Fotograf Ślubny Jastrzębie-Zdrój

Fotograf Ślubny Jastrzębie Zdrój


Zastanawiasz się gdzie zorganizować przyjęcie weselne w Jastrzębiu- Zdroju i szukasz sprawdzonego fotografa z najbliższych okolic?

Magia uczuć i emocji

Zdjęcia ślubne to wyjątkowe obrazy, które pomogą Wam kiedyś po latach odbyć niezwykłą podróż w przeszłość. Dzięki fotografii ślubnej mogą na nowo ożyć wspomnienia, atmosfera i unikalny klimat Waszego wesela. Dobre zdjęcia ślubne mogą nie tylko pobudzić zmysły, ale i sprawić, że te wyjątkowe momenty możesz przeżywać na nowo, za każdym razem kiedy sięgniesz po album. To niezwykła wręcz pamiątka, pełna magii, uczuć i emocji, która pozostanie z Tobą oraz Twoimi najbliższymi na zawsze.

fotograf ślubny jastrzębie

Planujemy wesele – Jastrzębie Zdrój

Jeśli planujecie wesele w Jastrzębiu to z cała pewnością warto rozważyć poniższe restauracje, dworki i sale weselne:

Pałac Borynia

Dom Przyjęć Poezja

Dworek Zielone Wzgórze

Dom Przyjęć Agata

Hotel Dąbrówka

Hotel Amadeus

oraz kilka innych

fotograf ślubny jastrzębie

Fotografia Ślubna – pamiątka na lata

Zdjęcia ślubne to jedna z bez wątpienia jedna najpiękniejszych, ponadczasowych pamiątek, dzięki której możesz za każdym razem przenieść się ponownie do miejsc z fotografii i poczuć tamte emocje, atmosferę oraz klimat. Co więcej, dobry fotograf ślubny przygotuje dla Was przepięknie oprawiony album, po otwarciu którego odbędziecie wyjątkową podróż w czasie. To pamiątka nie tylko dla Was, ale i dla przyszłych pokoleń, które w każdej chwili będą mogły po nią sięgnąć.

Fotograf na wesele Jastrzębie

Jak znaleźć fotografa w Jastrzębiu, który nie zawiedzie? Zapewne jak każdy, kto planuje swój dzień ślubu, zastanawiasz się jakiego fotografa wybrać na Wasze wesele. To nie jest łatwe zadanie, tym bardziej że zdjęcia ślubne będą pamiątką, która pozostanie z Tobą na zawsze. Jak więc poznać, że akurat ten fotograf, a nie inny, spełni twoje oczekiwania?

Przede wszystkim zajrzyj do jego portfolio i oceń, czy taki styl fotografii Ci odpowiada. Zapoznaj się z co najmniej kilkoma pełnymi fotoreportażami od A do Z i sprawdź, czy tworzą one spójną całość, która w ciekawy sposób opowiada historię pary. To nie mogą być przypadkowe kadry pozbawione wyrazu.

Zapytaj znajomych o polecenie fotografa ślubnego. Całkiem możliwe, że byli zadowoleni z profesjonalisty, który przygotował dla nich album ślubny. Dobrym pomysłem będzie również zweryfikowanie dostępnych opinii innych klientów danego fotografa. Obecnie jest wiele możliwości, zwłaszcza w internecie, sprawdzenia czy jest terminowy, czy potrafi nie tylko robić zdjęcia, ale i odpowiednio je obrabiać. Ten ostatni etap bywa czasem zaniedbywany, wskutek czego powstają nienaturalne, pozbawione wyrazu i emocji fotografie, gdzie na dodatek wykorzystano efekty, które zapewne za kilka lat wyjdą z trendów.

U nas, zaglądając do „portfolio”, odkryjesz nie tylko bogaty katalog zdjęć, ale przede wszystkim przemyślanie opowiedziane historie osób, którym mogliśmy towarzyszyć w ich najważniejszym przecież dniu. Pełne emocji, miłości, kolorów i niezapomnianej atmosfery, którą można poczuć i przeżyć raz jeszcze. Fotografia ślubna to, poza obrączkami, 1 z najważniejszych pamiątek, które pozostaną z Tobą na zawsze. Brzmi jak banał? Ale tak po prostu jest! Wiemy jak trudno jest wybrać idealnego fotografa, dlatego zawsze przed sesją spotykamy się i omawiamy Wasze oczekiwania względem zdjęć, a także oferujemy sesję narzeczeńską. Ta pozwoli ocenić Ci nasz kunszt, kreatywność oraz jakość fotografii.

Pozwól nam zatem opowiedzieć Twoją historię.

Plener ślubny

Czy ważna w ogóle jest jego lokalizacja? Wielu fotografów ślubnych wybiera dość sztampowe i popularne plenery. Nie ma w tym nic złego, jednak jeśli chcesz stworzyć wyjątkową historię złożoną ze zdjęć, warto zaufać naszemu doświadczeniu. My wybieramy miejsca, które zachwycają wizualnie i pozwalają uzyskać nietuzinkowe kadry z charakterem, przy czym jednak najbardziej liczy się dla nas para i jej historia. Za sprawą zdjęć ślubnych możemy ją opowiedzieć, dlatego wybieramy miejsca o szczególnym znaczeniu dla Was – zakochanych. Pierwsza kolacja, miejsce poznania, pamiętne spojrzenie czy uśmiech – wszystko to, co ma szczególną wartość. Dzięki temu mogą powstać magiczne kadry, w których Młodzi czują się swobodnie i naturalnie.

Fotografia ślubna – gwarancja wyjątkowych i naturalnych zdjęć

Oglądając niektóre zdjęcia ślubne masz wrażenie, że są nieco sztuczne i przerysowane? To się niestety od czasu do czasu zdarza, bowiem niektórzy fotografowie ślubni stawiają na wyreżyserowane sesje, które, choć są piękne i estetyczne, to często nie mają tej głębi, nie opowiadają prawdziwej historii.

My dążymy do tego, aby przekazać Wam niepowtarzalne zdjęcia ślubne, które nie tylko staną się najpiękniejszą pamiątką na długie lata, ale również będą dobrze opowiedzianą historią pełną emocji, spontanicznych reakcji i charakteru. Co więcej, stawiamy na naturalność, emocje, detale. Szczególnie te ostatnie potrafią oddać klimat tamtych chwil i sprawiają, że ich atmosfera staje się niemal na wyciągnięcie ręki. Zapewniamy niezwykłą podróż w czasie, za każdym razem kiedy sięgniesz po album ze zdjęciami.

Fotografia Ślubna Osińscy

Pracujemy dla Was i zawsze z myślą o Was, dlatego jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości w kwestii zdjęć ślubnych, z przyjemnością na nie odpowiemy. Najpierw zapoznajcie się jednak z najczęściej zadawanymi pytaniami, na które udzieliliśmy poniżej odpowiedzi.

Czy fotografujecie we dwójkę?

Justyna i Rafał Osińscy: Na specjalne życzenie – tak, ale zwykle w pojedynkę. Jeśli planujecie uroczystość dla ponad 200 gości, to zdecydowanie warto rozważyć opcję z 2 fotografów. Przy mniej licznych wydarzeniach 1 fotograf zwykle poradzi sobie bez problemu.

Poszerzenie pakietu ślubnego o fotografa nr 2 niesie za sobą dodatkową korzyść. Otóż jedno z nas już w trakcie ślubu przygotowuje pokaz slajdów ze zdjęć z przygotowań, kościoła i pierwszego tańca – gdybyście jeszcze przed oczepinami chcieli pokazać to swoim gościom na dużym ekranie. Tu przykład:

Czy warto umówić się z nami na plener po ślubie?

Justyna i Rafał Osińscy: Zawsze staramy się wykonać jak najwięcej różnorodnych kadrów w jak najkrótszym czasie (ok. 15 minut) w dniu Waszego ślubu. Zarówno za dnia jak i po zmroku. Ta druga sesja trwa krócej – wystarczy ok. 5 minut, aby mieć niepowtarzalne nocne ujęcia w swoim albumie ślubnym. Po ślubie sami zdecydujecie czy jesteście zadowoleni z ilości zdjęć i nie potrzebujecie dodatkowego pleneru po ślubie. A być może obudzimy w Was chęci na jeszcze więcej zdjęć, kiedy zobaczycie ich jakość. W każdym razie nigdy nie podpisujemy umowy wraz z dodatkowym plenerem. Tę decyzję pozostawiamy Wam po weselu.

Czy również filmujecie?

JRO: W sezonie 2020 wprowadziliśmy do oferty dodatkowy teledysk składający się z ruchomych migawek. A więc – tak! Nie będzie to film typu „tasiemiec”, ale właśnie dynamiczny teledysk z fragmentami przygotowań, ceremonii i przyjęcia. Zobaczycie być może na nim wiatr we włosach, spadające łzy czy kilka obrotów w Waszym 1. tańcu.

Filmiki będą nagrywane przez tę samą osobę, która fotografuje – jednak z priorytetowym traktowaniem zdjęć. Fotografia pozostaje naszą główną domeną. Teledysk zmontowany z filmików będzie natomiast cennym dodatkiem dla tych z Was, którzy rozważają zatrudnienie filmowca, ale niekoniecznie potrzebują całej ekipy filmowej ani długich filmów.

Jak szybko po ślubie otrzymamy zdjęcia i czy dostaniemy je wszystkie?

JRO: Do obróbki Waszych zdjęć zasiadamy bezpośrednio po Waszym ślubie. Dzięki temu nie będziecie musieli na nie czekać długimi miesiącami. Staramy się, aby były gotowe już do 10 dni. Wasi goście również otrzymają hasło do galerii i będą mogli je równie szybko obejrzeć i bezpłatnie pobrać. Zauważamy, że dzięki temu częściej odkładają telefony i mniej fotografują na Waszej uroczystości 😊

Przekazujemy zwykle więcej niż obiecane w umowie 350 zdjęć. Przed samym ślubem otrzymacie od nas kilka wskazówek, dzięki którym udanych zdjęć może być jeszcze więcej. Na żądanie udostępniamy wszystkie zdjęcia, jeśli tego sobie życzycie. Jednak to naszym zadaniem jest wybrać te najlepsze spośród kilku tysięcy i oszczędzić Wam tego wysiłku.

Czym jeszcze wyróżniamy się na rynku?

JRO: Zdjęcia ślubne z wysokiej półki charakteryzują się nie tylko właściwą kompozycją i uchwyconym momentem, ale również ponadczasową obróbką. Co to oznacza? Nie stosujemy nienaturalnych zafarbów wedle tymczasowej mody. Moda zwykle przemija. Chcemy, aby nasze zdjęcia były pamiątką na długie lata. Stąd stosujemy wyłącznie naturalne i żywe kolory, a część zdjęć pozostanie w klasycznej czarno-białej tonacji.

Czy warto się spotkać?

JRO: Strata czasu? Na pewno nie! Na spotkaniu z nami dowiecie się czym różni się nowoczesny album od fotoksiążki. Zobaczycie przykłady różnych modeli i kolorów okładek z drewna lub skóry ekologicznej. Chętnie doradzimy w doborze zespołu, DJa czy animatorów dla dzieci. Spotkaliśmy ich wielu i wiemy kogo można z czystym sumieniem polecić!
Być może jednak mieszkacie daleko, za granicą lub nie macie możliwości aby przyjechać do nas. Wówczas możemy umówić się na wideo-rozmowę, podczas której poznamy się i pokażemy część naszych prac i produktów.

album ślubny, płótno i pendrive w drewnie

Jak i kiedy zapłacić?

JRO: Płatność jest rozłożona na 3 części: zadatek, potem pozostała suma z umowy płatna do dnia ślubu oraz ewentualna 3 rata za elementy dodatkowe typu: dodatkowy plener czy albumy dla rodziców. Rozliczamy się tylko przelewami. Nie wymagamy zadatku w dniu podpisania umowy. Wspólnie ustalamy najwygodniejszy dla Was termin przelewu zadatku. Dzięki temu możecie zarezerwować u nas termin ślubu, nawet gdy nie jesteście gotowi w danym miesiącu na pierwszą płatność.

Wypełnij poniższy formularz i pobierz aktualny cennik.

Fotografia Ślubna Osińscy Pszczyna Żory Oświęcim

Zapraszamy 🙂

Justyna i Rafał Osińscy

Jeśli szukałaś hasła „fotograf ślubny Jastrzębie Zdrój” i chcesz dowiedzieć się więcej o nas, to odpowiedzi na inne najczęściej zadawane nam pytania znajdziesz w artykule „O co zapytać fotografa ślubnego?

Zapraszamy serdecznie na niezobowiązujące spotkanie! 🙂

Justyna i Rafał Osińscy – fotografia ślubna Jastrzębie Zdrój

Fotoreportaże ślubne z Jastrzębia


Nasze portfolio złożone jest z wielu historii, które mogliśmy opowiedzieć za pomocą obrazów. To opowieści o miłości, szczęściu, rodzinie, którzy celebrowali z naszymi bohaterami najważniejsze momenty w ich życiu. Uchwyciliśmy te wspaniałe momenty i chwile, dzięki czemu w dowolnym czasie mogą oni do nich wrócić i za każdym razem przeżywać je na nowo. Poznaj historie naszych bohaterów i pozwól nam opowiedzieć również swoją.

Fotograf na wesele 2022 i 2023

Jeżeli szukasz dobrego a przede wszystkim sprawdzonego fotografa na wesele, który uwieczni najważniejsze chwile w Twoim życiu, pamiętaj, aby nie pozostawiać jego wyboru na ostatnią chwilę. Kalendarze dobrych fotografów (również wyróżniających się zespołów, DJów czy restauracji) są zapełnione i to nierzadko na rok z góry. Dlatego warto zawczasu pomyśleć, którego z nich wybrać. Miej też na uwadze, że fotograf, który działa na rynku od wielu lat może się okazać niezastąpionym pomocnikiem w wyborze właśnie sali weselnej, orkiestry, DJa czy idealnego pleneru do sesji ślubnej. Skorzystaj z naszego doświadczenia, a my postaramy się pomóc.

Jeśli spodobał Ci się nasz styl, to zapraszamy do kontaktu.
Przyjmujemy rezerwacje na 2022 i 2023 rok.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf Ślubny Jastrzębie-Zdrój