Fotograf Ślubny Tychy

Fotograf Ślubny Tychy


Planujesz wesele w Tychach? Fotografowaliśmy tu wiele razy, bo z tego miasta pochodzi Rafał 🙂 Industrialne wnętrza Browaru Obywatelskiego, śluby plenerowe w Promnicach i sesje ślubne na Paprocanach. Staramy się, aby nasza fotografia ślubna odzwierciedlała relacje między Wami. Chętnie nauczymy Was jak być ze sobą przed obiektywem, aby zdjęcia nie wyszły sztuczne. Mamy też dla Was propozycję co do miejsca sesji narzeczeńskiej. Zobacz poniżej nasze zdjęcia ślubne z Tychów…

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik
fotograf ślubny tychy

Browar Obywatelski czy Promnice?

Tychy, być może przez niektórych uznawane za niezbyt fotogeniczne, mają kilka bardzo ciekawych miejsc. Na północy ceglana architektura Starych Tychów, Park Browarniany czy wnętrza samego browaru. Z drugiej strony dzika przyroda, rozległe lasy, stawy i Jezioro Paprocańskie na południu miasta. Fotograf ślubny naprawdę nie powinien narzekać!

fotograf ślubny Tychy

Zameczek Myśliwski w Promnicach to niezwykle urokliwe miejsce. Miałem zaszczyt być tam fotografem na weselu polsko-angielskim w 2018r. Rok później fotografowałem wesele w Browarze Obywatelskim. 2 zupełnie inne miejsca i inny potencjał również na plener w dniu ślubu. W pierwszym przypadku Maria i Lewis odbyli spacer wzdłuż brzegu Paprocan, w drugim Asia i Krzysiek biegali pomiędzy budynkami browarów 🙂 Efekty naszej pracy zobaczycie poniżej.

Zameczek Myśliwski w Promnicach do końca 2025r jest w remoncie i po tym czasie zostanie udostępniony jako muzeum. Nie ma pewności czy będzie tam jeszcze można zorganizować przyjęcie weselne.

Opcjami jakie pozostają są jeszcze Hotel Arena koło lodowiska, Dom Przyjęć Mirabelle przy ul. Paprocańskiej oraz malowniczo położona Huta Paprocka – również na Paprocanach.

wesele huta paprocka tychy

UWAGA! Zapraszamy pary z Tychów na sesję narzeczeńską do Pszczyny! Wiemy, że lubicie Pszczynę i często ją odwiedzacie. Widać to po ilości rejestracji ST na parkingu obok parku. Ale my znamy inne mniej zatłoczone i być może nawet piękniejsze miejsca. Dlaczego warto nas sprawdzić? Nauczymy Was podczas sesji zaręczynowej jak „pozować”, aby nie pozować i wyjść na zdjęciach naturalnie a zarazem atrakcyjnie.

fotografia ślubna Tychy

Fotograf ślubny Tychy

Wiemy jak ważny jest dla Was dzień ślubu, dlatego zawsze staramy się tworzyć najwspanialsze kadry, które stają się wyjątkową pamiątką na lata. Jak zatem pracują Justyna i Rafał Osińscy? Jesteśmy małżeństwem fotografów. Pracujemy zarówno w pojedynkę, jak i w duecie, tak więc możemy idealnie dostosować się do Waszych potrzeb i oczekiwań. Duże wesela wymagają nierzadko obecności przynajmniej 2 fotografów ślubnych, bo dzięki temu znacznie łatwiej jest uchwycić niepowtarzalne momenty, spontaniczne reakcje gości czy atmosferę i klimat imprezy.

Naszą pracę rozpoczynamy najczęściej 3 godziny przed uroczystością. Dzięki temu możemy uczestniczyć już w przygotowaniach, pokazując towarzyszące temu emocje. Staramy się towarzyszyć Wam na każdym kroku i być przy Was w ważnych dla Was chwilach: błogosławieństwie przyszłych małżonków przez rodziców, powiedzeniu sakramentalnego TAK, składaniu życzeń przez najbliższych, a także pierwszym tańcu, pocałunkach i beztroskich zabaw na parkiecie. Wszystkim tym momentom towarzyszą niepowtarzalne i szczere emocje. Radość, wzruszenie, zaskoczenie czy zabawne momenty godne upamiętnienia. Rejestrując to pozostajemy praktycznie niezauważalni, dzięki czemu jesteśmy idealnymi narratorami opowieści, których bohaterami jesteście Wy.

Oferujemy Wam również nietuzinkowe, pełne magii i miłości zdjęcia ślubne w blasku księżyca, czy niepowtarzalne ujęcia w gronie najbliższych. Jeżeli Wy również chcecie mieć wspaniałą pamiątkę, skontaktujcie się z nami, a my opowiemy Waszą historię.

Fotografia Ślubna Tychy

Czy warto umówić się z nami na plener po ślubie?

Justyna i Rafał Osińscy: Zawsze staramy się wykonać jak najwięcej różnorodnych kadrów w jak najkrótszym czasie (ok. 15 minut) w dniu Waszego ślubu. Zarówno za dnia jak i w nocy. Ta druga sesja trwa krócej – wystarczy ok. 5 minut, aby mieć niepowtarzalne nocne ujęcia w swoim albumie ślubnym. Po ślubie sami zdecydujecie czy jesteście zadowoleni z ilości zdjęć i nie potrzebujecie dodatkowego pleneru po ślubie. A być może obudzimy w Was chęci na jeszcze więcej zdjęć, kiedy zobaczycie ich jakość. W każdym razie nigdy nie podpisujemy umowy wraz z dodatkowym plenerem. Tę decyzję pozostawiamy Wam po weselu.

Czy również filmujecie?

JRO: W sezonie 2020 wprowadziliśmy do oferty teledysk składający się z ruchomych migawek. A więc – tak! Nie będzie to film typu „tasiemiec”, ale właśnie dynamiczny teledysk z fragmentami przygotowań, ceremonii i przyjęcia. Zobaczycie być może na nim wiatr we włosach, spadające łzy czy kilka obrotów w Waszym 1. tańcu.

Filmiki będą nagrywane przez tę samą osobę, która fotografuje – jednak z priorytetowym traktowaniem zdjęć. Fotografia pozostaje naszą główną domeną. Teledysk zmontowany z filmików będzie natomiast cennym dodatkiem dla tych z Was, którzy rozważają zatrudnienie filmowca, ale niekoniecznie potrzebują całej ekipy filmowej ani długich filmów.

Czy fotografujecie we dwójkę?

JRO: Na specjalne życzenie tak, ale zwykle w pojedynkę. Jeśli planujecie uroczystość dla ponad 200 gości, to zdecydowanie warto rozważyć opcję z dwojgiem fotografów. Przy mniej licznych wydarzeniach 1 fotograf zwykle poradzi sobie bez problemu.

Poszerzenie pakietu o drugiego fotografa niesie za sobą dodatkową korzyść. Otóż 1 z nas już w trakcie ślubu przygotowuje pokaz slajdów ze zdjęć z przygotowań, kościoła i pierwszego tańca – gdybyście jeszcze przed oczepinami chcieli pokazać to swoim gościom na dużym ekranie.

Jeśli szukałaś hasła „fotograf ślubny Tychy” i chcesz dowiedzieć się więcej o nas, to odpowiedzi na inne najczęściej zadawane nam pytania znajdziesz w artykule „O co zapytać fotografa ślubnego?”

Zapraszamy serdecznie na niezobowiązujące spotkanie!
Justyna i Rafał Osińscy – fotograf ślubny Tychy

Fotoreportaże ślubne z Tychów


Poniżej 2 historie ślubne od przygotowań do oczepin wykonane w Tychach. Jeśli spodobał Ci się nasz styl, zapraszamy do kontaktu. Przyjmujemy już rezerwacje na 2024 i 2025 rok.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf Ślubny Tychy

Fotografia Ślubna Tychy

Być może zainteresują Cię sale weselne, jakie odwiedziliśmy w okolicznych miejscowościach. Obejrzyj je na stronach fotograf ślubny Katowice, fotograf na wesele Bieruń Stary i Nowy, zdjęcia ślubne Mikołów, fotograf ślubny Orzesze oraz fotografia ślubna Mysłowice.