Fotograf Ślubny Cieszyn

Fotograf Ślubny Cieszyn


Zapraszamy do Cieszyna na pogranicze Polski i Czech. Dzięki fotografii można wydobyć najpiękniejsze perełki z regionu, z którym jesteś związany i pokazać je za pomocą zdjęć ślubnych. Tajemnicze lasy, bogate w kwiaty łąki, bajkowe stawy czy intrygująca architektura może stać się niepowtarzalnym tłem, które podkreśli charakter ważnego dla Ciebie miejsca.

Fotograf na wesele Cieszyn

Wiemy, że fotograf ślubny to nie jedyny wydatek podczas planowania wesela. Mamy też świadomość jak kosztowne bywają przyjęcia, dlatego przygotowaliśmy dla Was różne pakiety, dopasowane do Waszych oczekiwań, ale również założonego budżetu. Ile zatem kosztuje fotograf na wesele?

Skontaktujcie się z nami, wspólnie ustalimy szczegóły przyjęcia, a także stworzymy plan spełniający Wasze oczekiwania. To w końcu Wasz wielki dzień, a fotografia ślubna ma być niepowtarzalną pamiątką.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik
fotograf ślubny cieszyn

Planujemy wesele w Cieszynie

Cieszyn to nadgraniczne miasto z długą historią, choć przedzielone granicą, to dziś w oczach wielu postrzegane jest jako jedna spójna miejscowość. Przyciąga swoimi widokami szczególnie w okolicach zamku, rynku i własnej „Wenecji”.

fotograf ślubny cieszyn

Jeśli planujecie wesele w Cieszynie to z cała pewnością warto rozważyć poniższe restauracje, dworki i sale weselne:

Kasztanowy Dwór

Dworek Cieszyński

Korbasowy Dwór

Pod Brunatnym Jeleniem

Kamienica Konczakowskich

Hotel Mercure Cieszyn

Dworek Uroczysko Zamarski

oraz kilka innych

Fotograf na wesele Cieszyn

Zapewne jak każdy, kto planuje swój wielki dzień, zastanawiasz się jakiego fotografa wybrać na wesele. To niełatwe zadanie, zwłaszcza że zdjęcia ślubne będą pamiątką, która pozostanie z Tobą na zawsze. Po czym zatem poznać, że akurat ten fotograf spełni twoje oczekiwania?

Przede wszystkim zajrzyj do jego portfolio i zobacz, czy taki styl fotografii ślubnej Ci odpowiada. Zapoznaj się z co najmniej kilkoma zdjęciami i sprawdź, czy tworzą one spójną całość, która w ciekawy sposób opowiada historię pary. To nie mogą być przypadkowe kadry bez wyrazu.

fotografia ślubna cieszyn

Zapytaj także znajomych o polecenie fotografa ślubnego. Całkiem możliwe, że byli zadowoleni z profesjonalisty, który przygotował dla nich zdjęcia. Dobrym pomysłem będzie również zweryfikowanie opinii innych klientów danego fotografa. Obecnie jest wiele możliwości, zwłaszcza w internecie, sprawdzenia czy jest solidny i terminowy, a także czy potrafi nie tylko robić zdjęcia, ale i odpowiednio je obrabiać. Ten ostatni etap bywa nierzadko zaniedbywany, wskutek czego powstają nienaturalne, pozbawione wyrazu i emocji fotografie, gdzie na dodatek wykorzystano efekty, które za kilka lat wyjdą z trendów.

U nas, zaglądając do zakładki „portfolio”, odkryjesz nie tylko bogaty katalog zdjęć, ale przede wszystkim przemyślanie opowiedziane historie osób, którym mogliśmy towarzyszyć w ich ważnym dniu. Pełne emocji, miłości, kolorów i niezapomnianej atmosfery, którą można niemal poczuć i przeżyć raz jeszcze. Fotografia ślubna to, poza obrączkami, jedna z najważniejszych pamiątek, które pozostaną z Tobą na zawsze. Wiemy jak trudno jest wybrać idealnego fotografa, dlatego zawsze przed sesją spotykamy się i omawiamy potrzeby oraz oczekiwania względem zdjęć, a także oferujemy bezpłatną sesję narzeczeńską. Ta pozwoli ocenić Ci nasz kunszt, kreatywność oraz jakość fotografii.

Pozwól nam zatem opowiedzieć Twoją historię.

Cechy idealnego fotografa ślubnego

Wybór fotografa na ślub nie wydaje się trudnym zadaniem. W końcu jest ogromny wybór różnorodnych ofert w internecie i nie tylko. Jednak posiadanie nawet najbardziej zaawansowanego sprzętu nie sprawi, że ktoś z dnia na dzień stanie się fotografem. Przecież profesjonalny fotograf poza zdolnością wykonywania ładnych kadrów czy obróbki zdjęć, powinien również wykazywać się właściwymi cechami, takimi jak punktualność czy solidność. Musi też potrafić indywidualnie podchodzić do każdego klienta i jego potrzeb.

Dobre zdjęcia ślubne to takie, do których po latach chcesz zawsze wrócić, tak aby poczuć atmosferę tamtych chwil. Wśród nich mogą być te reżyserowane, jak i również fotografie wykonane znienacka. W przypadku tych drugich fotograf powinien być jednak niezauważalny, a Wy i Wasi goście musicie czuć się przy nim swobodnie.

wesele pod zegarem

Fotografia Ślubna Osińscy

NASZE ATUTY?

Potrafimy uchwycić ulotne chwile, które pozwolą Ci nie tylko przypomnieć sobie najpiękniejszy czas w Twoim życiu, ale i poczuć go za każdym razem, kiedy będziesz sięgać po zdjęcia.

Naturalne zdjęcia ślubne pełne emocji, detali i klimatu oraz profesjonalna obróbka, która za sprawą żywych kolorów i braku nienaturalnych efektów pozwoli z dumą wracać do tych pięknych chwil.

Zapewniamy, że na swoje zdjęcia nie będziesz czekać przez wiele tygodni! Przygotujemy je dla Ciebie w około 10 dni!

Fotografia Ślubna Osińscy – 12 lat doświadczenia w fotografowaniu najpiękniejszych momentów życia.

Fotografia Ślubna Osińscy Pszczyna Żory Oświęcim

Zapraszamy 🙂

Justyna i Rafał Osińscy

fotograf ślubny cieszyn

Jeśli szukałaś hasła „fotograf ślubny Cieszyn” i chcesz dowiedzieć się więcej o nas, to odpowiedzi na inne najczęściej zadawane nam pytania znajdziesz w artykule „O co zapytać fotografa ślubnego?

Zapraszamy serdecznie na niezobowiązujące spotkanie! 🙂

Justyna i Rafał Osińscy – fotografia ślubna Cieszyn

Fotoreportaże ślubne z Cieszyna


Nasze portfolio składa się z wielu historii, które mogliśmy opowiedzieć za pomocą fotografii. To opowieści o miłości, szczęściu oraz najbliższych, którzy celebrowali z naszymi bohaterami najważniejsze momenty w ich życiu. Uchwyciliśmy te piękne chwile, dzięki czemu w dowolnym czasie mogą oni do nich wrócić i przeżywać je na nowo. Poznaj historie naszych bohaterów i pozwól nam opowiedzieć również swoją.

Fotograf na wesele 2024 i 2025

Jeśli spodobał Ci się nasz styl, to zapraszamy do kontaktu.
Przyjmujemy już rezerwacje na 2024 i 2025 rok.

Naturalne zdjęcia ślubne pełne emocji, detali i klimatu oraz profesjonalna obróbka pozwoli Wam z dumą wracać do tych pięknych chwil spędzonych w takich miejscach jak:

➤ Cieszyńska Wenecja

➤ Rynek w Cieszynie

➤ Studnia Trzech Braci

➤ Most graniczny

➤ Czeski Cieszyn – starówka

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf Ślubny Cieszyn