Fotograf Ślubny Pszczyna

Fotograf Ślubny Pszczyna


Planujecie zorganizować swoje wesele w Pszczynie? Tu mieszkamy i znamy to urokliwe miasteczko i jego okolice jak własną kieszeń. Rynek, zamek, park. Te miejsca zna każdy. My mamy tu jednak inne ulubione miejscówki z dala od tłumów, zgiełku i hałasu. Nie mniej urokliwe i malownicze. Lasy, jeziora z widokiem na góry, niekończące się groble pomiędzy stawami, łódki, stadniny koni. Zamek i rynek? Tak, ale nocą! Chętnie odwiedzamy te miejsca z naszymi parami młodymi, ale w zupełnie innej scenerii…

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf ślubny Pszczyna

„Jeśli sesja ślubna – to Pszczyna” – z takim zdaniem często możecie spotkać się na forach. Ale gdzie w naszych okolicach zrobić sesję plenerową, unikając typowych i powtarzających się kadrów z zamkiem w Pszczynie, to nasze zdjęcia mogą Was zainspirować! Nasz rynek i park nie tylko w dzień, ale i przede wszystkim nocą – mogą być świetnym miejscem na plener ślubny! Uwielbiamy fotografować w nocy, wtedy nie widać wszechobecnych reklam, szyldów, znaków drogowych, a nasze polskie miasta i miasteczka są coraz piękniej oświetlone. Nasz poślubny plener trwa zwykle ok. 3 godzin i obejmuje zdjęcia za dnia, o zachodzie słońca oraz po zmroku. Dzięki temu możemy uzyskać ciekawy materiał w różnych warunkach oświetleniowych, przez co Wasz fotoreportaż będzie dość urozmaicony.

fotograf ślubny pszczynafotografia ślubna pszczyna

Na obrzeżach Pszczyny znamy przecudowne miejsca w otoczeniu przyrody, wody i zieleni. Jeszcze tylko musimy się umówić odpowiednio do pogody, aby dołożyć błękit nieba 🙂 Poznaliśmy je dzięki m.in. wycieczkom rowerowym z naszymi dziećmi. Tam zaznacie spokoju, skupicie się na sobie, poczujecie jak na randce. Mała szansa, aby turyści lub ktokolwiek podczas sesji Was oglądał…

fotograf ślubny pszczynazdjęcia ślubne pszczynafotograf ślubny pszczyna bielsko tychy

Ciekawie, prawda? Ale to jeszcze nie wszystko. Była noc i dzień. Mamy jeszcze przecież zachód słońca! Sesję plenerową planujemy zawsze tak, aby objąć 3 wspomniane pory dnia.
Poniżej najpiękniejsze zachody, jakie udało nam się w okolicach Pszczyny złapać…

sesja ślubna pszczynafotograf ślubny pszczyna

UWAGA! Zapraszamy pary ze Śląska na sesję narzeczeńską do Pszczyny! Wiemy, że lubicie Pszczynę i często ją odwiedzacie.
Dlaczego warto nas sprawdzić? Nauczymy Was podczas sesji zaręczynowej jak „pozować”, aby nie pozować i wyjść na zdjęciach naturalnie a zarazem atrakcyjnie.

sesja narzeczeńska pszczynasesja zaręczynowa pszczyna

Wesele Pszczyna

Gdzie zorganizować wesele w Pszczynie? Jako, że w naszych okolicach fotografujemy dość często, to znamy chyba wszystkie restauracje i domy przyjęć. Przygotowaliśmy dla Was artykuł, w którym opisujemy sale weselne w Pszczynie i najbliższych okolicach. Mamy nadzieję, będzie on dla Was pomocną „ściągą”, no i zobaczycie przykłady fotoreportaży z opisanych tam wnętrz.

wesele u Kubana w Pszczynie

Fotografia Ślubna Pszczyna

Czy fotografujecie we dwójkę?

Justyna i Rafał Osińscy: Na specjalne życzenie tak, ale zwykle w pojedynkę. Jeśli planujecie uroczystość dla ponad 200 gości, to zdecydowanie warto rozważyć opcję z dwojgiem fotografów. Przy mniej licznych wydarzeniach 1 fotograf zwykle poradzi sobie bez problemu.

Poszerzenie pakietu o drugiego fotografa niesie za sobą dodatkową korzyść. Otóż 1 z nas już w trakcie ślubu przygotowuje pokaz slajdów ze zdjęć z przygotowań, kościoła i pierwszego tańca – gdybyście jeszcze przed oczepinami chcieli pokazać to swoim gościom na dużym ekranie. Tu przykład:

Nagramy również dla Was krótki teledysk filmowy:

Jeśli szukałaś hasła „fotograf ślubny Pszczyna” i chcesz dowiedzieć się więcej o nas, to odpowiedzi na inne najczęściej zadawane nam pytania znajdziesz w artykule „O co zapytać fotografa ślubnego?”

Zapraszamy serdecznie na niezobowiązujące spotkanie!
Justyna i Rafał Osińscy – fotograf ślubny Pszczyna

Fotoreportaże ślubne z Pszczyny


Poniżej kilka historii ślubnych od przygotowań do oczepin wykonanych w Pszczynie. Jeśli spodobał Ci się nasz styl, zapraszamy do kontaktu. Przyjmujemy już rezerwacje na 2024 i 2025 rok.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf Ślubny Pszczyna

Fotografia Ślubna Pszczyna

Jeśli chcesz zobaczyć nasze fotoreportaże z okolicznych miejscowości, to możesz również zerknąć na fotograf ślubny Czechowice, fotograf Goczałkowice-Zdrój, zdjęcia ślubne Kobiór, fotograf ślubny Brzeszcze, fotograf na wesele w Żorach oraz fotografia ślubna w Jastrzębiu-Zdroju.