Fotograf Ślubny Żory

Fotograf Ślubny Żory


Każde miasto duże czy małe to bogactwo wyjątkowych i niepowtarzalnych miejsc. Za pomocą fotografii można wydobyć piękne perełki z regionu, z którym jesteś związany i pokazać je za pomocą zdjęć ślubnych. Tajemnicze lasy, bogate w polne kwiaty łąki, bajkowe stawy czy ciekawa architektura może stać się niepowtarzalnym tłem, które podkreśli charakter ważnego dla Ciebie miejsca.

Subtelna fotografia ślubna Żory

Fotografia ślubna to przede wszystkim dobrze opowiedziana historia o miłości dwojga ludzi. To nie wszystko. Jest w niej również opowieść o rodzinie i przyjaciołach, którzy towarzyszyli im w tym ważnym dla nich dniu.

Najlepsze zdjęcia ślubne to te naturalne, autentyczne oraz niepozowane, dlatego że to właśnie one wyrażają cały wachlarz najróżniejszych emocji. Dobry fotograf ślubny nie tylko potrafi komponować ładne kadry, ale i upolować szczere, spontaniczne reakcje gości. Następnie za pomocą obrazów, niczym narrator, opowiada o najpiękniejszych momentach całego wydarzenia. Dzięki uchwyceniu licznych detali i emocji pozwala poczuć te chwile, a wręcz przenieść się w czasie i ponownie do woli rozkoszować się dniem ślubu.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf ślubny Żory 2024/2025

Wiemy jak ważny jest dla Was dzień Waszego ślubu, dlatego zawsze staramy się tworzyć wyjątkowe kadry, które stają się magiczną pamiątką na lata. Jak zatem pracują Justyna i Rafał Osińscy? Otóż jesteśmy małżeństwem fotografów. Pracujemy zarówno w pojedynkę, jak i w duecie, tak więc możemy idealnie dostosować się do Waszych potrzeb. Duże wesela wymagają nierzadko obecności przynajmniej 2 fotografów ślubnych, bo dzięki temu znacznie łatwiej jest uchwycić niepowtarzalne momenty, spontaniczne reakcje Waszych gości czy atmosferę i klimat imprezy.

wesele rojanka żory

wesele rojanka żory

Naszą pracę rozpoczynamy najczęściej ok 3 godziny przed uroczystością. Dzięki temu możemy uczestniczyć już w przygotowaniach, dokumentując towarzyszące im emocje. Staramy się być przy Was w ważnych dla Was chwilach: błogosławieństwie przyszłych małżonków przez rodziców, powiedzeniu sakramentalnego TAK, składaniu życzeń przez najbliższych, a także 1.tańcu, pocałunkach i beztroskich zabaw na parkiecie. Wszystkim tym wyjątkowym chwilom towarzyszą niepowtarzalne i szczere emocje. Szczęście, radość, wzruszenie, zaskoczenie czy zabawne momenty godne upamiętnienia. Rejestrując to pozostajemy niezauważalni, dzięki czemu jesteśmy idealnymi narratorami opowieści, których bohaterami jesteście Wy.

wesele paradise żory

wesele paradise żory

Oferujemy Wam również nietuzinkowe, pełne magii i miłości zdjęcia ślubne w blasku księżyca, czy niepowtarzalne ujęcia w gronie najbliższych. Jeżeli Wy również chcecie mieć wspaniałą pamiątkę, skontaktujcie się z nami, a my opowiemy Waszą historię.

Jeśli planujecie wesele w Żorach to z cała pewnością warto rozważyć poniższe restauracje, dworki i sale weselne:

Sala Weselna Rojanka

Dom Przyjęć Paradise

Dom Przyjęć Wiktoria

Dom Przyjęć Finezja

Sala Bankietowa Arkadia

Sala Bankietowa Klimat

Dom Przyjęć Bartek

Restauracja Wenecja

Dom Przyjęć Na Dębowej

Cyprianówka

Capitol Suszec

oraz kilka innych

Fotografia Ślubna – pamiątka na lata

Zdjęcia ślubne to jedna z najpiękniejszych i ponadczasowych pamiątek, dzięki niej możesz za każdym razem przenieść się do miejsc z fotografii i poczuć te emocje, atmosferę oraz klimat. Co więcej, fotograf ślubny może przygotować dla Was przepiękny nowoczesny album, po otwarciu którego odbędziecie wyjątkową podróż w czasie. To pamiątka nie tylko dla Was, ale i dla kolejnych pokoleń Waszej rodziny, które w każdej chwili będą mogły po nią sięgnąć.

fotografia ślubna osińscy pszczyna oświęcim bielsko tychy

Fotografia Ślubna Osińscy

NASZE ATUTY?

FAQ to najczęściej zadawane nam pytania…

Czy fotografujecie we dwoje?

Justyna i Rafał Osińscy: Na specjalne życzenie tak, ale zwykle w pojedynkę. Jeśli planujecie uroczystość dla ponad 200 gości, to zdecydowanie warto rozważyć opcję z 2 fotografów. Przy mniej licznych wydarzeniach 1 fotograf zwykle poradzi sobie bez problemu.

Poszerzenie pakietu ślubnego o drugiego fotografa niesie za sobą dodatkową korzyść. Otóż jedno z nas już w trakcie ślubu przygotowuje pokaz slajdów ze zdjęć z przygotowań, kościoła i pierwszego tańca – gdybyście jeszcze przed oczepinami chcieli pokazać to swoim gościom na dużym ekranie. Tu przykład:

Czy warto umówić się z nami na plener po ślubie?

Justyna i Rafał Osińscy: Najczęściej staramy się wykonać jak najwięcej różnorodnych kadrów w jak najkrótszym czasie (ok. 15 minut) w dniu Waszego ślubu. Zarówno za dnia jak i w nocy. Ta druga sesja trwa krócej – wystarczy ok. 5 minut, aby mieć niepowtarzalne nocne ujęcia w swoim albumie ślubnym. Po ślubie sami zdecydujecie czy jesteście zadowoleni z ilości zdjęć i nie potrzebujecie dodatkowego pleneru po ślubie. A być może obudzimy w Was chęci na jeszcze więcej zdjęć, kiedy zobaczycie ich jakość. W każdym razie nigdy nie podpisujemy umowy wraz z dodatkowym plenerem. Tę decyzję pozostawiamy Wam po weselu.

Czy również filmujecie?

JRO: W sezonie 2020 wprowadziliśmy do oferty teledysk składający się z ruchomych migawek. A więc – tak! Nie będzie to film typu „tasiemiec”, ale właśnie dynamiczny teledysk z fragmentami przygotowań, ceremonii i przyjęcia. Zobaczycie być może na nim wiatr we włosach, spadające łzy czy kilka obrotów w Waszym 1. tańcu.

Filmy będą nagrywane przez tę samą osobę, która fotografuje – jednak z priorytetowym traktowaniem zdjęć. Fotografia pozostaje naszą główną domeną. Teledysk zmontowany z filmików będzie natomiast cennym dodatkiem dla tych z Was, którzy rozważają zatrudnienie filmowca, ale niekoniecznie potrzebują całej ekipy filmowej ani długich filmów.

Kiedy po ślubie otrzymamy zdjęcia i czy dostaniemy je wszystkie?

JRO: Do obróbki Waszych zdjęć zasiadamy bezpośrednio po Waszym ślubie. Dzięki temu nie będziecie musieli na nie czekać długimi miesiącami. Staramy się, aby były gotowe już do 10 dni. Wasi goście również otrzymają hasło do galerii i będą mogli je równie szybko obejrzeć i bezpłatnie pobrać. Zauważamy, że dzięki temu częściej odkładają telefony i mniej fotografują na Waszej uroczystości 😊

Przekazujemy zwykle więcej niż obiecane w umowie 350 zdjęć. Przed samym ślubem otrzymacie od nas kilka wskazówek, dzięki którym udanych zdjęć może być jeszcze więcej. Na żądanie udostępniamy wszystkie zdjęcia, jeśli tego sobie życzycie. Jednak to naszym zadaniem jest wybrać te najlepsze spośród kilku tysięcy i oszczędzić Wam tego wysiłku.

Czym jeszcze wyróżniamy się na rynku?

JRO: Zdjęcia ślubne z wysokiej półki charakteryzują się nie tylko właściwą kompozycją i uchwyconym momentem, ale również ponadczasową obróbką. Co to oznacza? Nie stosujemy nienaturalnych zafarbów wedle tymczasowej mody. Moda zwykle przemija. Chcemy, aby nasze zdjęcia były pamiątką na długie lata. Stąd stosujemy wyłącznie naturalne i żywe kolory, a część zdjęć pozostanie w klasycznej czarno-białej tonacji.

Czy warto się spotkać?

JRO: Na spotkaniu z nami dowiecie się czym różni się nowoczesny album od fotoksiążki. Zobaczycie przykłady różnych modeli i kolorów okładek z drewna lub skóry ekologicznej. Chętnie doradzimy w doborze zespołu, DJa czy animatorów dla dzieci. Spotkaliśmy ich wielu i wiemy kogo można z czystym sumieniem polecić!
Być może jednak mieszkacie daleko, za granicą lub nie macie możliwości aby przyjechać do nas. Wówczas możemy umówić się na wideo-rozmowę, podczas której poznamy się i pokażemy część naszych prac i produktów.

płótno + album w drewnie

płótno + album w drewnie

Jak i kiedy zapłacić?

JRO: Płatność jest rozłożona na trzy części: zadatek, potem pozostała suma z umowy płatna do dnia ślubu oraz ewentualna 3 rata za elementy dodatkowe typu: dodatkowy plener czy albumy dla rodziców. Rozliczamy się tylko przelewami. Nie wymagamy zadatku w dniu podpisania umowy. Wspólnie ustalamy najwygodniejszy dla Was termin przelewu zadatku. Dzięki temu możecie zarezerwować u nas termin ślubu, nawet gdy nie jesteście gotowi w danym miesiącu na pierwszą płatność.

Fotografia Ślubna Osińscy Pszczyna Żory Oświęcim

Zapraszamy 🙂

Justyna i Rafał Osińscy

Jeśli szukałaś hasła „fotograf ślubny Żory” i chcesz dowiedzieć się więcej o nas, to odpowiedzi na inne najczęściej zadawane nam pytania znajdziesz w artykule „O co zapytać fotografa ślubnego?

Zapraszamy serdecznie na niezobowiązujące spotkanie! 🙂

Justyna i Rafał Osińscy – fotografia ślubna Żory

Fotoreportaże ślubne z Żor


Jak widzisz, nasze portfolio to opowieści o miłości, szczęściu, rodzinie oraz najbliższych, którzy celebrowali z naszymi bohaterami najważniejsze momenty w ich życiu. Złapaliśmy te magiczne chwile, dzięki czemu w dowolnym czasie mogą oni do nich wrócić i za każdym razem przeżywać je na nowo. Poznaj historie naszych bohaterów i pozwól nam opowiedzieć również swoją.

Fotograf na wesele 2024 i 2025

Jeżeli szukasz sprawdzonego fotografa na swoje wesele, który w wyjątkowy sposób uwieczni ważne chwile w Twoim życiu, pamiętaj, aby nie pozostawiać jego wyboru na ostatnią chwilę. Kalendarze dobrych fotografów ślubnych (podobnie wyróżniających się zespołów, DJów czy restauracji) są bowiem zapełnione i to nierzadko na rok z góry. Dlatego warto zawczasu pomyśleć, którego z nich wybrać. Miej też na uwadze, że fotograf, który działa na rynku od wielu lat może się okazać niezastąpionym pomocnikiem w wyborze właśnie sali weselnej, orkiestry, DJa czy idealnego pleneru do sesji ślubnej. Skorzystaj z naszego doświadczenia – postaramy się pomóc.

Jeśli spodobał Ci się nasz styl, to zapraszamy do kontaktu.
Przyjmujemy rezerwacje na 2024 i 2025 rok.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf Ślubny Żory