumieniem polecić!
Być może jednak mieszkacie daleko, za granicą lub nie macie możliwości aby przyjechać do nas. Wówczas możemy umówić się na wideo-rozmowę, podczas której poznamy się i pokażemy część naszych prac i produktów.

album ślubny, płótno i pendrive w drewnie

Fotografia Ślubna Osińscy Pszczyna Żory Oświęcim

Zapraszamy 🙂

Justyna i Rafał Osińscy

Jeśli szukałaś hasła „fotograf ślubny Orzesze” i chcesz dowiedzieć się więcej o nas, to odpowiedzi na inne najczęściej zadawane nam pytania znajdziesz w artykule „O co zapytać fotografa ślubnego?

Zapraszamy serdecznie na niezobowiązujące spotkanie! 🙂

Justyna i Rafał Osińscy – fotografia ślubna Orzesze

Fotoreportaże ślubne z Orzesza i okolic


Każda z prezentowanych poniżej par skrywa własną, nietuzinkową historię ślubną, którą staramy się opowiedzieć za pośrednictwem zdjęć. Dzięki niepowtarzalnym kadrom, chwilom zamkniętym w obrazie, możesz raz po raz na nowo przeżywać najpiękniejsze momenty w swoim życiu. Poznaj historie naszych bohaterów i pozwól nam opowiedzieć również swoją.

Fotograf na wesele 2024 i 2025

Jeśli spodobał Ci się nasz styl, to zapraszamy do kontaktu.
Przyjmujemy rezerwacje na 2024 i 2025 rok.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf Ślubny Orzesze