Fotograf Ślubny Katowice

Fotograf Ślubny Katowice


Ty również planujesz wesele w Katowicach? La Cantina W Dolinie Trzech Stawów, Leśne Patio, Calvados, a może Nowa Łania w Parku Śląskim? Nasze zdjęcia ślubne zapewne pomogą Ci w wyborze miejsca na Wasze wesele. Mamy też dla Was propozycję co do miejsca sesji narzeczeńskiej. Zobacz poniżej fotografie ślubne z Katowic…

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Dolina Trzech Stawów a może Park Śląski?

Gdzie zorganizować wesele w Katowicach? Z dala od miejskiego zgiełku czy może w ścisłym centrum? Część par wybiera duże renomowane hotele przy ruchliwych arteriach, a inni mniejsze przytulne restauracje położone w zacisznych parkach.

La Cantina w Dolinie Trzech Stawów oferuje wykwintną kuchnię i wspaniałe widoki o zachodzie słońca. Przestrzeń, woda i odgłosy miasta dobiegające z daleka.

fotograf ślubny katowice fotografia ślubna katowice

W restauracji Łania położonej w Parku Śląskim można poczuć się jak w lesie, a nie w środku wielkiej aglomeracji. Malowniczy staw, przyroda i cisza. Ciekawa drewniana architektura i również własny parking – to bez wątpienia atuty tego miejsca.

fotograf ślubny katowice fotograf ślubny katowice fotografia ślubna katowice

Leśne Patio dawniej nazywało się Patio Zajazd to z kolei restauracja położona poza miastem, bo już na granicy z Mikołowem. Drewno tworzy niepowtarzalny klimat.

fotograf ślubny katowice

Kolejne miejsca warte rozważenia to:

– Fabryka Porcelany

– Kryształowy Ogród

– Sala Weselna Olimp

– Marysin Dwór

– Villa Rossa

Fotograf ślubny Katowice

UWAGA! Zapraszamy pary z Katowic na  sesję narzeczeńską do Pszczyny! Wiemy, że lubicie Pszczynę i często odwiedzacie nasz park. Ale my znamy inne mniej zatłoczone i być może nawet piękniejsze miejsca. Dlaczego warto nas sprawdzić? Nauczymy Was podczas sesji zaręczynowej jak „pozować”, aby nie pozować i wyjść na zdjęciach naturalnie a zarazem atrakcyjnie.

Fotografia Ślubna Katowice


Jak szybko po ślubie otrzymamy zdjęcia i czy dostaniemy je wszystkie?

Justyna i Rafał Osińscy: Do obróbki Waszych zdjęć zasiadamy bezpośrednio po Waszym ślubie. Dzięki temu nie będziecie musieli na nie czekać długimi miesiącami. Staramy się, aby były gotowe już do 10 dni. Wasi goście również otrzymają hasło do galerii i będą mogli je równie szybko obejrzeć i bezpłatnie pobrać. Zauważamy, że dzięki temu częściej odkładają telefony i mniej fotografują na Waszej uroczystości 😊

Przekazujemy zwykle więcej niż obiecane w umowie 350 zdjęć. Przed samym ślubem otrzymacie od nas kilka wskazówek, dzięki którym udanych zdjęć może być jeszcze więcej. Na żądanie udostępniamy wszystkie zdjęcia, jeśli tego sobie życzycie. Jednak to naszym zadaniem jest wybrać te najlepsze spośród kilku tysięcy i oszczędzić Wam tego wysiłku.

Czym jeszcze wyróżniamy się na rynku?

JRO: Zdjęcia ślubne z wysokiej półki charakteryzują się nie tylko właściwą kompozycją i uchwyconym momentem, ale również ponadczasową obróbką. Co to oznacza? Nie stosujemy nienaturalnych zafarbów wedle tymczasowej mody. Moda zwykle przemija. Chcemy, aby nasze zdjęcia były pamiątką na długie lata. Stąd stosujemy wyłącznie naturalne i żywe kolory, a część zdjęć pozostanie w klasycznej czarno-białej tonacji.

Zdjęcia ślubne Katowice

Jeśli szukałaś hasła „fotograf ślubny Katowice” i chcesz dowiedzieć się więcej o nas, to odpowiedzi na inne najczęściej zadawane nam pytania znajdziesz w artykule „O co zapytać fotografa ślubnego?”

Zapraszamy serdecznie na niezobowiązujące spotkanie!
Justyna i Rafał Osińscy – fotograf ślubny Katowice

Fotoreportaże ślubne z Katowic


Poniżej 2 plenerowe sesje ślubne wykonane w Katowicach: na Nikiszowcu oraz nocą w pobliżu NOSPRu i Spodka. Jeśli spodobał Ci się nasz styl, zapraszamy do kontaktu 🙂

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf Ślubny Katowice