Fotograf Ślubny Wisła

Fotograf Ślubny Wisła


Zastanawiacie się gdzie zorganizować przyjęcie weselne w Wiśle oraz szukasz fotografa z okolic? Szukasz wyjątkowej sali z klimatem i charakterem? A może miejsca, w którym zrealizujesz swoją wizję wesela?

Fotograf na wesele Wisła

Zdjęcia ślubne to wyjątkowa pamiątka, do której oboje będziecie mogli wracać w dogodnym dla Was czasie. Dzięki nim na nowo odżyją wspomnienia i atmosfera tamtych chwil. Co więcej, tymi momentami będziecie mogli dzielić się z najbliższymi za sprawą wyjątkowych fotoalbumów.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik
fotograf ślubny wisła

Planujemy wesele – Wisła

Wisła, jako ślicznie położone miasto na południu Polski, przyciąga swoimi widokami, przyrodą i smakiem. Coraz więcej młodych par nie tylko z woj. śląskiego, ale i z całej Polski decyduje się na organizację swojego ślubu i wesela właśnie w tym miejscu.

Jeśli planujecie wesele w Wiśle to z cała pewnością warto rozważyć poniższe restauracje, dworki i sale weselne:

Karolowy Dwór

Hotel Premium Wisła

Hotel Stok

Aries Hotel & Spa

Hotel Gołębiewski

oraz kilka innych

Fotografia Ślubna – pamiątka na lata

Zdjęcia ślubne to jedna z najpiękniejszych, ponadczasowych pamiątek, dzięki której możesz za każdym razem przenieść się do miejsc z fotografii i poczuć te same emocje, atmosferę oraz klimat. Co więcej, fotograf ślubny może przygotować dla Was przepięknie oprawiony album, po otwarciu którego odbędziecie wyjątkową podróż w czasie. To pamiątka nie tylko dla Was, ale i dla kolejnych pokoleń, które w każdej chwili będą mogły po nią sięgnąć.

Plener ślubny

Wielu fotografów ślubnych wybiera dość sztampowe i popularne plenery. Nie ma w tym nic złego, jednak jeśli chcesz stworzyć wyjątkową i niepowtarzalną sesję, warto zaufać naszemu doświadczeniu. My wybieramy miejsca, które zachwycają wizualnie i pozwalają uzyskać nietuzinkowe kadry z charakterem, przy czym najbardziej liczy się dla nas para i jej historia. Za sprawą zdjęć ślubnych możemy ją opowiedzieć, dlatego wybieramy miejsca o szczególnym znaczeniu dla zakochanych. Pierwsza kolacja, miejsce poznania, pamiętne spojrzenie czy uśmiech – wszystko to, co ma szczególną wartość. Dzięki temu mogą powstać unikalne kadry, w których Młodzi czują się swobodnie i naturalnie. Poznaj szczegóły naszej oferty i pozwól nam opowiedzieć Waszą historię!

Cechy idealnego fotografa ślubnego

Wybór fotografa na wesele nie wydaje się trudnym zadaniem. W końcu w internecie jest ogromny wybór różnorodnych ofert specjalistów od fotografii ślubnej. Jednak posiadanie nawet najbardziej zaawansowanego, nowoczesnego sprzętu nie sprawi, że ktoś z dnia na dzień stanie się fotografem. Co więcej, profesjonalny fotograf, poza umiejętnością robienia ładnych kadrów czy obróbki zdjęć, powinien również wykazywać się odpowiednimi cechami, takimi jak punktualność czy terminowość. Powinien też indywidualnie podchodzić do każdego klienta oraz jego potrzeb.

Dobre zdjęcia ślubne to te, do których nawet po wielu latach chcesz wrócić, tak aby poczuć klimat i atmosferę tamtych chwil. Wśród nich mogą być te pozowane i reżyserowane, ale również fotografie powstające z ukrycia. W przypadku tych drugich fotograf powinien być jednak niewidzialny, a Wy i goście musicie czuć się przy nim swobodnie i naturalnie. My dodatkowo gwarantujemy dobrze opowiedzianą historię – Waszą historię, zapisaną za pomocą obrazów.

Fotografia Ślubna Osińscy

FAQ czyli najczęściej zadawane nam pytania…

Pracujemy dla Was i z myślą o Was, dlatego jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości w kwestii zdjęć ślubnych, z przyjemnością na nie odpowiemy. Najpierw zapoznajcie się jednak z najczęściej zadawanymi pytaniami, na które udzieliliśmy poniżej odpowiedzi.

Czy fotografujecie we dwoje?

Justyna i Rafał Osińscy: Na specjalne życzenie tak, ale zwykle w pojedynkę. Jeśli planujecie uroczystość dla ponad 200 gości, to zdecydowanie warto rozważyć opcję z 2 fotografów. Przy mniej licznych wydarzeniach 1 fotograf zwykle poradzi sobie bez problemu.

Poszerzenie pakietu ślubnego o drugiego fotografa niesie za sobą dodatkową korzyść. Otóż jedno z nas już w trakcie ślubu przygotowuje pokaz slajdów ze zdjęć z przygotowań, kościoła i pierwszego tańca – gdybyście jeszcze przed oczepinami chcieli pokazać to swoim gościom na dużym ekranie. Tu przykład:

Czy warto umówić się z nami na plener po ślubie?

Justyna i Rafał Osińscy: Zawsze staramy się wykonać jak najwięcej różnorodnych kadrów w jak najkrótszym czasie (ok. 15 minut) w dniu Waszego ślubu. Zarówno za dnia jak i w nocy. Ta druga sesja trwa krócej – wystarczy ok. 5 minut, aby mieć niepowtarzalne nocne ujęcia w swoim albumie ślubnym. Po ślubie sami zdecydujecie czy jesteście zadowoleni z ilości zdjęć i nie potrzebujecie dodatkowego pleneru po ślubie. A być może obudzimy w Was chęci na jeszcze więcej zdjęć, kiedy zobaczycie ich jakość. W każdym razie nigdy nie podpisujemy umowy wraz z dodatkowym plenerem. Tę decyzję pozostawiamy Wam po weselu.

Czy również filmujecie?

JRO: W sezonie 2020 wprowadziliśmy do oferty teledysk składający się z ruchomych migawek. A więc – tak! Nie będzie to film typu „tasiemiec”, ale właśnie dynamiczny teledysk z fragmentami przygotowań, ceremonii i przyjęcia. Zobaczycie być może na nim wiatr we włosach, spadające łzy czy kilka obrotów w Waszym 1. tańcu.

Filmiki będą nagrywane przez tę samą osobę, która fotografuje – jednak z priorytetowym traktowaniem zdjęć. Fotografia pozostaje naszą główną domeną. Teledysk zmontowany z filmików będzie natomiast cennym dodatkiem dla tych z Was, którzy rozważają zatrudnienie filmowca, ale niekoniecznie potrzebują całej ekipy filmowej ani długich filmów.

Czy warto się spotkać?

JRO: Na spotkaniu z nami dowiecie się czym różni się nowoczesny album od fotoksiążki. Zobaczycie przykłady różnych modeli i kolorów okładek z drewna lub skóry ekologicznej. Chętnie doradzimy w doborze zespołu, DJa czy animatorów dla dzieci. Spotkaliśmy ich wielu i wiemy kogo można z czystym sumieniem polecić!
Być może jednak mieszkacie daleko, za granicą lub nie macie możliwości aby przyjechać do nas. Wówczas możemy umówić się na wideo-rozmowę, podczas której poznamy się i pokażemy część naszych prac i produktów.

Jak i kiedy zapłacić?

JRO: Płatność jest rozłożona na 3 części: zadatek, potem pozostała suma z umowy płatna do dnia ślubu oraz ewentualna 3 rata za elementy dodatkowe typu: dodatkowy plener czy albumy dla rodziców. Rozliczamy się tylko przelewami. Nie wymagamy zadatku w dniu podpisania umowy. Wspólnie ustalamy najwygodniejszy dla Was termin przelewu zadatku. Dzięki temu możecie zarezerwować u nas termin ślubu, nawet gdy nie jesteście gotowi w danym miesiącu na pierwszą płatność.

Fotografia Ślubna Osińscy Pszczyna Żory Oświęcim

Zapraszamy 🙂

Justyna i Rafał Osińscy

Jeśli szukałaś hasła „fotograf ślubny Wisła” i chcesz dowiedzieć się więcej o nas, to odpowiedzi na inne najczęściej zadawane nam pytania znajdziesz w artykule „O co zapytać fotografa ślubnego?

Zapraszamy serdecznie na niezobowiązujące spotkanie! 🙂

Justyna i Rafał Osińscy – fotografia ślubna Wisła

Fotoreportaże ślubne z Wisły


Nasze portfolio to opowieści o miłości, szczęściu, rodzinie oraz najbliższych, którzy celebrowali z naszymi bohaterami najważniejsze momenty w ich życiu. Uchwyciliśmy te wspaniałe chwile, dzięki czemu w dowolnym czasie mogą oni do nich wrócić i za każdym razem przeżywać je na nowo. Poznaj historie naszych bohaterów i pozwól nam opowiedzieć również swoją.

Fotograf na wesele 2024 i 2025

Jeśli spodobał Ci się nasz styl, to zapraszamy do kontaktu.
Przyjmujemy rezerwacje na 2024 i 2025 rok.

Naturalne zdjęcia ślubne pełne emocji, detali i klimatu oraz profesjonalna obróbka pozwoli Wam z dumą wracać do tych pięknych chwil spędzonych w takich miejscach jak:

➤ Pasmo Cieńków

➤ Mała Zapora w Wiśle

➤ Dolina Białej i Czarnej Wisełki

➤ Kaskady Rodła

➤ Wisła Czarne

➤ Kobyla Skała

➤ Barania Góra

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf Ślubny Wisła