Fotograf Ślubny Brzeszcze

Fotograf Ślubny Brzeszcze


Zapewne zastanawiasz się gdzie zorganizować przyjęcie weselne w Brzeszczach oraz szukasz dobrego fotografa z okolic? Szukasz w pobliżu wyjątkowej sali z klimatem i charakterem? A może miejsca, w którym zrealizujesz swoją wizję wesela?

Fotograf na wesele Brzeszcze

Zdjęcia ślubne są wyjątkową pamiątką, do której oboje będziecie wracać w dogodnym dla Was czasie. Dzięki nim znowu odżyją wspomnienia i atmosfera tamtych dni. Co więcej, tymi momentami będziecie mogli dzielić się ze swoimi najbliższymi za sprawą nowoczesnych fotoalbumów.

Wiemy, że fotograf ślubny to nie jest jedyny wydatek podczas planowania wesela. Mamy też świadomość jak kosztowne bywają przyjęcia, dlatego przygotowaliśmy dla Was różne pakiety, dopasowane do Waszych oczekiwań, ale również założonego budżetu. Ile zatem kosztuje fotograf na wesele?

Skontaktujcie się z nami, poznamy szczegóły Waszego przyjęcia i stworzymy plan spełniający Wasze oczekiwania. To w końcu Wasz wielki dzień, a fotografia ślubna ma być niepowtarzalną pamiątką.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik
fotograf ślubny brzeszcze

Zdjęcia ślubne pełne emocji

Najświetniejsze zdjęcia ślubne pełne emocji, czaru i pasji to często nie te, które zostały zaplanowane i wyreżyserowane, ale te gdzieś wykonane znienacka. To dzięki nim możesz poczuć atmosferę tamtych chwil, które za sprawą albumu mogą za każdym razem ożyć ponownie. Dobry fotograf ślubny to profesjonalista, który jest w stanie uchwycić takie momenty, ale także sprawić, że wszyscy znajdujący się wokół niego czują się swobodnie i naturalnie. Dlatego jeśli szukasz idealnego fotografa na Wasze wesele, koniecznie skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci upamiętnić najważniejsze chwile w Waszym życiu.

Jeśli planujecie wesele w Brzeszczach to z cała pewnością warto rozważyć poniższe restauracje, dworki i sale weselne znajdujące się pomiędzy Pszczyną a Oświęcimiem:

Olszyna Events

Dworek Jedlina

Dworek pod Jemiołą

Dworek Galicyjski

Restauracja Casablanca

Helada

Karczma Wiejska Jankowice

Dworek Broniszówka

Karczma u Kubana

oraz kilka innych

Plener ślubny

Czy w ogóle jest konieczny? Na pewno w dniu ślubu. Czy po – to już pozostawiamy Waszej decyzji. Wielu fotografów ślubnych wybiera dość sztampowe plenery. Nie ma w tym nic złego, jednak jeśli chcesz stworzyć wyjątkową aurę, warto zaufać naszemu doświadczeniu. My wybieramy te miejsca, które zachwycają wizualnie i pozwalają uzyskać nietuzinkowe kadry, przy czym najbardziej liczy się dla nas jednak para i jej historia. Za sprawą zdjęć ślubnych możemy ją opowiedzieć, dlatego wybieramy miejsca o szczególnym znaczeniu dla Was – zakochanych. Pierwsza kolacja, miejsce poznania, pamiętne spojrzenie czy uśmiech – wszystko to, co ma dla Was wyjątkową wartość. Dzięki temu mogą powstać unikalne kadry, w których Młodzi czują się naturalnie. Poznaj szczegóły naszej oferty i pozwól nam opowiedzieć Waszą historię!

fotograf ślubny Pszczyna

Fotografia ślubna – gwarancja wyjątkowych i naturalnych zdjęć

Oglądając niektóre zdjęcia ślubne być może masz wrażenie, że są sztuczne i przerysowane? To się zdarza, bowiem niektórzy fotografowie ślubni stawiają na wyreżyserowane sesje, które, choć są piękne i estetyczne, to jednak nie opowiadają autentycznej historii. My chcemy robić to inaczej.

Oferujemy Wam niepowtarzalne zdjęcia ślubne, które nie tylko staną się najpiękniejszą pamiątką na długie lata, ale też będą dobrze opowiedzianą historią pełną emocji, spontanicznych reakcji i charakteru. Co więcej, stawiamy na naturalność oraz detale. Szczególnie te ostatnie potrafią oddać klimat tamtych chwil i sprawiają, że ich atmosfera staje się niemal na wyciągnięcie ręki. Zapewniamy niezwykłą podróż w czasie, za każdym razem kiedy sięgniesz po album ze swoimi zdjęciami.

wesele dworek broniszówka

Fotografia Ślubna Osińscy Brzeszcze

NASZE ATUTY?

FAQ czyli najczęściej zadawane nam pytania…

Pracujemy dla Was i zawsze z myślą o Was, dlatego jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości w kwestii zdjęć ślubnych, z przyjemnością na nie odpowiemy. Najpierw zapoznajcie się jednak z najczęściej zadawanymi pytaniami, na które udzieliliśmy poniżej odpowiedzi.

Czy fotografujecie we dwoje?

Justyna i Rafał Osińscy: Na specjalne życzenie tak, ale zwykle w pojedynkę. Jeśli planujecie uroczystość dla ponad dwustu gości, to zdecydowanie warto rozważyć opcję z 2 fotografów. Przy mniej licznych wydarzeniach 1 fotograf zwykle poradzi sobie bez problemu.

Poszerzenie pakietu ślubnego o drugiego fotografa niesie za sobą dodatkową korzyść. Otóż jedno z nas już w trakcie ślubu przygotowuje pokaz slajdów ze zdjęć z przygotowań, kościoła i pierwszego tańca – gdybyście jeszcze przed oczepinami chcieli pokazać to swoim gościom na dużym ekranie. Tu przykład:

Czy warto umówić się z nami na plener po ślubie?

Justyna i Rafał Osińscy: Najczęściej staramy się wykonać jak najwięcej różnorodnych kadrów w jak najkrótszym czasie (ok. 15 minut) w dniu Waszego ślubu. Zarówno za dnia jak i w nocy. Ta druga sesja trwa krócej – wystarczy ok. 5 minut, aby mieć niepowtarzalne nocne ujęcia w swoim albumie ślubnym. Po ślubie sami zdecydujecie czy jesteście zadowoleni z ilości zdjęć i nie potrzebujecie dodatkowego pleneru po ślubie. A być może obudzimy w Was chęci na jeszcze więcej zdjęć, kiedy zobaczycie ich jakość. W każdym razie nigdy nie podpisujemy umowy wraz z dodatkowym plenerem. Tę decyzję pozostawiamy Wam po weselu.

Czy również filmujecie?

JRO: Tak. W sezonie 2020 wprowadziliśmy do oferty teledysk składający się z ruchomych migawek. A więc – tak! Nie będzie to film typu „tasiemiec”, ale właśnie dynamiczny teledysk z fragmentami przygotowań, ceremonii i przyjęcia. Zobaczycie być może na nim wiatr we włosach, spadające łzy czy kilka obrotów w Waszym 1. tańcu.

Filmiki będą nagrywane przez tę samą osobę, która fotografuje – jednak z priorytetowym traktowaniem zdjęć. Fotografia pozostaje naszą główną domeną. Teledysk zmontowany z filmików będzie natomiast cennym dodatkiem dla tych z Was, którzy rozważają zatrudnienie filmowca, ale niekoniecznie potrzebują całej ekipy filmowej ani długich filmów.

Czym jeszcze wyróżniamy się na rynku?

JRO: Zdjęcia ślubne z wysokiej półki charakteryzują się nie tylko właściwą kompozycją i uchwyconym momentem, ale również solidną ponadczasową obróbką. Co to oznacza? Nie stosujemy nienaturalnych zafarbów wedle tymczasowej mody. Moda zwykle przemija. Chcemy, aby nasze zdjęcia były pamiątką na długie lata. Stąd stosujemy wyłącznie naturalne i żywe kolory, a część zdjęć pozostanie w klasycznej czarno-białej tonacji.

Fotografia Ślubna Osińscy Pszczyna Żory Oświęcim

Zapraszamy 🙂

Justyna i Rafał Osińscy

Jeśli szukałaś hasła „fotograf ślubny Brzeszcze” i chcesz dowiedzieć się więcej o nas, to odpowiedzi na inne najczęściej zadawane nam pytania znajdziesz w artykule „O co zapytać fotografa ślubnego?

Zapraszamy serdecznie na niezobowiązujące spotkanie! 🙂

Justyna i Rafał Osińscy – fotografia ślubna Brzeszcze

Fotoreportaże ślubne z Brzeszcz


Każda z prezentowanych tutaj par skrywa własną, nietuzinkową historię, którą staramy się opowiedzieć za pośrednictwem naszych fotografii. Dzięki niepowtarzalnym kadrom, chwilom zamkniętym w obrazie, możesz na nowo przeżywać najpiękniejsze momenty w swoim życiu. Poznaj historie naszych bohaterów i pozwól nam opowiedzieć również swoją.

Fotograf na wesele 2024 i 2025

Jeżeli szukasz sprawdzonego fotografa na wesele, który w unikalny sposób uwieczni najważniejsze chwile w Twoim życiu, pamiętaj, aby nie pozostawiać jego wyboru na ostatnią chwilę. Przecież kalendarze dobrych fotografów ślubnych (podobnie wyróżniających się zespołów, DJów czy restauracji) są zapełnione i to nierzadko na rok z góry. Stąd warto zawczasu pomyśleć, którego z nich wybrać. Miej też na uwadze, że fotograf, który działa na rynku od wielu lat może się okazać niezastąpionym pomocnikiem w wyborze właśnie sali weselnej, orkiestry, DJa czy idealnego pleneru do sesji ślubnej. Skorzystaj z naszego doświadczenia, a my postaramy się pomóc.

Jeśli spodobał Ci się nasz styl, to zapraszamy do kontaktu.
Przyjmujemy rezerwacje na 2024 i 2025 rok.

Naturalne zdjęcia ślubne pełne emocji, detali i klimatu oraz profesjonalna obróbka pozwoli Wam z dumą wracać do tych pięknych chwil spędzonych w takich miejscach jak:

➤ Starorzecze Wisły, stawy i groble

➤ Park w Pszczynie i Zamek

➤ Jezioro Goczałkowickie

➤ Zalew Łąka

➤ Nad Sołą

➤ Zasole

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf Ślubny Brzeszcze