Fotograf Ślubny Szczyrk

Fotograf Ślubny Szczyrk


Wesele w górach? Spośród malowniczych beskidzkich miejscowości Szczyrk oferuje zdecydowanie najwięcej miejsc dedykowanych przyszłym parom młodym. Z jednej strony znane i renomowane hotele Alpin i Meta, a z drugiej sale weselne jak Romeo i Julia czy Biała Róża. A poniżej obejrzysz nasze zdjęcia ślubne ze Szczyrku, spod stoków Skrzycznego i Klimczoka…

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Ślub w Szczyrku

Szczyrk to malownicze położone miasteczko w Beskidzie Śląskim. Ostatnio bardzo popularne jako miejsce organizacji ślubów i wesel wśród par głównie ze Śląska. Zmęczeni poszukiwaniem wymarzonego miejsca na przyjęcie weselne w swoim mieście – często wpisujecie w wyszukiwarce „wesele w górach”. Tu można zachwycić gości pięknymi widokami o każdej porze roku oraz góralską kuchnią.

fotograf ślubny szczyrk

Romeo i Julia oraz Venecia i Verona to kompleks sal weselnych położonych w centrum Szczyrku. Specjalizują się w organizowaniu tego rodzaju uroczystości od lat, więc warto zaufać ich doświadczeniu.

fotograf ślubny szczyrk fotografia ślubna szczyrk

Biała Róża to sala weselna mieszcząca się dokładnie po drugiej stronie ulicy.

fotografia ślubna szczyrk

Hotel Meta położony jest obok dolnej stacji kolejki linowej na Skrzyczne i dysponuje kilkoma salami bankietowymi.

I na deser Hotel Alpin z obsługą na wybitnym poziomie.

fotografia ślubna szczyrk fotografia ślubna szczyrk fotografia ślubna szczyrk

Sesja narzeczeńska

UWAGA! Zapraszamy Was na sesję narzeczeńską do Pszczyny! To pół godziny przed Szczyrkiem. Dlaczego warto nas sprawdzić? Nauczymy Was podczas sesji zaręczynowej jak „pozować”, aby nie pozować i wyjść na zdjęciach naturalnie a zarazem atrakcyjnie.

Plenerowe zdjęcia ślubne w Szczyrku

Okolice Szczyrku oferują malownicze widoki i łatwo dostępne miejsca – również w szpilkach 🙂 Np. trasa z Białego Krzyża w kierunku Malinowskiej Skały.

fotografia ślubna szczyrk fotografia ślubna szczyrk fotografia ślubna szczyrk

Sesja o zachodzie słońca w górach pozostaje na długo w pamięci i na zawsze w albumie ślubnym. Wiele par decyduje się kontynuować sesję ślubną po zmroku. Wtedy znakomicie sprawdza się bielska starówka.

Fotografia Ślubna Szczyrk

Czy również filmujecie?

Justyna i Rafał Osińscy: W sezonie 2020 wprowadziliśmy do oferty teledysk składający się z ruchomych migawek. A więc – tak! Nie będzie to film typu „tasiemiec”, ale właśnie dynamiczny teledysk z fragmentami przygotowań, ceremonii i przyjęcia. Zobaczycie być może na nim wiatr we włosach, spadające łzy czy kilka obrotów w Waszym 1. tańcu.

Filmiki będą nagrywane przez tę samą osobę, która fotografuje – jednak z priorytetowym traktowaniem zdjęć. Fotografia pozostaje naszą główną domeną. Teledysk zmontowany z filmików będzie natomiast cennym dodatkiem dla tych z Was, którzy rozważają zatrudnienie filmowca, ale niekoniecznie potrzebują całej ekipy filmowej ani długich filmów.

Czy warto umówić się na plener po ślubie?

JRO: Zawsze staramy się wykonać jak najwięcej różnorodnych kadrów w jak najkrótszym czasie (ok. 15-30 minut) w dniu Waszego ślubu. Zarówno za dnia jak i w nocy. Ta druga sesja trwa krócej – wystarczy ok. 10 minut, aby mieć niepowtarzalne nocne ujęcia w swoim albumie ślubnym. Po ślubie sami zdecydujecie czy jesteście zadowoleni z ilości zdjęć i nie potrzebujecie dodatkowego pleneru po ślubie. A być może obudzimy w Was chęci na jeszcze więcej zdjęć, kiedy zobaczycie ich jakość. W każdym razie nigdy nie podpisujemy umowy wraz z dodatkowym plenerem. Tę decyzję pozostawiamy Wam po weselu.

Fotograf ślubny Szczyrk

Jeśli szukałaś hasła „fotograf ślubny Szczyrk” i chcesz dowiedzieć się więcej o nas, to odpowiedzi na inne najczęściej zadawane nam pytania znajdziesz w artykule „O co zapytać fotografa ślubnego?”

Zapraszamy serdecznie na niezobowiązujące spotkanie!
Justyna i Rafał Osińscy – fotograf ślubny Szczyrk

Fotoreportaże ślubne ze Szczyrku


Poniżej kilka reportaży ślubnych z różnych miejsc w Szczyrku. Być może pomogą Ci one w decyzji gdzie zorganizować swoje wymarzone wesele w górach. Jeśli spodobał Ci się nasz styl, zapraszamy do kontaktu w 2024 lub 2025r.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf Ślubny Szczyrk