Fotograf Ślubny Śląsk

Fotograf Ślubny Śląsk


Zastanawiasz się gdzie najlepiej zorganizować przyjęcie weselne w woj. śląskim oraz szukasz topowego fotografa? Poszukujesz na Śląsku wyjątkowej sali z odpowiednim klimatem i charakterem? A może miejsca, w którym zrealizujesz swoją wizję wesela?

Każde nasze miasto to bogactwo wyjątkowych i niepowtarzalnych miejsc. Mamy tu przecież ciekawą architekturę, elementy industrialne, góry, jeziora, pustynię… Za pomocą fotografii można wydobyć najpiękniejsze perełki z regionu, z którym jesteś związany i pokazać je na zdjęciach ślubnych. Tajemnicze ciemne lasy, bogate w kwiaty łąki, bajkowe spokojne stawy czy intrygująca architektura może stać się niepowtarzalnym tłem, które podkreśli charakter ważnego dla Ciebie miejsca.

Subtelna fotografia ślubna na Śląsku

Fotografia ślubna to po pierwsze trafnie opowiedziana historia o miłości dwojga ludzi. Jest w niej jednak też opowieść o rodzinie, najbliższych i przyjaciołach, którzy towarzyszyli im w tym niezwykle ważnym dla nich dniu.

Najlepsze zdjęcia ślubne to bez wątpienia te naturalne i niepozowane, dlatego że to właśnie one wyrażają cały wachlarz najróżniejszych emocji. Dobry fotograf ślubny nie tylko komponuje estetyczne kadry, ale i poluje na prawdziwe, spontaniczne reakcje osób po drugiej stronie obiektywu. Następnie za pomocą obrazów, niczym narrator, opowiada o najpiękniejszych momentach danego wydarzenia. Dzięki złapaniu takiej ilości detali i emocji pozwala poczuć tamte chwile, a wręcz przenieść się w czasie i ponownie do woli rozkoszować się dniem ślubu.

fotograf ślubny śląsk

Planujemy wesele na Śląsku

Gdzie zorganizować wesele na Śląsku? Nasz region posiada swoje „perełki”, a fotografując, wiemy które miejsca z czystym sumieniem można polecić! Z całą pewnością warto rozważyć poniższe restauracje, dworki i sale weselne:

La Cantina Katowice

Browar Obywatelski Tychy

Szyb Bończyk Mysłowice

➥ Biały Dom Paniówki

Dom Przyjęć Premium Radlin

Nowa Łania Katowice

Dom Przyjęć Calvados Katowice

Pałac Wiśniewski Piekary Śląskie

Leśne Patio Katowice

Pałac Bażantarnia Pszczyna

Dworek Leśniczówka Wodzisław Śląski

➥ Pałac Borynia Jastrzębie-Zdrój

➥ Rezydencja Luxury Hotel Piekary Śląskie

➥ Pałac Czarny Las Woźniki

➥ Dworek Eureka Czechowice-Dziedzice

➥ Gościniec Szumny i Nałęże Bielsko-Biała

oraz kilka innych

fotograf ślubny tychy

fotograf ślubny bieruń

Fotograf na wesele – Śląsk

Pytanie zasadnicze: gdzie go szukać? Zapewne jak każdy, kto planuje swój wielki ślubny dzień, zastanawiasz się jakiego fotografa wybrać na wesele. To niełatwe zadanie, zwłaszcza że zdjęcia ślubne mają być pamiątką, która pozostanie z Tobą na dłuższe lata. Jak zatem poznać, że akurat ten fotograf spełni twoje oczekiwania i potrzeby?

Po 1. zajrzyj do jego portfolio i zobacz, czy taki styl fotografii ślubnej Ci odpowiada. Zapoznaj się z co najmniej kilkoma fotoreportażami opisującymi historię ślubną od samego rana czyli przygotowań aż do wieczornych oczepin. Sprawdź, czy tworzą one spójną całość, która w intrygujący i spójny sposób opowiada historię pary. To nie mogą być jakieś przypadkowe kadry bez wyrazu.

Po 2. zapytaj znajomych o polecenie fotografa. Możliwe, że byli zadowoleni z fotografa ślubnego, który przygotował dla nich lub ich rodzinie zdjęcia. Dobrym pomysłem będzie również zweryfikowanie recenzji innych klientów danego fotografa. Obecnie jest tyle możliwości sprawdzenia czy jest solidny i terminowy, czy potrafi nie tyle robić piękne zdjęcia, ale i odpowiednio je obrabiać. Ten ostatni etap bywa często zaniedbywany, wskutek czego powstają nienaturalne, pozbawione emocji kadry, gdzie na dodatek wykorzystane zostały efekty, które za kilka lat wyjdą z trendów.

U nas, zaglądając na stronie do zakładki „portfolio”, odkryjesz nie tylko bogaty katalog reportaży ślubnych innych par, ale przede wszystkim przemyślanie opowiedziane historie osób, którym mogliśmy towarzyszyć w ich najważniejszym dniu. Pełne miłości, kolorów i niezapomnianej atmosfery, którą można niemal poczuć i przeżyć raz jeszcze. Fotografia ślubna to prezcież, poza obrączkami, jedna z najważniejszych pamiątek, które pozostaną z Tobą na lata. Wiemy, że niełatwo jest wybrać idealnego fotografa, dlatego zawsze przed sesją spotykamy się i omawiamy Wasze oczekiwania względem zdjęć, a także oferujemy sesję zaręczynową/narzeczeńską. Ta pozwoli ocenić Ci nasz kunszt, kreatywność oraz jakość fotografii.

fotograf ślubny śląsk

Wesele w woj. śląskim

Ślub to magiczny moment w życiu zakochanych. Dlatego warto, by został odpowiednio uwieczniony i stał się wspaniałą pamiątką, do której nie tylko Wy, ale i Wasi najbliżsi będziecie mogli z dumą w każdej chwili wrócić i rozkoszować się wspólnymi wspomnieniami sprzed lat. Zdjęcia ślubne to bomba emocjonalna – ogrom niepowtarzalnych momentów, radości, łez wzruszenia i zabawnych sytuacji. Dobry fotograf ślubny może ożywić te chwile, gdy tylko otworzycie swój album ślubny. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Opowiemy Waszą historię zapisaną na obrazach, które przywołają tamte chwile i emocje.

Od 12 lat zajmujemy się profesjonalnie fotografią ślubną. Co więcej, doradzamy również parom w kwestii wyboru sali, zespołu czy pleneru. Zajrzyj na naszą stronę lub umów się na spotkanie, a z chęcią opowiemy także i Twoją historię.

Zdjęcia ślubne pełne emocji

Najpiękniejsze zdjęcia ślubne pełne czaru, humoru i pasji to często nie te, które zostały wyreżyserowane i ustawione, ale te wykonane znienacka. To dzięki nim poczujesz atmosferę tamtych chwil, które za sprawą albumu mogą za każdym razem ożyć na nowo. Solidny fotograf ślubny to profesjonalista, który umie uchwycić te momenty, a także sprawić, że ludzie znajdujący się wokół niego czują się swobodnie i naturalnie. Dlatego więc jeśli szukasz idealnego fotografa na wesele, koniecznie skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci upamiętnić najważniejsze chwile w Twoim życiu.

Plener ślubny

Część fotografów ślubnych wybiera dość sztampowe i popularne miejsca na plenery, w których mnożą się pary młode i oczekują w kolejce na chwilę pozowania. Nie ma w tym nic złego, jednak jeśli chcesz stworzyć wyjątkową i niepowtarzalną historię, warto zaufać naszemu doświadczeniu. My wybieramy miejsca, które zachwycają wizualnie i pozwalają uzyskać nietuzinkowe kadry z charakterem, przy czym najbardziej liczy się dla nas para i jej historia. To Wy macie być na zdjęciach piękni, a niekoniecznie ta fontanna czy pałac w tle za Wami. Za sprawą zdjęć ślubnych możemy Waszą historię opowiedzieć, dlatego wybieramy miejsca o szczególnym znaczeniu dla zakochanych. Pierwsza kolacja, miejsce poznania, pamiętne spojrzenie czy uśmiech – wszystko to, co ma szczególną wartość. Dzięki temu mogą powstać unikalne kadry, w których Młodzi czują się swobodnie i naturalnie.

fotografia ślubna śląsk

fotograf ślubny śląsk

Wasz fotograf ślubny – jaki powinien być?

Wybierając fotografa na wesele narzeczeni najczęściej przeglądają portfolio w internecie i na tej podstawie podejmują decyzję. To dobre podejście, które pozwoli poznać styl zdjęć, ale nie jedyny czynnik jaki trzeba wziąć pod uwagę. Wielu fotografów wybiera do portfolio starannie wyselekcjonowane, ładne kadry, które po prostu miło się ogląda. Niestety często nie oddają one atmosfery i emocji, jakie towarzyszyły osobom uwiecznionym na fotografiach. Na co zatem zwrócić uwagę?

Fotograf ślubny za pomocą obrazów opowie historię o jednym z najważniejszych wydarzeń w Waszym życiu. Historię pełną emocji i kolorów, dzięki którym tamta atmosfera nawet po wielu latach będzie wciąż wyczuwalna. Jednak aby tak było, dobry fotograf musi nie tylko wiedzieć jak dobrze uchwycić chwilę, ale i być niezauważalny dla otoczenia. Dzięki temu goście będą czuli się w jego obecności swobodnie, a zdjęcia będą naturalne i pełne emocji.

jaki fotograf ślubny śląsk

Kolejną istotną kwestią jest sprawa obróbki zdjęć. Wielu fotografów stawia na nowoczesne i wymyślne efekty, które wraz z upływem czasu stają się jednak niemodne. Dlatego niezwykle ważne jest, aby fotografia ślubna była ponadczasowa, bowiem dzięki temu nawet po wielu latach wracając do wspomnień zapisanych na obrazach będziesz mógł ożywić tamte momenty.

fotografia ślubna śląsk

Fotografia Ślubna Osińscy, prócz pięknych i unikalnych kadrów, zapewnia dogłębnie opowiedzianą historię, których bohaterami będziecie Wy. Będzie to opowieść o miłości, ale także rodzinie i przyjaciołach, którzy uczestniczyli wraz z Wami w tym niezwykle ważnym i uroczystym dniu. Zapraszamy Was zatem na sesję narzeczeńską, dzięki której poznacie nasz warsztat oraz umiejętność opowiadania historii za pomocą obrazu.

Fotografia Ślubna Osińscy Śląsk

NASZE ATUTY?

Potrafimy uchwycić ulotne chwile, które pozwolą Ci nie tylko przypomnieć sobie najpiękniejszy czas w Twoim życiu, ale i poczuć go za każdym razem, kiedy będziesz sięgać po zdjęcia.

Naturalne zdjęcia ślubne pełne emocji, detali i klimatu oraz profesjonalna obróbka, która za sprawą żywych kolorów i braku nienaturalnych efektów pozwoli z dumą wracać do tych pięknych chwil.

Zapewniamy, że na swoje zdjęcia nie będziesz czekać przez wiele tygodni! Przygotujemy je dla Ciebie w około 10 dni!

Fotografia Ślubna Osińscy – 12 lat doświadczenia w fotografowaniu najpiękniejszych momentów życia.

FAQ czyli najczęściej zadawane nam pytania…

Pracujemy dla Was i z myślą o Was, dlatego jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości w kwestii zdjęć ślubnych, z przyjemnością na nie odpowiemy. Najpierw zapoznajcie się jednak z najczęściej zadawanymi pytaniami, na które udzieliliśmy poniżej odpowiedzi.

Czy fotografujecie we dwoje?

Justyna i Rafał Osińscy: Na specjalne życzenie tak, ale zwykle w pojedynkę. Jeśli planujecie uroczystość dla ponad 200 gości, to zdecydowanie warto rozważyć opcję z 2 fotografów. Przy mniej licznych wydarzeniach 1 fotograf zwykle poradzi sobie bez problemu.

Poszerzenie pakietu ślubnego o drugiego fotografa niesie za sobą dodatkową korzyść. Otóż jedno z nas już w trakcie ślubu przygotowuje pokaz slajdów ze zdjęć z przygotowań, kościoła i pierwszego tańca – gdybyście jeszcze przed oczepinami chcieli pokazać to swoim gościom na dużym ekranie. Tu przykład:

Czy również filmujecie?

JRO: W sezonie 2020 wprowadziliśmy do oferty teledysk składający się z ruchomych migawek. A więc – tak! Nie będzie to film typu „tasiemiec”, ale właśnie dynamiczny teledysk z fragmentami przygotowań, ceremonii i przyjęcia. Zobaczycie być może na nim wiatr we włosach, spadające łzy czy kilka obrotów w Waszym 1. tańcu.

Filmiki będą nagrywane przez tę samą osobę, która fotografuje – jednak z priorytetowym traktowaniem zdjęć. Fotografia pozostaje naszą główną domeną. Teledysk zmontowany z filmików będzie natomiast cennym dodatkiem dla tych z Was, którzy rozważają zatrudnienie filmowca, ale niekoniecznie potrzebują całej ekipy filmowej ani długich filmów.

Jak szybko po ślubie otrzymamy zdjęcia i czy dostaniemy je wszystkie?

JRO: Do obróbki Waszych zdjęć zasiadamy bezpośrednio po Waszym ślubie. Dzięki temu nie będziecie musieli na nie czekać długimi miesiącami. Staramy się, aby były gotowe już do 10 dni. Wasi goście również otrzymają hasło do galerii i będą mogli je równie szybko obejrzeć i bezpłatnie pobrać. Zauważamy, że dzięki temu częściej odkładają telefony i mniej fotografują na Waszej uroczystości 😊

Przekazujemy zwykle więcej niż obiecane w umowie 350 zdjęć. Przed samym ślubem otrzymacie od nas kilka wskazówek, dzięki którym udanych zdjęć może być jeszcze więcej. Na żądanie udostępniamy wszystkie zdjęcia, jeśli tego sobie życzycie. Jednak to naszym zadaniem jest wybrać te najlepsze spośród kilku tysięcy i oszczędzić Wam tego wysiłku.

Czy warto się spotkać?

JRO: Na spotkaniu z nami dowiecie się czym różni się nowoczesny album od fotoksiążki. Zobaczycie przykłady różnych modeli i kolorów okładek z drewna lub skóry ekologicznej. Chętnie doradzimy w doborze zespołu, DJa czy animatorów dla dzieci. Spotkaliśmy ich wielu i wiemy kogo można z czystym sumieniem polecić!
Być może jednak mieszkacie daleko, za granicą lub nie macie możliwości aby przyjechać do nas. Wówczas możemy umówić się na wideo-rozmowę, podczas której poznamy się i pokażemy część naszych prac i produktów.

album ślubny, płótno i pendrive w drewnie

Fotograf ślubny Śląsk

Wiemy jak ważny jest dla Was dzień ślubu, dlatego zawsze staramy się tworzyć najwspanialsze kadry, które stają się wyjątkową pamiątką na lata. Jak zatem pracują Justyna i Rafał Osińscy? Jesteśmy małżeństwem fotografów. Pracujemy zarówno w pojedynkę, jak i w duecie, tak więc możemy idealnie dostosować się do Waszych potrzeb i oczekiwań. Duże wesela wymagają nierzadko obecności przynajmniej 2 fotografów ślubnych, bo dzięki temu znacznie łatwiej jest uchwycić niepowtarzalne momenty, spontaniczne reakcje gości czy atmosferę i klimat imprezy.

fotografia ślubna śląsk

Naszą pracę rozpoczynamy najczęściej 3 godziny przed uroczystością. Dzięki temu możemy uczestniczyć już w przygotowaniach, pokazując towarzyszące temu emocje. Staramy się towarzyszyć Wam na każdym kroku i być przy Was w ważnych dla Was chwilach: błogosławieństwie przyszłych małżonków przez rodziców, powiedzeniu sakramentalnego TAK, składaniu życzeń przez najbliższych, a także pierwszym tańcu, pocałunkach i beztroskich zabaw na parkiecie. Wszystkim tym momentom towarzyszą niepowtarzalne i szczere emocje. Radość, wzruszenie, zaskoczenie czy zabawne momenty godne upamiętnienia. Rejestrując to pozostajemy praktycznie niezauważalni, dzięki czemu jesteśmy idealnymi narratorami opowieści, których bohaterami jesteście Wy.

fotograf ślubny rybnik

Oferujemy Wam również nietuzinkowe, pełne magii i miłości zdjęcia ślubne w blasku księżyca, czy niepowtarzalne ujęcia w gronie najbliższych. Jeżeli Wy również chcecie mieć wspaniałą pamiątkę, skontaktujcie się z nami, a my opowiemy Waszą historię.

Fotografia Ślubna Osińscy Pszczyna Żory Oświęcim

Zapraszamy 🙂

Justyna i Rafał Osińscy

wesele pod zegarem

Jeśli szukałaś hasła „fotograf ślubny Śląsk” i chcesz dowiedzieć się więcej o nas, to odpowiedzi na inne najczęściej zadawane nam pytania znajdziesz w artykule „O co zapytać fotografa ślubnego?

Zapraszamy serdecznie na niezobowiązujące spotkanie! 🙂

Justyna i Rafał Osińscy – fotografia ślubna Śląsk

Fotoreportaże ślubne ze Śląska


Jak zobaczycie poniżej, nasze portfolio składa się z wielu historii, które mogliśmy opowiedzieć za pomocą obrazów. To opowieści o miłości, szczęściu, rodzinie, którzy celebrowali z naszymi bohaterami najważniejsze momenty w ich życiu. Uchwyciliśmy te wspaniałe chwile, dzięki czemu w dowolnym czasie mogą oni do nich wrócić w swoim albumie i za każdym razem przeżywać je na nowo. Poznaj historie naszych bohaterów i pozwól nam opowiedzieć również swoją.

Fotograf na wesele 2022 i 2023

Jeżeli szukasz dobrego, sprawdzonego i rzetelnego fotografa na wesele, który w wyjątkowy sposób uwieczni najważniejsze chwile w Twoim życiu, pamiętaj, aby nie pozostawiać jego wyboru na ostatnią chwilę. Kalendarze dobrych fotografów ślubnych (podobnie wyróżniających się zespołów, DJów czy restauracji) są bowiem zapełnione i to nierzadko na rok z góry. Więc warto zawczasu pomyśleć, którego z nich wybrać. Miej też na uwadze, że fotograf, który działa na rynku od wielu lat może się okazać niezastąpionym pomocnikiem w wyborze właśnie sali weselnej, orkiestry, DJa czy idealnego pleneru do sesji ślubnej. Skorzystaj z naszego doświadczenia, a my postaramy się pomóc.

Jeśli spodobał Ci się nasz styl, to zapraszamy do kontaktu.
Przyjmujemy rezerwacje na 2022 i 2023 rok.

Naturalne zdjęcia ślubne pełne emocji, detali i klimatu oraz profesjonalna obróbka pozwoli Wam z dumą wracać do tych pięknych chwil spędzonych w takich miejscach jak:

➤ sesja ślubna w górach czyli Beskid Śląski: Szczyrk, Wisła, Ustroń

fotograf ślubny Wisła

➤ Sesja ślubna nad Jeziorem Goczałkowickim

fotografia ślubna osińscy pszczyna oświęcim bielsko tychy

➤ plener ślubny w lesie

➤  sesja ślubna nad stawem

fotograf ślubny Pszczyna

➤ Sesja w klimacie industrialnym

fotograf ślubny śląsk

➤ Zdjęcia ślubne o zachodzie słońca

➤ Nocna sesja ślubna

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf Ślubny Śląsk