Fotograf Ślubny Kęty

Fotograf Ślubny Kęty


Każde miasto i miasteczko to bogactwo wyjątkowych i unikalnych miejsc. Dzięki fotografiom można wydobyć najpiękniejsze perełki z regionu, z którym jesteś związany i pokazać je za pomocą właśnie zdjęć ślubnych. Gęste lasy, bogate w kwiaty łąki, spokojne stawy czy ciekawa architektura może stać się niepowtarzalnym tłem, które podkreśli charakter tego ważnego dla Ciebie miejsca.

Magia uczuć i emocji

Fotografie to wyjątkowe obrazy, które pozwalają odbyć podróż w przeszłość. Dzięki zdjęciom ślubnym mogą na nowo ożyć wspomnienia, atmosfera i klimat tamtego dnia. Dobre zdjęcia ślubne potrafią nie tylko pobudzić zmysły, ale i sprawić, że te piękne wspomnienia możesz przeżywać na nowo, za każdym razem kiedy sięgniesz po album. To wspaniała pamiątka, pełna uczuć i emocji, która pozostanie z Tobą oraz Twoimi najbliższymi na lata.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik
fotograf ślubny kęty

Planujemy wesele w Kętach

Historię miasta rozpoczyna legendarna opowieść o zwaśnionych książętach piastowskich, którzy pogodzili się ze sobą po udanych łowach w miejscu posadowienia późniejszej osady. Nieopodal rosło drzewo, na którym orlica „w gniaździe na trzech jajach siedziała”. Książęta na znak pojednania postanowili w tym właśnie miejscu założyć miasto. Z kilku podobnych, powstałych w ciągu wieków przekazów wywodzi się zasadnicza symbolika herbu Kęt: pół orła z prawej i trzy kule (jaja) z lewej strony.

Fotograf na wesele Kęty

Pewnie jak każdy, kto planuje swój dzień ślubu, zastanawiasz się którego fotografa wybrać na wesele. To niełatwe zadanie, zwłaszcza że zdjęcia ślubne są pamiątką, która pozostanie z Tobą na długie lata. Jak zatem poznać, że akurat ten fotograf spełni twoje oczekiwania?

Przede wszystkim sprawdź jego portfolio i zobacz, czy styl fotografii ślubnej Ci odpowiada. Zapoznaj się z co najmniej kilkudziesięcioma zdjęciami i sprawdź, czy tworzą one spójną całość, która w ciekawy sposób opowiada historię pary. To nie mogą być przecież przypadkowe kadry bez wyrazu.

Zapytaj także znajomych o polecenie fotografa. Możliwe, że byli zadowoleni z profesjonalisty, który przygotował dla nich zdjęcia. Świetnym pomysłem będzie również sprawdzenie opinii innych klientów danego fotografa. Mamy wiele możliwości, zwłaszcza w internecie, sprawdzenia czy jest solidny i terminowy, a także czy potrafi nie tylko robić zdjęcia, ale i też odpowiednio je obrabiać. Ten ostatni etap bywa nierzadko zaniedbywany, wskutek czego powstają pozbawione wyrazu i emocji fotografie, gdzie dodatkowo wykorzystano efekty, które za kilka lat wyjdą z trendów.

Zaglądając do naszej zakładki „portfolio”, odkryjesz nie tylko bogaty katalog zdjęć, ale przemyślanie opowiedziane historie osób, którym mogliśmy towarzyszyć w ich ważnym dniu. Pełne miłości, kolorów i niezapomnianej atmosfery, którą można niemal poczuć i przeżyć raz jeszcze. Fotografia ślubna to przecież, poza obrączkami, 1 z najważniejszych pamiątek, które pozostaną z Tobą na zawsze. Wiemy jak trudno jest wybrać idealnego fotografa, dlatego zawsze przed sesją spotykamy się i omawiamy oczekiwania względem zdjęć, a także oferujemy sesję narzeczeńską. Ta pozwoli ocenić Ci nasz kunszt oraz jakość fotografii.

Pozwól nam zatem opowiedzieć Twoją historię.

Fotografia ślubna – gwarancja wyjątkowych i naturalnych zdjęć

Oglądając niektóre zdjęcia ślubne być może masz wrażenie, że są sztuczne i przerysowane? To się niestety zdarza, bowiem część fotografów ślubnych stawia na wyreżyserowane sesje, które, choć są piękne i estetyczne, to często nie mają takiej głębi, nie opowiadają autentycznej historii.

My chcemy Wam zaoferować niepowtarzalne zdjęcia ślubne, które nie tylko staną się najpiękniejszą pamiątką na długie lata, ale też będą dobrze opowiedzianą historią pełną emocji, spontanicznych reakcji i charakteru. Ponadto, stawiamy na naturalność i detale. Szczególnie właśnie one potrafią oddać klimat tamtych chwil i sprawiają, że ich atmosfera staje się prawie na wyciągnięcie ręki. Zapewniamy podróż w czasie, za każdym razem kiedy sięgniesz po album ze zdjęciami.

Fotografia Ślubna Osińscy

NASZE ATUTY?

My potrafimy uchwycić ulotne chwile, które pozwolą Ci nie tylko przypomnieć sobie najpiękniejszy czas w Twoim życiu, ale i poczuć go za każdym razem, kiedy będziesz sięgać po zdjęcia.

Naturalne zdjęcia ślubne pełne emocji i klimatu oraz profesjonalna obróbka, która za sprawą żywych kolorów i braku nienaturalnych efektów pozwoli z dumą wracać do tych pięknych chwil.

Zapewniamy, że na swoje zdjęcia nie będziesz czekać przez wiele tygodni! Przygotujemy je dla Ciebie w około 10 dni!

Fotografia Ślubna Osińscy – 12 lat doświadczenia w fotografowaniu najpiękniejszych momentów życia.

Fotografia Ślubna Osińscy Pszczyna Żory Oświęcim

Zapraszamy 🙂

Justyna i Rafał Osińscy

Jeśli szukałaś hasła „fotograf ślubny Kęty” i chcesz dowiedzieć się więcej o nas, to odpowiedzi na inne najczęściej zadawane nam pytania znajdziesz w artykule „O co zapytać fotografa ślubnego?

Zapraszamy serdecznie na niezobowiązujące spotkanie! 🙂

Justyna i Rafał Osińscy – fotografia ślubna Kęty

Fotoreportaże ślubne z Kęt


Każda z prezentowanych tu par skrywa własną historię, którą staramy się opowiedzieć za pośrednictwem zdjęć. Dzięki kreatywnym kadrom, chwilom zamkniętym w obrazie, możesz raz po raz na nowo przeżywać te najpiękniejsze momenty w swoim życiu. Poznaj historie naszych bohaterów i pozwól nam opowiedzieć również swoją.

Fotograf na wesele 2024 i 2025

Jeżeli szukasz solidnego fotografa na swoje wesele, który w wyjątkowy sposób uwieczni najważniejsze chwile w Twoim życiu, pamiętaj, aby nie pozostawiać jego wyboru na ostatnią chwilę. Kalendarze dobrych fotografów ślubnych (podobnie wyróżniających się zespołów, DJów czy restauracji) są bowiem zapełnione i to nierzadko na rok z góry. Dlatego warto zawczasu pomyśleć, którego z nich wybrać. Miej też na uwadze, że fotograf, który działa na rynku od wielu lat może się okazać niezastąpionym pomocnikiem w wyborze właśnie sali weselnej, orkiestry, DJa czy idealnego pleneru do sesji ślubnej. Skorzystaj z naszego doświadczenia, a my postaramy się pomóc.

Jeśli spodobał Ci się nasz styl, to zapraszamy do kontaktu.
Przyjmujemy rezerwacje na 2024 i 2025 rok.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf Ślubny Kęty