Fotograf Ślubny Ustroń

Fotograf Ślubny Ustroń


Najlepsze zdjęcia ślubne to na pewno te, do których wracając czujesz jak wspomnienia i emocje zaczynają ożywać, a atmosfera tamtych chwil unosi się w powietrzu. To fotografie pełne miłości, czaru i charakteru. Dobry fotograf ślubny potrafi stworzyć wyjątkową opowieść za pomocą obrazów, która stanie się wyjątkową podróżą do przeszłości.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik
fotograf ślubny ustroń

Planujemy wesele w Ustroniu

Ustroń położony u podnóża gór przyciąga swoimi widokami, przyrodą i smakiem. Coraz więcej młodych par nie tylko z woj. śląskiego, ale i z całej Polski decyduje się na organizację swojego ślubu i wesela właśnie w tym miejscu.

fotografia ślubna ustroń

Jeśli planujecie wesele w Ustroniu to z cała pewnością warto rozważyć poniższe restauracje, dworki i sale weselne:

Dwór Skibówki

Dolce Vita

Perła Beskidu

Hotel Belweder

Skalny Młyn

oraz kilka innych

wesele dolce vita ustroń wesele dolce vita ustroń

Fotograf na wesele Ustroń

Zastanawiasz się jakiego fotografa wybrać na wesele? To niełatwe zadanie, zwłaszcza że zdjęcia ślubne mają być pamiątką, która pozostanie z Wami na lata. Po czym poznać, że właśnie ten fotograf spełni Wasze oczekiwania?

Po pierwsze zerknij do jego portfolio i sprawdź, czy taki styl fotografii ślubnej Ci odpowiada. Zapoznaj się z co najmniej kilkoma pełnymi reportażami i sprawdź czy w ciekawy sposób opowiadają historię tych par.

Zapytaj także innych o polecenie fotografa ślubnego. Całkiem możliwe, że byli zadowoleni z fotografa, który wykonał dla nich zdjęcia. Teraz jest wiele możliwości, zwłaszcza w internecie, sprawdzenia czy jest dobry i terminowy, a także czy potrafi nie tylko wykonywać zdjęcia, ale i właściwie je obrabiać. Ten ostatni etap bywa często zaniedbywany i niestety powstają nienaturalne, pozbawione wyrazu zdjęcia, gdzie na dodatek wykorzystano zafarby i filtry, które za parę lat wyjdą z mody.

Zaglądając do naszego„portfolio”, odkryjesz nie tylko bogaty katalog zdjęć, ale przede wszystkim dogłębnie opowiedziane historie par, którym mogliśmy towarzyszyć w ich ważnym dniu. Pełne miłości, kolorów i niezapomnianego klimatu, który można niemal poczuć i przeżyć raz jeszcze. Fotografia ślubna to, poza obrączkami, jedna z ważniejszych pamiątek, które pozostaną z Tobą na lata. Wiemy jak trudno jest wybrać idealnego fotografa, dlatego zawsze przed ślubem spotykamy się i omawiamy Wasze oczekiwania względem zdjęć, czasem oferujemy bezpłatną sesję narzeczeńską. Ta pozwoli ocenić Ci nasz kunszt, kreatywność oraz jakość zdjęć.

zdjęcia ślubne czantoria poniwie ustroń zdjęcia ślubne czantoria poniwie ustroń

Plener ślubny Ustroń

Wielu fotografów wybiera dość sztampowe miejsca na plenery ślubne. Nie ma w tym nic złego, jednak jeśli chcesz stworzyć wyjątkową sesję, to warto zaufać naszemu doświadczeniu. My wybieramy miejsca, które nie tylko zachwycają wizualnie i pozwalają uzyskać nietuzinkowe kadry z charakterem, ale przede wszystkim liczy się dla nas para i jej historia. Za sprawą zdjęć ślubnych możemy ją opowiedzieć, więc wybieramy miejscówki o szczególnym znaczeniu dla zakochanych. Pierwsza wspólna kolacja, miejsce poznania się, pamiętne spojrzenie – wszystko to, co ma szczególną wartość. Dzięki temu mogą powstać wyjątkowe kadry, w których Młodzi czują się naturalnie. Poznaj szczegóły naszej oferty i pozwól nam opowiedzieć Waszą historię!

Fotografia ślubna Ustroń – gwarancja wyjątkowych i naturalnych zdjęć

Oglądając niektóre zdjęcia ślubne masz wrażenie, że są sztuczne i przerysowane? To się niestety zdarza, bowiem niektórzy fotografowie ślubni stawiają na wyreżyserowane sesje, które, choć są piękne i estetyczne, to często nie mają tej głębi, nie opowiadają autentycznej historii.

My oferujemy Wam niepowtarzalne zdjęcia ślubne, które nie tylko staną się najpiękniejszą pamiątką na lata, ale również będą dobrze opowiedzianą historią pełną emocji, spontanicznych reakcji i charakteru. Co więcej, stawiamy na naturalność i detale. Szczególnie te ostatnie potrafią oddać klimat tamtych chwil i sprawiają, że ich atmosfera staje się niemal na wyciągnięcie ręki. Zapewniamy niezwykłą podróż w czasie, za każdym razem kiedy sięgniesz po album ze zdjęciami.

Fotografia Ślubna Osińscy

FAQ czyli najczęściej zadawane nam pytania…

Pracujemy dla Was i z myślą o Was, dlatego jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości w kwestii zdjęć ślubnych, z przyjemnością na nie odpowiemy. Najpierw zapoznajcie się jednak z najczęściej zadawanymi pytaniami, na które udzieliliśmy poniżej odpowiedzi.

Czy fotografujecie we dwójkę?

Justyna i Rafał Osińscy: Na specjalne życzenie tak, ale zwykle w pojedynkę. Jeśli planujecie uroczystość dla ponad dwustu gości, to zdecydowanie warto rozważyć opcję z 2 fotografów. Przy mniej licznych wydarzeniach 1 fotograf zwykle poradzi sobie bez problemu.

Poszerzenie pakietu ślubnego o drugiego fotografa niesie za sobą dodatkową korzyść. Otóż jedno z nas już w trakcie ślubu przygotowuje pokaz slajdów ze zdjęć z przygotowań, kościoła i pierwszego tańca – gdybyście jeszcze przed oczepinami chcieli pokazać to swoim gościom na dużym ekranie. Tu przykład:

Czy warto umówić się z nami na plener po ślubie?

Justyna i Rafał Osińscy: Staramy się wykonać jak najwięcej różnorodnych kadrów w jak najkrótszym czasie (ok. 15 minut) w dniu Waszego ślubu. Zarówno za dnia jak i w nocy. Ta druga sesja trwa nieco krócej – wystarczy ok. 5 minut, aby mieć niepowtarzalne nocne ujęcia w swoim albumie ślubnym. Po ślubie sami zdecydujecie czy jesteście zadowoleni z ilości zdjęć i nie potrzebujecie dodatkowego pleneru po ślubie. A być może obudzimy w Was chęci na jeszcze więcej zdjęć, kiedy zobaczycie ich jakość. W każdym razie nigdy nie podpisujemy umowy wraz z dodatkowym plenerem. Tę decyzję pozostawiamy Wam po weselu.

Czy również filmujecie?

JRO: W minionym sezonie wprowadziliśmy do oferty teledysk składający się z ruchomych migawek. A więc – tak! Nie będzie to film typu „tasiemiec”, ale właśnie dynamiczny teledysk z fragmentami przygotowań, ceremonii i przyjęcia. Zobaczycie być może na nim wiatr we włosach, spadające łzy czy kilka obrotów w Waszym 1. tańcu.

Filmiki będą nagrywane przez tę samą osobę, która fotografuje – jednak z priorytetowym traktowaniem zdjęć. Fotografia pozostaje naszą główną domeną. Teledysk zmontowany z filmików będzie natomiast cennym dodatkiem dla tych z Was, którzy rozważają zatrudnienie filmowca, ale niekoniecznie potrzebują całej ekipy filmowej ani długich filmów.

Czy warto się spotkać?

JRO: Na spotkaniu dowiecie się czym różni się nowoczesny album od fotoksiążki. Zobaczycie przykłady różnych modeli i kolorów okładek z drewna lub skóry ekologicznej. Chętnie doradzimy w doborze zespołu, DJa czy animatorów dla dzieci. Spotkaliśmy ich wielu i wiemy kogo można z czystym sumieniem polecić!
Być może jednak mieszkacie daleko, za granicą lub nie macie możliwości aby przyjechać do nas. Wówczas możemy umówić się na wideo-rozmowę, podczas której poznamy się i pokażemy część naszych prac i produktów.

album ślubny, płótno i pendrive w drewnie

Jak i kiedy zapłacić?

JRO: Płatność jest rozłożona na 3 części: zadatek, pozostała suma z umowy płatna do dnia ślubu oraz ewentualna 3 rata za elementy dodatkowe typu: dodatkowy plener czy albumy dla rodziców. Rozliczamy się tylko przelewami. Nie wymagamy zadatku w dniu podpisania umowy. Wspólnie ustalamy najwygodniejszy dla Was termin przelewu zadatku. Dzięki temu możecie zarezerwować u nas termin ślubu, nawet gdy nie jesteście gotowi w danym miesiącu na pierwszą płatność.

Czy możemy liczyć na rabat?

JRO: Zwykle 2 razy w roku organizujemy Dni Otwarte, podczas których oferujemy atrakcyjne zniżki. Ilość miejsc jest zawsze ograniczona.

Fotografia Ślubna Osińscy Pszczyna Żory Oświęcim

Zapraszamy 🙂

Justyna i Rafał Osińscy

Jeśli szukałaś hasła „fotograf ślubny Ustroń” i chcesz dowiedzieć się więcej o nas, to odpowiedzi na inne najczęściej zadawane nam pytania znajdziesz w artykule „O co zapytać fotografa ślubnego?

Zapraszamy serdecznie na niezobowiązujące spotkanie! 🙂

Justyna i Rafał Osińscy – fotografia ślubna Ustroń

Fotoreportaże ślubne z Ustronia


Każda z pokazanych poniżej par ukrywa własną, wyjątkową historię, którą staramy się opowiedzieć za pośrednictwem fotografii. Dzięki niepowtarzalnym kadrom, chwilom zamkniętym w obrazie, możecie raz po raz na nowo przeżywać najpiękniejsze momenty w swoim życiu. Poznaj historie naszych bohaterów i pozwól nam opowiedzieć również swoją.

Fotograf na wesele 2024 i 2025

Jeżeli szukasz dobrego fotografa na wesele, który w wyjątkowy sposób uwieczni najważniejsze chwile w Twoim życiu, pamiętaj, aby nie pozostawiać jego wyboru na ostatnią chwilę. Kalendarze dobrych fotografów ślubnych (podobnie wyróżniających się zespołów, DJów czy restauracji) są bowiem zapełnione i to nierzadko na rok z góry. Dlatego warto zawczasu pomyśleć, którego z nich wybrać. Miej też na uwadze, że fotograf, który działa na rynku od wielu lat może się okazać niezastąpionym pomocnikiem w wyborze właśnie sali weselnej, orkiestry, DJa czy idealnego pleneru do sesji ślubnej. Skorzystaj z naszego doświadczenia, a my postaramy się pomóc.

Jeśli spodobał Ci się nasz styl, to zapraszamy do kontaktu.
Przyjmujemy już rezerwacje na 2024 i 2025 rok.

Naturalne zdjęcia ślubne pełne emocji, detali i klimatu oraz profesjonalna obróbka pozwoli Wam z dumą wracać do tych pięknych chwil spędzonych w takich miejscach jak:

➤ Równica

➤ Czantoria  i wieża widokowa

➤ Mała Czantoria

➤ Zdjęcia ślubne nad rzeką Wisłą

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf Ślubny Ustroń