Fotograf Ślubny Mikołów

Fotograf Ślubny Mikołów


Jeśli poszukujesz fotografa ślubnego z Mikołowa lub najbliższych okolic, to dobrze trafiłaś. Zdjęcia to wyjątkowe obrazy, które pozwalają odbyć wyjątkową podróż w przeszłość. Dobre zdjęcia ślubne potrafią pobudzić wszystkie zmysły oraz sprawić, że te wyjątkowe momenty możesz przeżywać na nowo, za każdym razem kiedy sięgniesz po swój album ślubny. To przepiękna pamiątka, pełna magii, uczuć i emocji, która pozostanie z Tobą oraz Twoimi najbliższymi na zawsze.

Subtelna fotografia ślubna

Fotografia ślubna to przede wszystkim trafnie opowiedziana historia o miłości 2 ludzi. Jest w niej jednak też opowieść o rodzinie i przyjaciołach, którzy towarzyszyli im w tym ważnym dniu.

Najlepsze zdjęcia ślubne to bez wątpienia te autentyczne i niepozowane, bowiem to właśnie one wyrażają cały wachlarz najróżniejszych emocji. Dobry fotograf nie tylko komponuje estetyczne kadry, ale i poluje na spontaniczne reakcje gości. Następnie za pomocą obrazów, podobnie jak narrator, opowiada o najpiękniejszych chwilach danego wydarzenia. Dzięki uchwyceniu tak wielu detali i emocji pozwala poczuć tamte momenty, a wręcz przenieść się w czasie i ponownie do woli rozkoszować się dniem ślubu…

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik
fotograf ślubny mikołów

Planujemy wesele – Mikołów

Jeśli planujecie wesele w Mikołowie to z cała pewnością warto rozważyć poniższe restauracje, dworki i sale weselne:

Leśne Patio

Dom Przyjęć Madlen

Dworek Wyry

Restauracja Sośnia Góra

Restauracja Barwy Śląska

Biały Dom Paniówki

Browar Obywatelski Tychy

oraz kilka innych

fotograf ślubny mikołów

Wesele Mikołów

Ślub to wyjątkowy moment w życiu dwojga ludzi. Dlatego warto, aby został właściwie  uwieczniony i stał się niezwykłą pamiątką, do której nie tylko Wy, ale i Wasi najbliżsi będziecie mogli w każdej chwili wrócić i cieszyć się wspomnieniami sprzed lat. Zdjęcia ślubne to ogrom niepowtarzalnych chwil, radości, łez wzruszenia. Sprawdzony fotograf ślubny może ożywić te chwile, gdy tylko otworzycie album. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Opowiemy Waszą historię zapisaną na kartach albumu, który przywoła tamte chwile i emocje.

Od 12 lat profesjonalnie zajmujemy się fotografią ślubną. Ponadto, doradzamy również parom w kwestii wyboru sali, zespołu czy pleneru. Zajrzyj na naszą stronę lub umów się na spotkanie, a z chęcią opowiemy także i Twoją historię.

fotograf ślubny mikołów

Fotografia ślubna – gwarancja wyjątkowych zdjęć

Oglądając czasem zdjęcia ślubne masz wrażenie, że niektóre z nich są sztuczne i przerysowane? To się niestety zdarza, bowiem niektórzy fotografowie stawiają na wyreżyserowane sesje, które, choć są piękne i estetyczne, to często nie opowiadają prawdziwej historii.

My oferujemy Wam niepowtarzalne i naturalne zdjęcia ślubne, które nie tylko staną się piękną pamiątką na lata, ale również będą dobrze opowiedzianą historią pełną emocji, spontanicznych reakcji i charakteru. Co więcej, stawiamy na naturalność, tzw „spontan” i detale. Szczególnie te ostatnie potrafią oddać klimat tamtych chwil i sprawiają, że ich atmosfera staje się niemal na wyciągnięcie ręki. Zapewniamy niezwykłą podróż w czasie, za każdym razem kiedy sięgniesz po album ze zdjęciami.

Fotografia Ślubna Osińscy

FAQ czyli najczęściej zadawane nam pytania…

Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości w kwestii zdjęć ślubnych, z przyjemnością na nie odpowiemy. Najpierw zapoznajcie się jednak z najczęściej zadawanymi pytaniami, na które udzieliliśmy poniżej odpowiedzi.

Czy fotografujecie we dwoje?

Justyna i Rafał Osińscy: Na Wasze życzenie tak, ale zwykle w pojedynkę. Jeśli planujecie uroczystość dla ponad 200 gości, to zdecydowanie warto rozważyć opcję z 2 fotografów. Przy mniej licznych wydarzeniach 1 fotograf zwykle poradzi sobie bez problemu.

Poszerzenie pakietu ślubnego o drugiego fotografa niesie za sobą dodatkową korzyść. Otóż jedno z nas już w trakcie ślubu przygotowuje pokaz slajdów ze zdjęć z przygotowań, kościoła i pierwszego tańca – gdybyście jeszcze przed oczepinami chcieli pokazać to swoim gościom na dużym ekranie. Tu przykład:

Czy warto umówić się z nami na plener po ślubie?

Justyna i Rafał Osińscy: Staramy się wykonać jak najwięcej różnorodnych kadrów w jak najkrótszym czasie (ok. 15 minut) w dniu Waszego ślubu. Zarówno za dnia jak i w nocy. Ta druga sesja trwa krócej – wystarczy ok. 5 minut, aby mieć niepowtarzalne nocne ujęcia w swoim albumie ślubnym. Po ślubie sami zdecydujecie czy jesteście zadowoleni z ilości zdjęć i nie potrzebujecie dodatkowego pleneru po ślubie. A być może obudzimy w Was chęci na jeszcze więcej zdjęć, kiedy zobaczycie ich jakość. W każdym razie nigdy nie podpisujemy umowy wraz z dodatkowym plenerem. Tę decyzję pozostawiamy Wam po weselu.

Czy również filmujecie?

JRO: W sezonie 2020 wprowadziliśmy do naszej oferty ślubnej teledysk składający się z ruchomych migawek. A więc – tak! Nie będzie to film typu „tasiemiec”, ale właśnie dynamiczny teledysk z fragmentami przygotowań, ceremonii i przyjęcia. Zobaczycie być może na nim wiatr we włosach, spadające łzy czy kilka obrotów w Waszym 1. tańcu.

Filmiki będą nagrywane przez tę samą osobę, która fotografuje – jednak z priorytetowym traktowaniem zdjęć. Fotografia pozostaje naszą główną domeną. Teledysk zmontowany z filmików będzie natomiast cennym dodatkiem dla tych z Was, którzy rozważają zatrudnienie filmowca, ale niekoniecznie potrzebują całej ekipy filmowej ani długich filmów.

Jak i kiedy zapłacić?

JRO: Płatność jest rozłożona na 3 części: zadatek, potem pozostała suma z umowy płatna do dnia ślubu oraz ewentualna 3 rata za elementy dodatkowe typu: dodatkowy plener czy albumy dla rodziców. Rozliczamy się tylko przelewami. Nie wymagamy zadatku w dniu podpisania umowy. Wspólnie ustalamy najwygodniejszy dla Was termin przelewu zadatku. Dzięki temu możecie zarezerwować u nas termin ślubu, nawet gdy nie jesteście gotowi w danym miesiącu na pierwszą płatność.

Fotografia Ślubna Osińscy Pszczyna Żory Oświęcim

Zapraszamy 🙂

Justyna i Rafał Osińscy

Jeśli szukałaś hasła „fotograf ślubny Mikołów” i chcesz dowiedzieć się więcej o nas, to odpowiedzi na inne najczęściej zadawane nam pytania znajdziesz w artykule „O co zapytać fotografa ślubnego?

Zapraszamy serdecznie na niezobowiązujące spotkanie! 🙂

Justyna i Rafał Osińscy – fotografia ślubna Mikołów

Fotoreportaże ślubne z Mikołowa


Nasze portfolio to opowieści o miłości, szczęściu, rodzinie oraz najbliższych, którzy celebrowali z naszymi bohaterami najważniejsze momenty w ich życiu. Uchwyciliśmy te wspaniałe chwile, dzięki czemu w dowolnym czasie mogą oni do nich wrócić i za każdym razem przeżywać je na nowo. Poznaj historie naszych bohaterów i pozwól nam opowiedzieć również swoją.

Fotograf na wesele 2024 i 2025

Jeżeli szukasz dobrego i sprawdzonego fotografa na wesele, który w wyjątkowy sposób uwieczni najważniejsze chwile w Twoim życiu, pamiętaj, aby nie pozostawiać jego wyboru na ostatnią chwilę. Kalendarze dobrych fotografów ślubnych (podobnie wyróżniających się zespołów, DJów czy restauracji) są bowiem zapełnione i to nierzadko na rok z góry. Dlatego warto zawczasu pomyśleć, którego z nich wybrać. Miej też na uwadze, że fotograf, który działa na rynku od wielu lat może się okazać niezastąpionym pomocnikiem w wyborze właśnie sali weselnej, orkiestry, DJa czy idealnego pleneru do sesji ślubnej. Skorzystaj z naszego doświadczenia, a my postaramy się pomóc.

Jeśli spodobał Ci się nasz styl, to zapraszamy do kontaktu.
Przyjmujemy rezerwacje na 2024 i 2025 rok.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf Ślubny Mikołów