Fotograf Ślubny Bielsko Biała

Fotograf Ślubny Bielsko Biała


Jeśli planujecie zorganizować swoje wesele w Bielsku-Białej, to poniżej znajdziesz kilka cennych informacji odnośnie domów przyjęć i znakomitych miejsc na zdjęcia ślubne. To miasto, a szczególnie Starówka, zapiera dech w piersiach na nocnych fotografiach. W samym Bielsku-Białej i najbliższych okolicach fotografowaliśmy w kilkunastu restauracjach i salach weselnych. Zobacz poniżej nasze zdjęcia ślubne z Bielska…

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik
fotograf ślubny bielsko biała

Fotograf ślubny Bielsko

Jako fotografowie odwiedziliśmy kilkanaście domów przyjęć i restauracji w Bielsku i okolicach. Nie ograniczamy się tylko do samego miasta. Poniżej wybraliśmy te, które naszym zdaniem mogą spełnić wysokie oczekiwania pary młodej. Pod uwagę braliśmy nie tylko wystrój wewnętrzny, ale również możliwość wykonania zdjęć w bezpośrednim sąsiedztwie sali, atrakcyjność jej położenia, ciekawe menu oraz poziom obsługi gości. Bywając w wielu miejscach i będąc pobocznym obserwatorem, mamy porównanie i możliwość obiektywnej oceny. Obejrzyjcie nasze zdjęcia oraz przykłady fotoreportaży z tych właśnie sal.

Gościniec Szumny i Nałęże położone w Jaworzu to przepiękne miejsca również na ślub w plenerze, bo wiemy, że część z Was takim jest na pewno zainteresowana.

fotograf ślubny bielsko biała

Dwór Świętoszówka z dużym balkonem i pięknym widokiem na góry.

fotograf ślubny bielsko biała

Dom Weselny Bartek z przestronną salą i ogródkiem, w którym można wykonać ciekawe zdjęcia plenerowe w dniu ślubu również bez konieczności wyjazdu.

fotograf ślubny bielsko biała

Inne warte uwagi miejsca na zorganizowanie wesela w Bielsku-Białej to Hotel na Błoniach, Dworek New Restaurant, Restauracja Dębowa czy Koralowa Sala Bankietowa w Jaworzu:

Sala Koralowa wesele Jaworze Sala Koralowa wesele Jaworze

Nocne zdjęcia ślubne w Bielsku-Białej

Takiego klimatu nie ma żadne inne miasto w okolicy. Bielsko to nasz mały Wiedeń. Fotografowaliśmy na bielskim rynku wiele młodych par – na ich życzenie również nocą.

fotografia ślubna bielsko biała

fotografia ślubna bielsko biała

UWAGA! Zapraszamy pary z Bielska na sesję narzeczeńską do Pszczyny! Poza parkiem i znanym wszystkim dobrze zamkiem, znamy inne mniej zatłoczone i być może nawet piękniejsze miejsca. Dlaczego warto nas sprawdzić? Nauczymy Was podczas sesji zaręczynowej jak „pozować”, aby nie pozować i wyjść na zdjęciach naturalnie a zarazem atrakcyjnie.

Fotografia Ślubna Bielsko Biała

Jak szybko po ślubie otrzymamy zdjęcia i czy dostaniemy je wszystkie?

JRO: Do obróbki Waszych zdjęć zasiadamy bezpośrednio po Waszym ślubie. Dzięki temu nie będziecie musieli na nie czekać długimi miesiącami. Staramy się, aby były gotowe już do 10 dni. Wasi goście również otrzymają hasło do galerii i będą mogli je równie szybko obejrzeć i bezpłatnie pobrać. Zauważamy, że dzięki temu częściej odkładają telefony i mniej fotografują na Waszej uroczystości 😊

Przekazujemy zwykle więcej niż obiecane w umowie 350 zdjęć. Przed samym ślubem otrzymacie od nas kilka wskazówek, dzięki którym udanych zdjęć może być jeszcze więcej. Na żądanie udostępniamy wszystkie zdjęcia, jeśli tego sobie życzycie. Jednak to naszym zadaniem jest wybrać te najlepsze spośród kilku tysięcy i oszczędzić Wam tego wysiłku.

Czy również filmujecie?

JRO: W sezonie 2020 wprowadziliśmy do oferty teledysk składający się z ruchomych migawek. A więc – tak! Nie będzie to film typu „tasiemiec”, ale właśnie dynamiczny teledysk z fragmentami przygotowań, ceremonii i przyjęcia. Zobaczycie być może na nim wiatr we włosach, spadające łzy czy kilka obrotów w Waszym 1. tańcu.

Filmiki będą nagrywane przez tę samą osobę, która fotografuje – jednak z priorytetowym traktowaniem zdjęć. Fotografia pozostaje naszą główną domeną. Teledysk zmontowany z filmików będzie natomiast cennym dodatkiem dla tych z Was, którzy rozważają zatrudnienie filmowca, ale niekoniecznie potrzebują całej ekipy filmowej ani długich filmów.

Nagramy również dla Was teledysk filmowy:

Jeśli szukałaś hasła „fotograf ślubny Bielsko” i chcesz dowiedzieć się więcej o nas, to odpowiedzi na inne najczęściej zadawane nam pytania znajdziesz w artykule „O co zapytać fotografa ślubnego?”

Zapraszamy serdecznie na niezobowiązujące spotkanie!
Justyna i Rafał Osińscy – fotografia ślubna Bielsko Biała

Fotoreportaże ślubne z Bielska


Poniżej 2 historie ślubne od przygotowań do oczepin wykonane w Bielsku oraz jeden z nocną sesją poślubną na starówce. Jeśli spodobał Ci się nasz styl, zapraszamy do kontaktu! Rezerwujemy już na 2024 i 2025r.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf Ślubny Bielsko

Fotografia Ślubna Bielsko Biała

Jeśli chcesz obejrzeć w jakich salach weselnych, gościńcach i restauracjach fotografowaliśmy na Podbeskidziu, Żywiecczyźnie i Śląsku Cieszyńskim to koniecznie zajrzyj na strony zdjęcia ślubne Szczyrk, fotografia ślubna Wisła, fotograf ślubny Ustroń, fotograf na wesele Cieszyn, zdjęcia ślubne w Żywcu oraz fotograf Skoczów.