Fotograf Ślubny Skoczów

Fotograf Ślubny Skoczów


Planujecie swój ślub lub wesele w Skoczowie i szukacie fotografa z okolic? Dobrze trafiliście! Fotografowaliśmy w Skoczowie śluby zarówno katolickie jak i ewangelickie.

Czym jest fotografia ślubna? To przede wszystkim dobrze opowiedziana historia o miłości dwojga ludzi. Jest w niej jednak również opowieść o rodzinie i przyjaciołach, którzy towarzyszyli im w tym ważnym dla nich dniu.

Najlepsze zdjęcia ślubne to te naturalne, autentyczne i niepozowane, bowiem to właśnie one wyrażają cały wachlarz najróżniejszych emocji. Dobry fotograf ślubny nie tylko komponuje ładne kadry, ale i poluje na szczere, spontaniczne reakcje gości. Następnie za pomocą obrazów, niczym narrator, opowiada o najpiękniejszych chwilach danego wydarzenia. Dzięki uchwyceniu licznych detali i emocji pozwala poczuć tamte momenty, a wręcz przenieść się w czasie i ponownie do woli rozkoszować się dniem ślubu.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik
fotograf ślubny skoczów

Planujemy wesele w Skoczowie

Lokalna legenda o pochodzeniu nazwy miasteczka, wspomina o rzeczywistym grodzie, który istniał dawniej na terenie Międzyświecia. Z czasem zaczęto osiedlać się na obecnym terenie miasta, a stary gród upadł. Miasteczko, które „przeskoczyło” na obecne miejsce nosi więc nazwę Skoczów.

Jeśli planujecie wesele w Skoczowie to z cała pewnością warto rozważyć poniższe restauracje, dworki i sale weselne:

Gościniec Nałęże

Gościniec Szumny

Dom Przyjęć Mewa

Restauracja Nowa Maja

Gościniec Bonjour

Dwór Świętoszówka

Dworek Uroczysko

oraz kilka innych

Fotografia Ślubna Skoczów

Ślub to wyjątkowy moment w życiu zakochanych. Dlatego warto, aby został odpowiednio uwieczniony i stał się niezwykłą pamiątką, do której nie tylko Wy, ale i Wasi najbliżsi będziecie mogli w każdej chwili wrócić i rozkoszować się wspólnymi wspomnieniami sprzed lat. Zdjęcia ślubne to ogrom niepowtarzalnych momentów, radości, łez wzruszenia i zabawnych sytuacji. Dobry fotograf ślubny może ożywić te chwile i pozwolić przeżyć je na nowo, gdy tylko otworzycie album. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Opowiemy Waszą historię zapisaną na obrazach, które przywołają tamte chwile i emocje.

Od 15 lat profesjonalnie zajmujemy się fotografią ślubną. Co więcej, doradzamy również parom w kwestii wyboru sali, zespołu czy pleneru. Zajrzyj na naszą stronę lub umów się na spotkanie, a z chęcią opowiemy także i Twoją historię.

Zdjęcia ślubne pełne emocji

Najpiękniejsze zdjęcia ślubne pełne emocji, czaru, humoru i pasji to często nie te, które zostały zaplanowane i ustawione, ale te wykonane znienacka. To dzięki nim możesz poczuć atmosferę tamtych chwil, które za sprawą albumu mogą za każdym razem ożyć na nowo. Dobry fotograf ślubny to profesjonalista, który potrafi uchwycić te momenty, ale także sprawić, że ludzie znajdujący się wokół niego czują się swobodnie i naturalnie. Dlatego jeśli szukasz idealnego fotografa na wesele, koniecznie skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci upamiętnić najważniejsze chwile w Twoim życiu.

Wasz fotograf ślubny – jaki powinien być?

Wybierając fotografa na wesele Młodzi najczęściej przeglądają portfolio w internecie i na tej podstawie podejmują decyzję. To dobre podejście, które pozwoli poznać styl robionych przez niego zdjęć, ale nie jedyny czynnik jaki trzeba wziąć pod uwagę. Wielu fotografów ślubnych wybiera do portfolio starannie wyselekcjonowane, ładne kadry, które po prostu miło się ogląda. Niestety często nie oddają one atmosfery i emocji, jakie towarzyszyły osobom uwiecznionym na fotografiach. Na co zatem zwrócić uwagę?

Fotograf ślubny za pomocą obrazów opowie historię o jednym z najważniejszych wydarzeń w Twoim życiu. Historię pełną emocji i kolorów, dzięki którym tamta atmosfera nawet po wielu latach będzie wciąż wyczuwalna. Jednak aby tak było, fotograf musi nie tylko wiedzieć jak dobrze uchwycić chwilę, ale i być niemal niezauważalny dla otoczenia. Dzięki temu goście będą czuli się w jego obecności swobodnie, a zdjęcia będą naturalne i pełne emocji.

Kolejną istotną kwestią jest obróbka zdjęć. Wielu fotografów stawia na nowoczesne i wymyślne efekty, które wraz z upływem czasu stają się jednak niemodne. Dlatego niezwykle ważne jest, aby fotografia ślubna była ponadczasowa, bowiem dzięki temu nawet po wielu latach wracając do wspomnień zapisanych na obrazach będziesz mógł ożywić tamte chwile.

Fotografia Ślubna Osińscy, oprócz pięknych i unikalnych kadrów, zapewnia dobrze opowiedzianą historię, których bohaterami będziecie Wy. Będzie to opowieść o miłości, ale także rodzinie i przyjaciołach, którzy uczestniczyli wraz z Wami w tym ważnym dniu. Zapraszamy Was zatem na bezpłatną sesję narzeczeńską, dzięki której poznacie nasz warsztat oraz umiejętność opowiadania historii za pomocą obrazu.

Fotografia Ślubna Osińscy

NASZE ATUTY?

Potrafimy złapać ulotne momenty, które pozwolą Ci nie tylko przypomnieć sobie najpiękniejszy czas w Twoim życiu, ale i poczuć go za każdym razem, kiedy będziesz sięgać po fotografie.

Naturalne zdjęcia ślubne pełne emocji i klimatu oraz profesjonalna obróbka, która za sprawą żywych kolorów i braku nienaturalnych zafarbów pozwoli z dumą wracać do tych pięknych chwil.

Zapewniamy, że na swoje zdjęcia nie będziesz czekać przez wiele tygodni! Przygotujemy je dla Ciebie w ok. 10 dni!

Fotografia Ślubna Osińscy – 15 lat doświadczenia w fotografowaniu najpiękniejszych momentów życia.

Czy również filmujecie?

JRO: W  poprzednim sezonie wprowadziliśmy do oferty teledysk składający się z ruchomych migawek. A więc – tak! Nie będzie to film typu „tasiemiec”, ale właśnie dynamiczny teledysk z fragmentami przygotowań, ceremonii i przyjęcia. Zobaczycie być może na nim wiatr we włosach, spadające łzy czy kilka obrotów w Waszym 1. tańcu.

Filmiki będą nagrywane przez fotografa – jednak z priorytetowym traktowaniem zdjęć. Fotografia pozostaje naszą główną domeną. Teledysk zmontowany z filmików będzie natomiast cennym dodatkiem dla tych z Was, którzy rozważają zatrudnienie filmowca, ale niekoniecznie potrzebują całej ekipy filmowej ani długich filmów.

Jak szybko po ślubie otrzymamy zdjęcia i czy dostaniemy je wszystkie?

JRO: Do obróbki Waszych zdjęć zasiadamy od razu po Waszym ślubie. Dzięki temu nie będziecie musieli na nie czekać długimi miesiącami. Staramy się, aby były gotowe już do 10 dni. Wasi goście również otrzymają dostęp do galerii i będą mogli je równie szybko obejrzeć i bezpłatnie pobrać. Zauważamy, że dzięki temu częściej odkładają telefony i mniej fotografują na Waszej uroczystości 😊

Przekazujemy często dużo więcej niż obiecane w umowie 350 zdjęć. Przed samym ślubem otrzymacie od nas kilka wskazówek, dzięki którym udanych zdjęć może być jeszcze więcej. Na żądanie udostępniamy wszystkie zdjęcia, jeśli tego sobie życzycie. Jednak to naszym zadaniem jest wybrać te najlepsze spośród kilku tysięcy i oszczędzić Wam tego wysiłku.

Czy warto się spotkać?

JRO: Na spotkaniu z nami dowiecie się czym różni się nowoczesny album od fotoksiążki. Zobaczycie przykłady różnych modeli i kolorów okładek z drewna lub skóry ekologicznej. Chętnie doradzimy w doborze zespołu muzycznego, DJa czy animatorów dla dzieci. Spotkaliśmy ich wielu i wiemy kogo można z czystym sumieniem polecić!
Być może jednak mieszkacie daleko, za granicą lub nie macie możliwości aby przyjechać do nas. Wówczas możemy umówić się na wideo-rozmowę, podczas której poznamy się i pokażemy część naszych prac i produktów.

album ślubny, płótno i pendrive w drewnie

Fotografia Ślubna Osińscy Pszczyna Żory Oświęcim

Zapraszamy 🙂

Justyna i Rafał Osińscy

wesele pod zegarem

Jeśli szukałaś hasła „fotograf ślubny Skoczów” i chcesz dowiedzieć się więcej o nas, to odpowiedzi na inne najczęściej zadawane nam pytania znajdziesz w artykule „O co zapytać fotografa ślubnego?

Zapraszamy serdecznie na niezobowiązujące spotkanie! 🙂

Justyna i Rafał Osińscy – fotografia ślubna Skoczów

Fotoreportaże ślubne ze Skoczowa


Dzięki niepowtarzalnym kadrom, momentom zamkniętym w obrazie, możesz na nowo przeżywać najpiękniejsze momenty w swoim życiu. Poznaj historie naszych bohaterów i pozwól nam opowiedzieć także i swoją.

Fotograf na wesele 2024 i 2025

Jeżeli szukasz solidnego fotografa na swoje wesele, który w wyjątkowy sposób uwieczni najważniejsze chwile w Twoim życiu, pamiętaj, aby nie zostawiać jego wyboru na ostatnią chwilę. Terminarze dobrych fotografów ślubnych (podobnie wyróżniających się zespołów czy restauracji) są bowiem zapełnione i to nierzadko na rok, dwa z góry. Dlatego warto zawczasu pomyśleć, którego z nich wybrać. Miej też na uwadze, że fotograf, który działa na rynku od wielu lat może się okazać niezastąpionym pomocnikiem w wyborze właśnie sali weselnej, orkiestry, DJa czy idealnego pleneru do sesji poślubnej. Skorzystaj z naszego doświadczenia, a my postaramy się pomóc.

Jeśli spodobał Ci się nasz styl, to zapraszamy do kontaktu.
Przyjmujemy już rezerwacje na 2024 i 2025 rok.

Naturalne zdjęcia ślubne pełne emocji, detali i klimatu oraz profesjonalna obróbka pozwoli Wam z dumą wracać do tych pięknych chwil spędzonych w takich miejscach jak:

➤ Wzgórze Kaplicówka

➤ Rynek w Skoczowie

➤ Zdjęcia ślubne nad rzeką Wisłą

➤ Równica

➤ Plener ślubny nad Jeziorem Goczałkowickim

➤ Cieszyńska Wenecja

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf Ślubny Skoczów