Fotograf Ślubny Goczałkowice

Fotograf Ślubny Goczałkowice-Zdrój


Goczałkowice-Zdrój kojarzone są przede wszystkim z 2 miejscami bardzo popularnymi wśród miejscowych jak i przyjezdnych (tak, mamy tu mnóstwo turystów również z zagranicy:). A to dzięki Ogrodom Kapias oraz naszemu śląskiemu morzu jak nazywają nasze Jezioro Goczałkowickie. Jeśli planujesz tu zorganizować swoje wesele lub samą sesję plenerową to jako fotograf ślubny mogę kilka miejsc polecić.

Fotograf ślubny Goczałkowice

Goczałkowice Zdrój położone są na południe od Pszczyny. Mieszkamy niespełna 2 km od Ogrodów Kapias i znamy te tereny doskonale. Lasy, dzika przyroda, groble przecinające stawy z pięknym widokiem na Beskid Śląski, stadnina koni, zapora. Często odwiedzamy te miejsca wspólnie z naszymi parami młodymi.
Widoki niesamowite tutaj o zachodzie słońca:

fotograf ślubny goczałkowiceFotografia Ślubna Goczałkowice

A tutaj przy alei w soczystej zieleni:

fotograf ślubny goczalkowice

Dworzec w Goczałkowicach niedawno wyremontowany i przywrócony do czasów świetności. Cegła ciekawie komponuje się na zdjęciach ślubnych, szczególnie nocą!

fotograf ślubny goczalkowicefotografia ślubna goczałkowice

Wesele w Goczałkowicach?

Czy zastanawialiście się nad ślubem w plenerze w Ogrodach Kapias? Z naszych informacji wiemy, że takie już się tam odbywały. Jeszcze nie mieliśmy przyjemności akurat tam fotografować. Byliśmy tam jedynie podczas sesji poślubnych. Wymagana jest dodatkowa opłata w kasie. Ogrody przyciągają tłumy turystów szczególnie w weekendy, więc najbezpieczniej umówić się na sesję w dzień roboczy.

Fotografia Ślubna Goczałkowice

Sala weselna Złota Podkowa znajduje się bezpośrednio obok Ogrodów Kapias. Dysponuje dużą salą z balkonem i sceną. Niedawno wydzielono starą część ogrodów Kapias na wyłączności dla gości weselnych! Warto wziąć pod uwagę 🙂

Więcej o salach weselnych w okolicach Pszczyny przeczytasz w naszym artykule.

Fotografia Ślubna Goczałkowice

Czy warto umówić się z nami na plener po ślubie?

Justyna i Rafał Osińscy: Zawsze staramy się wykonać jak najwięcej różnorodnych kadrów w jak najkrótszym czasie (ok. 15-30 minut) w dniu Waszego ślubu. Zarówno za dnia jak i w nocy. Ta druga sesja trwa krócej – wystarczy ok. 10 minut, aby mieć niepowtarzalne nocne ujęcia w swoim albumie ślubnym. Po ślubie sami zdecydujecie czy jesteście zadowoleni z ilości zdjęć i nie potrzebujecie dodatkowego pleneru po ślubie. A być może obudzimy w Was chęci na jeszcze więcej zdjęć, kiedy zobaczycie ich jakość. W każdym razie nigdy nie podpisujemy umowy wraz z dodatkowym plenerem. Tę decyzję pozostawiamy Wam po weselu.

Jeśli szukałaś hasła „fotograf ślubny Goczałkowice” i chcesz dowiedzieć się więcej o nas, to odpowiedzi na inne najczęściej zadawane nam pytania znajdziesz w artykule „O co zapytać fotografa ślubnego?”

Zapraszamy serdecznie na niezobowiązujące spotkanie!
Justyna i Rafał Osińscy – fotograf ślubny Goczałkowice

Fotoreportaże ślubne z Goczałkowic


Poniżej reportaże i plenery ślubne wykonane w Goczałkowicach. Jeśli spodobał Ci się nasz styl, zapraszamy do kontaktu. Przyjmujemy już rezerwacje na 2021 rok.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf Ślubny Goczałkowice

Fotografia Ślubna Goczałkowice