Fotograf Ślubny Gliwice

Fotograf Ślubny Gliwice


Zapewne zastanawiasz się gdzie można zorganizować przyjęcie weselne w Gliwicach oraz szukasz dobrego fotografa? Szukasz wyjątkowej sali z klimatem i charakterem? A może przytulnego miejsca, w którym zrealizujesz swoją wizję wesela?

Modrzewiowy Dwór, Restauracja Tawerna, Leśna Perła, Dworek u Hrabiego czy Stara Szwajcaria?

Każde śląskie miasto to bogactwo wyjątkowych miejsc. Mamy tu przeciekawą architekturę, elementy industrialne, jak również dużo terenów dzikich i zielonych. Za pomocą fotografii można wydobyć perełki z regionu, z którym jesteś związana i pokazać je na zdjęciach ślubnych.

Fotograf Ślubny Gliwice

Naszym zdaniem fotografia ślubna to trafnie opowiedziana historia o miłości 2 ludzi. Musi w niej być jednak też opowieść o rodzinie, najbliższych i przyjaciołach, którzy towarzyszyli im w tym niezwykle ważnym dniu.

Najlepsze zdjęcia ślubne to te naturalne i niepozowane, dlatego że to właśnie wtedy wyrażają cały wachlarz najróżniejszych emocji. Dobry fotograf ślubny poluje na prawdziwe, spontaniczne reakcje osób po drugiej stronie obiektywu. Następnie za pomocą tych kadrów, niczym narrator, opowiada o najpiękniejszych momentach całego wydarzenia. Dzięki wyłapaniu takiej ilości detali i emocji pozwala poczuć tamte chwile, a nawet przenieść się w czasie i ponownie cieszyć się do woli dniem ślubu.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Planujemy wesele w Gliwicach

Gdzie zorganizować wesele w Gliwicach? Nasz region ma swoje „perełki”, a fotografując, wiemy które z nich z czystym sumieniem można polecić! Z całą pewnością warto rozważyć poniższe restauracje, dworki i sale weselne nie tylko w samych Gliwicach, ale również urokliwych okolicach:

Leśna Perła Rudziniec

Hotel Restauracja Tawerna Kleszczów

Modrzewiowy Dwór

➥ Stara Szwajcaria

Dworek u Hrabiego

Hotel Arsenał

Pod Wiązem

Restauracja pod Platanem

oraz kilka innych

Fotografia Ślubna Gliwice

Ślub to magiczny czas w życiu zakochanych. Dlatego warto, by został właściwie uwieczniony i stał się wspaniałą ponadczasową pamiątką, do której nie tylko Wy, ale i Wasi najbliżsi będziecie mogli z dumą wracać po latach i rozkoszować się wspólnymi wspomnieniami z tamtych dni. Zdjęcia ślubne to przysłowiowa bomba emocjonalna – ogrom niepowtarzalnych momentów, łez radości i wzruszenia oraz wielu przezabawnych sytuacji. Dobry fotograf ślubny potrafi ożywić te chwile, gdy tylko otworzycie strony swojego albumu ślubnego. Dlatego chcieliśmy zachęcić Was do skorzystania z naszych usług.

Od ponad 15 lat zajmujemy się profesjonalnie fotografią ślubną. Co więcej, doradzamy również parom w kwestii wyboru sali, DJa, zespołu czy pleneru. Zajrzyj na naszą stronę lub umów się na spotkanie, a z chęcią opowiemy także i Twoją historię.

Zdjęcia ślubne pełne emocji

Najefektowniejsze zdjęcia ślubne pełne czaru, humoru i pasji to często nie te, które zostały wyreżyserowane , ale zdecydowanie te wykonane znienacka. To dzięki nim poczujecie atmosferę tamtych chwil, które za sprawą Waszego albumu mogą za każdym razem ożyć na nowo. Solidny fotograf ślubny to profesjonalista z prawdziwego zdarzenia, który umie chwycić te momenty, a także sprawić, że ludzie znajdujący się wokoło niego czują się swobodnie i naturalnie.

Plener ślubny w Gliwicach

Klaudia i Szymon jako miejsce poślubnej sesji plenerowej wybrali znaną Palmiarnię w Gliwicach, do której często wybierali się jako jeszcze narzeczeni. Dla nas najbardziej liczy się para i jej historia. Za sprawą zdjęć ślubnych chcemy Waszą historię opowiedzieć, dlatego wybieramy miejsca o wyjątkowym znaczeniu dla zakochanych. Pierwsza randka, wspólna kolacja, miejsce poznania, pamiętne spojrzenie czy uśmiech – wszystko to, co ma szczególną dla nich wartość. Dzięki temu mogą powstać unikalne kadry, w których Młodzi czują się swobodnie i naturalnie.

Zdjęcia ślubne w palmiarni – kilka porad

Fotografie ślubne wykonane w palmiarni mogą być niezwykle urokliwe i nietypowe. To pomysł na sesję zdjęciową, który wnosi do klimatu ślubu subtropikalny urok i egzotyczną atmosferę. Oto kilka rzeczy, które warto wziąć pod uwagę, jeśli zastanawiasz się nad sesją zdjęciową w palmiarni:

 1. Światło:

  • Naturalne światło: Palmiarnie zazwyczaj oferują obfitość naturalnego światła, co sprzyja pięknym i naturalnym ujęciom. Profesjonalny fotograf potrafi dobrze wykorzystać dostępne światło.
 2. Ubranie:
  • Styl ubioru: Wybierz ubrania odpowiednie do tropikalnego klimatu. Suknia ślubna, wianek mogą wpasować się w egzotyczne otoczenie.
 3. Dekoracje:
  • Korzystanie z otoczenia: Palmiarnie często posiadają egzotyczne rośliny, strumienie i mostki, które mogą stanowić piękne tło dla zdjęć. Skonsultuj się z fotografem, aby zidentyfikować najlepsze punkty do sesji.
 4. Pory dnia:
  • Wybór odpowiedniej pory: Różne pory dnia mogą wpływać na atmosferę zdjęć. Poranna sesja może dostarczyć miękkiego światła, podczas gdy popołudniowa sesja może oferować bardziej dramatyczne cienie, ale i większy ruch turystów.
 5. Przygotowanie roślin:
  • Zapytaj o zgodę: Zanim zdecydujesz się na sesję zdjęciową, skonsultuj się z zarządcą palmiarni i sprawdź, czy wymagane jest uzyskanie zgody. Niektóre miejsca mogą wymagać specjalnego zezwolenia.
 6. Alternatywne lokalizacje:
  • Zróżnicowanie tła: Pomimo, że palmiarnia jest świetnym miejscem, zastanów się nad tym, czy chcesz również zróżnicować tło sesji zdjęciowej, na przykład, korzystając z okolicznych parków czy innych pięknych miejsc.
 7. Profesjonalny fotograf:

  • Doświadczony fotograf: Wybierz doświadczonego fotografa, który potrafi uchwycić magię chwili i dostosować się do warunków panujących w palmiarni.

Zdjęcia ślubne w palmiarni mogą przynieść unikalne i niezapomniane efekty, ale kluczowe jest dobranie odpowiednich elementów, aby stworzyć harmonijną sesję. Pamiętaj o zgodzie właściciela, dostosuj styl ubioru i dekoracje do tropikalnego otoczenia oraz korzystaj z naturalnego światła.

Fotografia Ślubna Osińscy Gliwice

NASZE ATUTY?

My potrafimy uchwycić chwile, które pozwolą Ci nie tylko przypomnieć sobie ten najpiękniejszy czas w Twoim życiu.

Naturalne zdjęcia ślubne pełne emocji, klimatu i detali oraz profesjonalna obróbka, która za sprawą żywych kolorów i celowo braku nienaturalnych efektów pozwoli z dumą wracać do tych pięknych chwil.

Zapewniamy, że na swoje zdjęcia nie będziesz czekać przez wiele tygodni! Przygotujemy je dla Ciebie do 10 dni!

Fotografia Ślubna Osińscy – ponad 15 lat doświadczenia w fotografowaniu najpiękniejszych momentów życia.

Czy również filmujecie?

JRO: W 2020 wprowadziliśmy do oferty teledysk składający się z ruchomych migawek. A więc – tak! Nie będzie to film „tasiemiec”, ale właśnie dynamiczny teledysk z fragmentami przygotowań, ceremonii i przyjęcia. Zobaczycie być może na nim wiatr we włosach, spadające łzy czy kilka obrotów w Waszym 1. tańcu.

Filmiki będą nagrywane przez tę samą osobę, która fotografuje – jednak z priorytetowym traktowaniem zdjęć. Fotografia pozostaje naszą główną domeną. Teledysk zmontowany z filmików będzie natomiast cennym dodatkiem dla tych z Was, którzy rozważają zatrudnienie filmowca, ale niekoniecznie potrzebują całej ekipy filmowej ani długich filmów.

Jak szybko po ślubie otrzymamy zdjęcia i czy dostaniemy je wszystkie?

JRO: Do obróbki Waszych zdjęć zasiadamy bezpośrednio po Waszym ślubie. Dzięki temu nie będziecie musieli na nie czekać długimi miesiącami. Staramy się, aby były gotowe już do 10 dni. Wasi goście również otrzymają hasło do galerii i będą mogli je równie szybko obejrzeć i bezpłatnie pobrać. Zauważamy, że dzięki temu częściej odkładają telefony i mniej fotografują na Waszej uroczystości 😊

Przekazujemy zwykle więcej niż obiecane w umowie 350 zdjęć. Przed samym ślubem otrzymacie od nas kilka wskazówek, dzięki którym udanych zdjęć może być jeszcze więcej. Na żądanie udostępniamy wszystkie zdjęcia, jeśli tego sobie życzycie. Jednak to naszym zadaniem jest wybrać te najlepsze spośród kilku tysięcy i oszczędzić Wam tego wysiłku.

Czy warto się spotkać?

JRO: Na spotkaniu z nami dowiecie się czym różni się nowoczesny album od fotoksiążki. Zobaczycie przykłady różnych modeli i kolorów okładek z drewna lub skóry ekologicznej. Chętnie doradzimy w doborze zespołu, DJa czy animatorów dla dzieci. Spotkaliśmy ich wielu i wiemy kogo można z czystym sumieniem polecić!
Być może jednak mieszkacie daleko, za granicą lub nie macie możliwości aby przyjechać do nas. Wówczas możemy umówić się na wideo-rozmowę, podczas której poznamy się i pokażemy część naszych prac i produktów.

album ślubny, płótno i pendrive w drewnie

Fotografia Ślubna Osińscy Pszczyna Żory Oświęcim

Zapraszamy 🙂

Justyna i Rafał Osińscy

Jeśli szukałaś hasła „fotograf ślubny Gliwice” i chcesz dowiedzieć się więcej o nas, to odpowiedzi na inne najczęściej zadawane nam pytania znajdziesz w artykule „O co zapytać fotografa ślubnego?

Zapraszamy serdecznie na niezobowiązujące spotkanie! 🙂

Justyna i Rafał Osińscy – fotografia ślubna Gliwice

Fotoreportaże ślubne ze Śląska


Fotograf na wesele 2023 i 2024

Jeśli spodobał Ci się nasz styl, to zapraszamy do kontaktu.
Przyjmujemy rezerwacje na 2023 i 2024 rok.

Naturalne zdjęcia ślubne pełne emocji, detali i klimatu oraz profesjonalna obróbka pozwoli Wam z dumą wracać do tych pięknych chwil spędzonych w takich miejscach jak:

➤ sesja ślubna w górach czyli Beskid Śląski: Szczyrk, Wisła, Ustroń

fotograf ślubny Wisła

➤ Sesja ślubna nad Jeziorem Goczałkowickim

fotografia ślubna osińscy pszczyna oświęcim bielsko tychy

➤ plener ślubny w lesie

➤  sesja ślubna nad stawem

fotograf ślubny Pszczyna

➤ Sesja w klimacie industrialnym

fotograf ślubny śląsk

➤ Zdjęcia ślubne o zachodzie słońca

➤ Nocna sesja ślubna

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf Ślubny Gliwice