Fotograf Ślubny Kobiór

Fotograf Ślubny Kobiór


Zastanawiasz się gdzie zorganizować swoje przyjęcie weselne w Kobiórze oraz szukasz fotografa z najbliższych okolic? Szukasz wyjątkowej sali z klimatem i charakterem? A może miejsca na krótki plener w dniu ślubu?

Fotograf na wesele Kobiór

Zdjęcia ślubne to ogromna pamiątka, do której we dwójkę będziecie mogli wracać w dogodnym dla Was czasie. Dzięki nim na nowo odżyją wspomnienia i atmosfera tamtych dni. Co więcej, tymi momentami będziecie mogli dzielić się z najbliższymi za sprawą wyjątkowych fotoalbumów.

Wiemy, że fotograf ślubny to nie jedyny wydatek podczas organizacji wesela. Mamy też świadomość jak kosztowne mogą być przyjęcia, dlatego przygotowaliśmy dla Was różne pakiety, dopasowane do Waszych oczekiwań, ale również założonego budżetu. Ile zatem kosztuje fotograf na wesele?

Skontaktujcie się z nami, wspólnie ustalimy szczegóły pakietu ślubnego, a także stworzymy plan spełniający Wasze oczekiwania. To w końcu Wasz wielki dzień, a fotografia ślubna ma być niepowtarzalną pamiątką.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Planujemy wesele – Kobiór

Kobiór to małe miasteczko pomiędzy Pszczyną a Tychami otoczone lasami. Fotografowaliśmy tu wiele razu i znamy ciekawe malownicze zakamarki 🙂

Jeśli planujecie wesele w Kobiórze to z cała pewnością warto rozważyć poniższe restauracje, dworki i sale weselne:

Pod Zegarem

Pod Sikorką

Besquid Restaurant

Dworek Wyry

Gostyniec

Huta Paprocka

Hotel Styl 70

U Mikołajca

oraz kilka innych

wesele pod zegarem kobiór

Zdjęcia ślubne pełne emocji

Przepiękne zdjęcia ślubne pełne emocji, czaru, humoru i pasji to często nie te, które zostały zaplanowane i sztucznie ustawione, ale te wykonane znienacka. To dzięki nim możesz poczuć atmosferę tych chwil, które za sprawą albumu ślubnego mogą za każdym razem ożyć na nowo. Dobry fotograf ślubny potrafi uchwycić te momenty, a także sprawić, że ludzie znajdujący się wokół niego czują się swobodnie i naturalnie. Dlatego jeśli szukasz idealnego fotografa na własne wesele, koniecznie skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci upamiętnić najważniejsze chwile w Twoim życiu.

Cechy idealnego fotografa ślubnego

Wybór fotografa na wesele w okolicach Kobióra nie wydaje się trudnym zadaniem. W końcu w internecie jest ogromny wybór różnorodnych ofert specjalistów od fotografii ślubnej. Jednak posiadanie nawet najbardziej zaawansowanego, nowoczesnego sprzętu nie sprawi, że ktoś z dnia na dzień stanie się dobrym fotografem. Ponadto, profesjonalny fotograf, poza umiejętnością robienia estetycznych kadrów czy dobrej obróbki zdjęć, powinien również wykazywać się odpowiednimi cechami, takimi jak punktualność czy terminowość. Powinien też indywidualnie podejść do każdego klienta oraz jego potrzeb.

Dobre zdjęcia ślubne to te, do których nawet po wielu latach chcesz wrócić (tak, bo część par niestety po latach wstydzi się swoich zdjęć ślubnych), tak aby poczuć klimat i atmosferę tamtych chwil. Wśród nich mogą być te pozowane i reżyserowane, ale również fotografie powstające znienacka. W przypadku tych drugich fotograf powinien być jednak niewidzialny, a Wy i goście musicie czuć się przy nim swobodnie i naturalnie. My dodatkowo gwarantujemy dobrze opowiedzianą historię – Waszą historię, zapisaną za pomocą obrazów.

Fotografia Ślubna Osińscy

FAQ czyli najczęściej zadawane nam pytania…

Zapoznajcie się jednak z najczęściej zadawanymi pytaniami, na które udzieliliśmy poniżej odpowiedzi.

Czy fotografujecie we dwoje?

Justyna oraz Rafał Osińscy: Na specjalne życzenie tak, ale zwykle w pojedynkę. Jeśli planujecie uroczystość dla ponad 200 gości, to zdecydowanie warto rozważyć opcję z 2 fotografów. Przy mniej licznych wydarzeniach 1 fotograf zwykle poradzi sobie bez problemu.

Poszerzenie naszego pakietu ślubnego o drugiego fotografa niesie za sobą dodatkową korzyść. Otóż jedno z nas już w trakcie ślubu przygotowuje pokaz slajdów ze zdjęć z przygotowań, kościoła i pierwszego tańca – gdybyście jeszcze przed oczepinami chcieli pokazać to swoim gościom na dużym ekranie. Tu przykład:

Czy warto umówić się z nami na plener po ślubie?

Justyna i Rafał Osińscy: Zawsze staramy się zrobić jak najwięcej różnorodnych kadrów w jak najkrótszym czasie (ok. 15 minut) w dniu Waszego ślubu. Zarówno za dnia jak i w nocy. Ta druga sesja trwa krócej – wystarczy ok. 5 minut, aby mieć niepowtarzalne nocne ujęcia w swoim albumie ślubnym. Po ślubie sami zdecydujecie czy jesteście zadowoleni z ilości zdjęć i nie potrzebujecie dodatkowego pleneru po ślubie. A być może obudzimy w Was chęci na jeszcze więcej zdjęć, kiedy zobaczycie ich jakość. W każdym razie nigdy nie podpisujemy umowy wraz z dodatkowym plenerem. Tę decyzję pozostawiamy Wam po weselu.

Czy również filmujecie?

JRO: W poprzednim sezonie wprowadziliśmy do oferty teledysk składający się z ruchomych migawek. A więc – tak! Nie będzie to film typu „tasiemiec”, ale właśnie dynamiczny teledysk z fragmentami przygotowań, ceremonii i przyjęcia. Zobaczycie być może na nim wiatr we włosach, spadające łzy czy kilka obrotów w Waszym 1. tańcu.

Filmiki będą nagrywane przez tę samą osobę, która fotografuje – jednak z priorytetowym traktowaniem zdjęć. Fotografia pozostaje naszą główną domeną. Teledysk zmontowany z filmików będzie natomiast cennym dodatkiem dla tych z Was, którzy rozważają zatrudnienie filmowca, ale niekoniecznie potrzebują całej ekipy filmowej ani długich filmów.

Jak szybko po ślubie otrzymamy zdjęcia i czy dostaniemy je wszystkie?

JRO: Do obróbki Waszych zdjęć zasiadamy bezpośrednio po Waszym ślubie. Dzięki temu nie będziecie musieli na nie czekać długimi miesiącami. Staramy się, aby były gotowe już do ok 10 dni. Wasi goście również otrzymają hasło do galerii i będą mogli je równie szybko obejrzeć i bezpłatnie pobrać. Zauważamy, że dzięki temu częściej odkładają telefony i mniej fotografują na Waszej uroczystości 😊

Przekazujemy zwykle więcej niż obiecane w umowie min. 350 zdjęć. Przed samym ślubem otrzymacie od nas kilka wskazówek, dzięki którym udanych zdjęć może być jeszcze więcej. Na żądanie udostępniamy wszystkie zdjęcia, jeśli tego sobie życzycie. Jednak to naszym zadaniem jest wybrać te najlepsze spośród kilku tysięcy i oszczędzić Wam tego wysiłku.

Czy warto się spotkać?

JRO: Na spotkaniu z nami dowiecie się czym różni się nowoczesny album od fotoksiążki. Zobaczycie przykłady różnych modeli i kolorów okładek z drewna lub skóry ekologicznej. Chętnie doradzimy w doborze zespołu, DJa czy animatorów dla dzieci. Spotkaliśmy ich wielu i wiemy kogo można z czystym sumieniem polecić!
Być może jednak mieszkacie daleko, za granicą lub nie macie możliwości aby przyjechać do nas. Wówczas możemy umówić się na wideo-rozmowę, podczas której poznamy się i pokażemy część naszych prac i produktów.

album ślubny, płótno i pendrive w drewnie

Fotografia Ślubna Osińscy Pszczyna Żory Oświęcim

Zapraszamy 🙂

Justyna i Rafał Osińscy

wesele pod zegarem

Jeśli szukałaś hasła „fotograf ślubny Kobiór” i chcesz dowiedzieć się więcej o nas, to odpowiedzi na inne najczęściej zadawane nam pytania znajdziesz w artykule „O co zapytać fotografa ślubnego?

Zapraszamy serdecznie na niezobowiązujące spotkanie! 🙂

Justyna i Rafał Osińscy – fotografia ślubna Kobiór

Fotoreportaże ślubne z Kobióra


Dzięki niepowtarzalnym kadrom, chwilom zamkniętym w obrazie, możesz raz po raz na nowo przeżywać najpiękniejsze momenty w swoim życiu. Poznaj historie naszych bohaterów i pozwól nam opowiedzieć również swoją.

Fotograf na wesele 2024 i 2025

Jeśli spodobał Ci się nasz styl, to zapraszamy do kontaktu.
Przyjmujemy rezerwacje na 2024 i 2025 rok.

Naturalne zdjęcia ślubne pełne emocji, detali i klimatu oraz profesjonalna obróbka pozwoli Wam z dumą wracać do tych pięknych chwil spędzonych w takich miejscach jak:

➤ Lasy Kobiórskie

➤ Paprocany

➤ Promnice

➤ Park Pszczyński

➤ Goczałkowice-Zdrój

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf Ślubny Kobiór