Fotograf Ślubny Chrzanów

Fotograf Ślubny Chrzanów


Jak znaleźć sprawdzonego fotografa z Chrzanowa lub najblizszych okolic? Każde miasto to bogactwo wyjątkowych miejsc. Za pomocą fotografii można wydobyć najładniejsze perełki z regionu, z którym jesteś związany i pokazać je za pomocą zdjęć ślubnych. Rozległe łąki, tajemnicze lasy, bajkowe stawy czy intrygująca architektura może stać się unikalnym tłem, które podkreśli charakter ważnego dla Ciebie miejsca.

Magia uczuć i emocji

Zdjęcia to niezwykłe obrazy, które pozwalają odbyć podróż w przeszłość. Dzięki fotografii ślubnej powinny na nowo ożyć wspomnienia, atmosfera i wyjątkowy klimat. Dobre zdjęcia ślubne mogą nie tylko pobudzić wszystkie zmysły, ale i sprawić, że te momenty możesz właśnie przeżywać na nowo, za każdym razem kiedy sięgniesz po album. To wspaniała pamiątka, pełna magii i emocji, która pozostanie z Tobą oraz Twoimi najbliższymi na zawsze.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik
fotograf ślubny chrzanów

Planujemy wesele – Chrzanów

Jeśli planujecie wesele w Chrzanowie to z cała pewnością warto rozważyć poniższe restauracje, dworki i sale weselne:

Dom Weselny Stella

Zajazd pod Dębami

Gama Smaków

Restauracja Platan

oraz kilka innych

Fotograf na wesele Chrzanów

Jak go znaleźć? Zapewne jak każdy, kto planuje swój wielki dzień, zastanawiasz się jakiego fotografa wybrać na swoje wesele. To niełatwe zadanie, zważywszy że zdjęcia ślubne będą pamiątką, która pozostanie z Tobą na zawsze. Po czym zatem można poznać, że akurat ten fotograf spełni twoje oczekiwania?

Po pierwsze zajrzyj do jego portfolio i zobacz, czy taki styl fotografii Ci pasuje. Zapoznaj się z co najmniej kilkoma fotoreportażami i sprawdź, czy tworzą one spójną całość, która opowiada historię danej pary. Bo to nie mogą być przypadkowe kadry bez wyrazu.

Możesz także zapytać znajomych o polecenie fotografa ślubnego. Dobrym pomysłem będzie też zweryfikowanie opinii klientów danego fotografa. Obecnie jest tyle możliwości, zwłaszcza w internecie, sprawdzenia czy jest terminowy, czy potrafi nie tylko robić zdjęcia, ale i odpowiednio je obrabiać. Ten ostatni etap niestety bywa nierzadko zaniedbywany, wskutek czego powstają pozbawione wyrazu i emocji fotografie, gdzie na dodatek wykorzystano „modne” efekty, które zapewne za kilka lat wyjdą z trendów.

U nas, zaglądając do zakładki „portfolio”, odkryjesz bogaty katalog zdjęć, ale przede wszystkim przemyślanie opowiedziane historie osób, którym mogliśmy towarzyszyć w tym ich najważniejszym dniu. Pełne miłości, kolorów i niezapomnianej atmosfery, którą można niemal poczuć i przeżyć raz jeszcze. Fotografia ślubna to, poza obrączkami, jedna z najważniejszych pamiątek, które pozostaną z Tobą na zawsze – brzmi jak banał, ale tak rzeczywiście jest. Wiemy jak trudno wybrać idealnego fotografa, dlatego zawsze przed sesją spotykamy się i omawiamy oczekiwania względem zdjęć, oferujemy czasem sesję narzeczeńską. Ta pozwoli ocenić Ci nasz kunszt, kreatywność oraz jakość fotografii.

Pozwól nam zatem opowiedzieć Twoją historię.

Zdjęcia ślubne pełne emocji

Doskonale wiecie czy podobacie się sami sobie na swoich zdjęciach. Większość twierdzi, że jednak nie – bo znowu selfie albo ta głupia mina. Zaufaj profesjonalistom, którzy potrafią włożyć Was do „bańki”, w której zapomnicie, że ktoś Was fotografuje. Odetniecie się od otoczenia i skupicie na sobie, jak na zwykłej randce…

Fotografia ślubna – gwarancja wyjątkowych i naturalnych zdjęć

Oglądając niektóre zdjęcia ślubne widzisz, że są sztuczne i przerysowane? To się niestety zdarza, bowiem często fotografowie ślubni stawiają na wyreżyserowane sesje, które, choć są piękne, to często nie mają takiej głębi, bo przecież nie opowiadają autentycznej historii.

My oferujemy niepowtarzalne zdjęcia ślubne, które nie tylko staną się najpiękniejszą pamiątką na lata, ale także będą dobrze opowiedzianą historią pełną emocji, spontanicznych reakcji i klimatu. Co więcej, zawsze stawiamy na naturalność i detale. Szczególnie te ostatnie mogą oddać klimat tamtych chwil i sprawiają, że ich atmosfera staje się niemal na wyciągnięcie ręki. Zapewniamy niezwykłą podróż w czasie, za każdym razem kiedy sięgniesz po album ze zdjęciami.

Fotografia Ślubna Osińscy

NASZE ATUTY?

Umiemy uchwycić ulotne chwile, które pozwolą Ci nie tylko przypomnieć sobie najpiękniejszy czas w Twoim życiu, ale i poczuć go za każdym razem, kiedy będziesz sięgać po zdjęcia.

Naturalne zdjęcia ślubne pełne emocji, detali i klimatu oraz profesjonalna obróbka, która za sprawą żywych kolorów i braku nienaturalnych efektów pozwoli z dumą wracać do tych pięknych chwil.

Zapewniamy, że na swoje zdjęcia nie będziesz czekać przez wiele tygodni! Przygotujemy je dla Ciebie w około 10 dni!

Fotografia Ślubna Osińscy – 12 lat doświadczenia w fotografowaniu najpiękniejszych momentów życia.

FAQ czyli najczęściej zadawane nam pytania…

Pracujemy dla Was i z myślą o Was, jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości w kwestii zdjęć ślubnych, z przyjemnością na nie odpowiemy. Zapoznajcie się jednak z najczęściej zadawanymi pytaniami, na które udzieliliśmy poniżej odpowiedzi.

Czy fotografujecie we dwoje?

Justyna i Rafał Osińscy: Na specjalne życzenie oczywiście tak, ale zwykle w pojedynkę. Jeśli planujecie uroczystość dla ponad 200 gości, to zdecydowanie warto rozważyć opcję z 2 fotografów. Przy mniej licznych wydarzeniach 1 fotograf zwykle poradzi sobie bez problemu.

Poszerzenie pakietu ślubnego o drugiego fotografa niesie za sobą dodatkową korzyść. Otóż jedno z nas już w trakcie ślubu przygotowuje pokaz slajdów ze zdjęć z przygotowań, kościoła i pierwszego tańca – gdybyście jeszcze przed oczepinami chcieli pokazać to swoim gościom na dużym ekranie. Tu przykład:

Czy również filmujecie?

JRO: W sezonie 2020 wprowadziliśmy do naszej oferty teledysk składający się z ruchomych migawek. A więc – tak! Nie będzie to film typu „tasiemiec”, ale właśnie dynamiczny teledysk z fragmentami przygotowań, ceremonii i przyjęcia. Zobaczycie być może na nim wiatr we włosach, spadające łzy czy kilka obrotów w Waszym 1. tańcu.

Filmiki będą nagrywane przez tę samą osobę, która fotografuje – jednak z priorytetowym traktowaniem zdjęć. Fotografia pozostaje naszą główną domeną. Teledysk zmontowany z filmików będzie natomiast cennym dodatkiem dla tych z Was, którzy rozważają zatrudnienie filmowca, ale niekoniecznie potrzebują całej ekipy filmowej ani długich filmów.

Jak i kiedy zapłacić?

JRO: Płatność jest rozłożona na 3 części: zadatek, potem pozostała suma z umowy płatna do dnia ślubu oraz ewentualna 3 rata za elementy dodatkowe typu: dodatkowy plener czy albumy dla rodziców. Rozliczamy się tylko przelewami. Nie wymagamy zadatku w dniu podpisania umowy. Wspólnie ustalamy najwygodniejszy dla Was termin przelewu zadatku. Dzięki temu możecie zarezerwować u nas termin ślubu, nawet gdy nie jesteście gotowi w danym miesiącu na pierwszą płatność.

Fotografia Ślubna Osińscy Pszczyna Żory Oświęcim

Zapraszamy 🙂

Justyna i Rafał Osińscy

Jeśli szukałaś hasła „fotograf ślubny Chrzanów” i chcesz dowiedzieć się więcej o nas, to odpowiedzi na inne najczęściej zadawane nam pytania znajdziesz w artykule „O co zapytać fotografa ślubnego?

Zapraszamy serdecznie na niezobowiązujące spotkanie! 🙂

Justyna i Rafał Osińscy – fotografia ślubna Chrzanów

Fotoreportaże ślubne z Chrzanowa


Nasze portfolio składa się z wielu historii, które mogliśmy opowiedzieć za pomocą obrazów. To opowieści o miłości, rodzinie oraz najbliższych, którzy celebrowali z naszymi bohaterami najważniejsze chwile w ich życiu. Uchwyciliśmy te wspaniałe momenty, dzięki czemu w dowolnym czasie mogą oni do nich wrócić i przeżywać je na nowo. Poznaj historie naszych bohaterów i pozwól nam opowiedzieć również swoją.

Fotograf na wesele 2024 i 2025

Jeżeli szukasz dobrego a przede wszystkim sprawdzonego fotografa na wesele, który w wyjątkowy sposób uwieczni najważniejsze chwile w Twoim życiu, pamiętaj, aby nie pozostawiać jego wyboru na ostatnią chwilę. Kalendarze dobrych fotografów ślubnych (podobnie wyróżniających się zespołów, DJów czy restauracji) są bowiem zapełnione i to nierzadko na rok z góry. Dlatego warto zawczasu pomyśleć, którego z nich wybrać. Miej też na uwadze, że fotograf, który działa na rynku od wielu lat może się okazać niezastąpionym pomocnikiem w wyborze właśnie sali weselnej, orkiestry, DJa czy idealnego pleneru do sesji ślubnej. Skorzystaj z naszego doświadczenia, a my postaramy się pomóc.

Jeśli spodobał Ci się nasz styl, to zapraszamy do kontaktu.
Przyjmujemy rezerwacje na 2024 i 2025 rok.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf Ślubny Chrzanów