Fotograf Ślubny Bieruń

Fotograf Ślubny Bieruń


Zastanawiasz się gdzie zorganizować przyjęcie weselne w Bieruniu Starym lub Nowym i szukasz fotografa z okolic? Szukasz wyjątkowej sali weselnej? A może miejsca, w którym zrealizujesz swoją wizję wesela?

Profesjonalna fotografia ślubna tworzona z miłości

Najlepsze zdjęcia ślubne to zawsze te, do których wracając czujesz jak wspomnienia i emocje zaczynają ożywać, a atmosfera tamtych chwil ponownie unosi się w powietrzu. To kadry pełne miłości, czaru i charakteru. Dobry fotograf ślubny potrafi wykreować wyjątkową opowieść za pomocą obrazów, która stanie się niezwykłą podróżą do przeszłości.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik
fotograf ślubny bieruń

Planujemy wesele – Bieruń

Bieruń leży na granicy woj. śląskiego i małopolskiego nieopodal Tychów i Oświęcimia. Fotografowaliśmy tam wiele razy, obejrzyj poniżej.

fotograf ślubny bieruń

Jeśli planujecie wesele w Bieruniu to z cała pewnością warto rozważyć poniższe restauracje, dworki i sale weselne:

Restauracja Stylowa

Zajazd Jajosty

Dworek Broniszówka

Dworek Jedlina

Browar Obywatelski Tychy

oraz kilka innych

Zdjęcia ślubne pełne emocji

Najpiękniejsze zdjęcia ślubne pełne czaru, humoru i pasji to jednak nie te, które zostały zaplanowane i ustawione, ale te wykonane znienacka. To dzięki nim możesz poczuć ponownie atmosferę tamtych chwil. Dobry fotograf ślubny to profesjonalista, który potrafi uchwycić te chwile, ale także sprawić, że ludzie znajdujący się wokół niego czują się swobodnie i naturalnie. Dlatego jeśli szukasz idealnego i sprawdzonego fotografa na wesele, koniecznie skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci upamiętnić najważniejsze chwile w Twoim życiu.

Fotografia ślubna – gwarancja wyjątkowych i naturalnych zdjęć

Oglądając niektóre zdjęcia ślubne masz wrażenie, że są nieco sztuczne i jakoś przerysowane? To się niestety zdarza, bowiem niektórzy fotografowie stawiają na wyreżyserowane sesje, które, choć są piękne i estetyczne, to często nie mają tej głębi i nie opowiadają autentycznej historii.

My oferujemy Wam niepowtarzalne zdjęcia ślubne, z których będziecie po latach dumni, które będą dobrze opowiedzianą historią pełną emocji, spontanicznych reakcji i charakteru. Co więcej, stawiamy na naturalność i detale. Szczególnie te ostatnie potrafią oddać klimat tamtych momentów i sprawiają, że ich atmosfera staje się niemal na wyciągnięcie ręki. Zapewniamy niezwykłą podróż w czasie, za każdym razem kiedy sięgniesz po album ze zdjęciami.

wesele dworek broniszówka

Fotografia Ślubna Osińscy

FAQ – najczęściej zadawane nam pytania…

Pracujemy dla Was i z myślą o Was, dlatego jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości w kwestii zdjęć ślubnych, z przyjemnością na nie odpowiemy. Najpierw zapoznajcie się jednak z najczęściej zadawanymi pytaniami, na które udzieliliśmy poniżej odpowiedzi.

Czy fotografujecie we dwoje?

Justyna i Rafał Osińscy: Na specjalne życzenie tak, ale zwykle w pojedynkę. Jeśli planujecie uroczystość dla ponad 200 gości, to zdecydowanie warto rozważyć opcję z 2 fotografów. Przy mniej licznych wydarzeniach 1 fotograf zwykle poradzi sobie bez problemu.

Poszerzenie pakietu ślubnego o drugiego fotografa niesie za sobą dodatkową korzyść. Otóż jedno z nas już w trakcie ślubu przygotowuje pokaz slajdów ze zdjęć z przygotowań, kościoła i pierwszego tańca – gdybyście jeszcze przed oczepinami chcieli pokazać to swoim gościom na dużym ekranie. Tu przykład:

Czy warto umówić się z nami na plener po ślubie?

Justyna i Rafał Osińscy: Zawsze staramy się wykonać jak najwięcej różnorodnych kadrów w jak najkrótszym czasie (ok. 15 minut) w dniu Waszego ślubu. Zarówno za dnia jak i w nocy. Ta 2. sesja trwa krócej – wystarczy ok. 5 minut, aby mieć niepowtarzalne nocne ujęcia w swoim albumie. Po ślubie sami zdecydujecie czy jesteście zadowoleni z ilości zdjęć i nie potrzebujecie dodatkowego pleneru po ślubie. A być może obudzimy w Was chęci na jeszcze więcej zdjęć, kiedy zobaczycie ich jakość. W każdym razie nigdy nie podpisujemy umowy wraz z dodatkowym plenerem. Tę decyzję pozostawiamy Wam po weselu.

Czy również filmujecie?

JRO: Od 2020 mam w ofercie teledysk składający się z ruchomych migawek. A więc – tak! Nie będzie to film typu „tasiemiec”, ale właśnie dynamiczny teledysk z fragmentami przygotowań, ceremonii i przyjęcia. Zobaczycie być może na nim wiatr we włosach, spadające łzy czy kilka obrotów w Waszym 1. tańcu.

Filmiki będą nagrywane przez tę samą osobę, która fotografuje – jednak z priorytetowym traktowaniem zdjęć. Fotografia pozostaje naszą główną domeną. Teledysk zmontowany z filmików będzie natomiast cennym dodatkiem dla tych z Was, którzy rozważają zatrudnienie filmowca, ale niekoniecznie potrzebują całej ekipy filmowej ani długich filmów.

Czy warto się spotkać?

JRO: Na spotkaniu z nami dowiecie się czym różni się nowoczesny album od fotoksiążki. Zobaczycie przykłady różnych modeli i kolorów okładek z drewna lub skóry ekologicznej. Chętnie doradzimy w doborze zespołu, DJa czy animatorów dla dzieci. Spotkaliśmy ich wielu i wiemy kogo można z czystym sumieniem polecić!
Być może jednak mieszkacie daleko, za granicą lub nie macie możliwości aby przyjechać do nas. Wówczas możemy umówić się na wideo-rozmowę, podczas której poznamy się i pokażemy część naszych prac i produktów.

album ślubny, płótno i pendrive w drewnie

Fotografia Ślubna Osińscy Pszczyna Żory Oświęcim

Zapraszamy 🙂

Justyna i Rafał Osińscy

fotograf ślubny tychy

Jeśli szukałaś hasła „fotograf ślubny Bieruń” i chcesz dowiedzieć się więcej o nas, to odpowiedzi na inne najczęściej zadawane nam pytania znajdziesz w artykule „O co zapytać fotografa ślubnego?

Zapraszamy serdecznie na niezobowiązujące spotkanie! 🙂

Justyna i Rafał Osińscy – fotografia ślubna Bieruń

Fotoreportaże ślubne z Bierunia


Każda z pokazanych tutaj par skrywa własną, nietuzinkową historię, którą staramy się opowiedzieć za pośrednictwem zdjęć. Dzięki unikalnym kadrom, chwilom zamkniętym w obrazie, możesz raz po raz na nowo przeżywać najpiękniejsze momenty w swoim życiu. Poznaj historie naszych bohaterów i pozwól nam opowiedzieć również swoją.

Fotograf na wesele 2024 i 2025

Jeżeli szukasz dobrego i sprawdzonego fotografa na swoje wesele, który w wyjątkowy sposób uwieczni najważniejsze chwile w Twoim życiu, pamiętaj, aby nie pozostawiać jego wyboru na ostatnią chwilę. Kalendarze są bowiem zapełnione i to nierzadko na rok z góry. Dlatego warto zawczasu pomyśleć, którego z nich wybrać. Miej też na uwadze, że fotograf, który działa na rynku od wielu lat może się okazać niezastąpionym pomocnikiem w wyborze właśnie sali weselnej, orkiestry, DJa czy idealnego pleneru do sesji ślubnej. Skorzystaj z naszego doświadczenia, a my postaramy się pomóc.

Jeśli spodobał Ci się nasz styl, to zapraszamy do kontaktu.
Przyjmujemy rezerwacje na 2024 i 2025 rok.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf Ślubny Bieruń