Fotograf Ślubny Żywiec

Fotograf Ślubny Żywiec


Zastanawiasz się gdzie zorganizować swoje przyjęcie weselne w Żywcu oraz szukasz fotografa z okolic? Szukasz wyjątkowej sali z klimatem i charakterem? A może miejsca, w którym zrealizujesz swoją wizję wesela?

Profesjonalna fotografia ślubna tworzona z miłości

Dobre zdjęcia ślubne to takie, do których wracając czujesz jak wspomnienia i emocje zaczynają w Tobie ożywać, a atmosfera tamtych chwil unosi się wokoło. To kadrypełne miłości, uniesienia i charakteru. Doświadczony i dobry fotograf ślubny potrafi stworzyć wyjątkową opowieść za pomocą obrazów, która stanie się wspaniałą podróżą do przeszłości.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik
fotograf ślubny żywiec

Planujemy wesele w Żywcu

Żywiec to urokliwe miasteczko znane z browarów leży w Kotlinie Żywieckiej. Jezioro i okalające go dookoła góra tworzą bardzo malowniczy krajobraz przyciągający rzesze turystów oraz pary młode, które bardzo chętnie wybierają się w te rojony na sesje ślubne lub organizują wesela właśnie tutaj.

fotograf ślubny żywiec

Jeśli planujecie wesele w Żywcu to z cała pewnością warto rozważyć poniższe restauracje, dworki i sale weselne:

Sala Weselna Laguna

Dom Weselny Leśna Sala

Zajazd Beskidy

Kryształowe Wzgórze

Hotel Zimnik

oraz kilka innych

Fotografia Ślubna Żywiec

Zdjęcia ślubne to jedna z najpiękniejszych pamiątek, dzięki której możecie przenieść się do miejsc z fotografii i poczuć ponownie te emocje, atmosferę oraz klimat. Ponadto, fotograf pomoże przygotować dla Was pięknie oprawiony album, po otwarciu którego wybierzecie się w wyjątkową podróż w czasie. To przecież pamiątka nie tylko dla Was, ale i dla kolejnych pokoleń Waszej przyszłej rodziny, które w każdej chwili będą mogły po nią sięgnąć.

Zdjęcia ślubne pełne emocji

Najładniejsze zdjęcia ślubne pełne emocji, humoru i pasji to jednak nie te, które zostały wcześniej zaplanowane i ustawione, ale te, które wykonano znienacka. To dzięki nim możesz poczuć jeszcze raz atmosferę tamtych chwil, a które za sprawą albumu mogą za każdym razem ożyć na nowo. Dobry fotograf to profesjonalista, który jest w stanie uchwycić te momenty, ale także sprawić, że ludzie znajdujący się wokół niego czują się swobodnie i nie są skrępowani. Dlatego jeśli szukasz idealnego fotografa na swoje wesele, to koniecznie skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci upamiętnić właśnie te najważniejsze chwile w Twoim życiu.

Plener ślubny

Znamy fotografów ślubnych, którzy wybierają dość sztampowe i popularne plenery. Nie ma w tym przecież nic złego, lecz jeśli chcesz stworzyć wyjątkową i niepowtarzalną pamiątkę, warto zaufać naszemu doświadczeniu. Bo my wybieramy miejsca, które zachwycają wizualnie, ale jednak najbardziej liczy się dla nas para zakochanych i ich historia. Dzięki zdjęciom ślubnym możemy ją opowiedzieć, dlatego wybieramy miejsca o wyjątkowym znaczeniu dla zakochanych. 1.  kolacja, miejsce poznania, pamiętne spojrzenia czy uśmiechy – wszystko to, co ma wyjątkową dla Was wartość. Dzięki temu mogą powstać unikatowe kadry, w których poczujecie się swobodnie i naturalnie. Poznaj szczegóły tej oferty i pozwól nam opowiedzieć Waszą historię!

fotograf ślubny żywiec

fotograf ślubny żywiec

fotograf ślubny żywiec

Fotografia Ślubna Osińscy

FAQ to najczęściej zadawane nam pytania…

Pracujemy dla Was, dlatego jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości w kwestii zdjęć ślubnych, to z przyjemnością na nie odpowiemy. Najpierw zapoznajcie się jednak z najczęściej zadawanymi nam pytaniami, na które udzieliliśmy poniżej odpowiedzi.

Czy fotografujecie we dwójkę czy w pojedynkę?

Justyna i Rafał Osińscy: Na specjalne życzenie tak, ale zwykle w pojedynkę. Jeśli planujecie dużą uroczystość dla ponad 200 gości, to na pewno warto rozważyć opcję z 2 fotografów. Przy mniej licznych wydarzeniach 1 fotograf zwykle poradzi sobie bez problemu.

Rozszerzenie pakietu ślubnego o 2.  fotografa niesie za sobą dodatkową korzyść. Otóż 1 z nas już w trakcie ślubu przygotowuje pokaz slajdów ze zdjęć z przygotowań, kościoła i pierwszego tańca – gdybyście jeszcze przed oczepinami chcieli pokazać to swoim gościom na dużym ekranie. Tu przykład:

Czy również filmujecie?

JRO: W sezonie 2020 wprowadziliśmy teledysk składający się z ruchomych migawek. A więc – tak! Nie będzie to film typu „tasiemiec”, ale właśnie dynamiczny teledysk z wieloma fragmentami przygotowań, ceremonii i przyjęcia. Zobaczycie być może na nim wiatr we włosach, spadające łzy czy kilka obrotów w Waszym 1. tańcu.

Filmiki będą nagrywane przez tę samą osobę, która fotografuje – jednak zawsze z priorytetowym traktowaniem zdjęć. Fotografia pozostaje naszą główną domeną. Teledysk zmontowany z filmików będzie jednak cennym dodatkiem dla tych z Was, którzy rozważają zatrudnienie filmowca, ale niekoniecznie potrzebują całej ekipy filmowej ani długich filmów.

Kiedy otrzymamy zdjęcia i czy dostaniemy je wszystkie?

JRO: Do obróbki zdjęć zasiadamy bezpośrednio po Waszym ślubie. Dzięki temu nie będziecie musieli na nie czekać długimi miesiącami. Staramy się, aby były gotowe już do 10 dni. Wasi goście również otrzymają hasło do galerii i będą mogli je równie szybko obejrzeć i bezpłatnie pobrać. Zauważamy, że dzięki temu chyba częściej odkładają telefony i mniej fotografują na Waszej uroczystości 😊

Przekazujemy zwykle więcej niż obiecane w umowie 350 zdjęć. Przed samym ślubem otrzymacie od nas kilka wskazówek, dzięki którym udanych zdjęć może być jeszcze więcej. Na Wasze żądanie udostępniamy wszystkie zdjęcia, jeśli tego sobie życzycie. Jednak to naszym zadaniem jest wybrać te najlepsze spośród kilku tysięcy i oszczędzić Wam tego wysiłku.

Fotografia Ślubna Osińscy Pszczyna Żory Oświęcim

Zapraszamy 🙂

Justyna i Rafał Osińscy

fotograf ślubny żywiec

Jeśli szukałaś hasła „fotograf ślubny Żywiec” i chcesz dowiedzieć się więcej o nas, to odpowiedzi na inne najczęściej zadawane nam pytania znajdziesz w artykule „O co zapytać fotografa ślubnego?

Zapraszamy serdecznie na niezobowiązujące spotkanie! 🙂

Justyna i Rafał Osińscy – fotografia ślubna Żywiec

Fotoreportaże ślubne z Żywca


Jak widzicie, nasze portfolio składa się z kilkunastu historii, które opowiedzieliśmy za pomocą obrazów. To opowieści o miłości, szczęściu, rodzinie, którzy celebrowali z naszymi parami najważniejsze momenty w ich życiu. Uchwyciliśmy te  chwile, dzięki czemu w dowolnym czasie mogą oni do nich wrócić. Poznaj historie naszych bohaterów i pozwól nam opowiedzieć również swoją.

Fotograf na wesele 2024 i 2025

Jeśli spodobał Ci się nasz styl, to zapraszamy do kontaktu.
Przyjmujemy rezerwacje na 2024 i 2025 rok.

Naturalne zdjęcia ślubne pełne emocji, detali i klimatu oraz profesjonalna obróbka pozwoli Wam z dumą wracać do tych pięknych chwil spędzonych w takich miejscach jak:

➤ Jezioro Żywieckie

➤ Golgota Beskidów

➤ Dolina Zimnika

➤ Zamek i Park w Żywcu

➤ Rynek nocą

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf Ślubny Żywiec