Fotograf Ślubny Wadowice

Fotograf Ślubny Wadowice


Zastanawiasz się gdzie można zorganizować przyjęcie weselne w Wadowicach oraz szukasz fotografa z tych okolic? To niezwykłe miasteczko dla wszystkich katolików gości Pary Młode z całej Polski, które chcą powiedzieć sobie „tak” w tutejszej bazylice.

Profesjonalna fotografia ślubna tworzona z miłości

Najlepsze zdjęcia ślubne to takie, do których wracając czujesz jak wspomnienia zaczynają ożywać, a atmosfera tamtych chwil powraca. To fotografie pełne miłości, czaru i charakteru. Dobry fotograf ślubny potrafi stworzyć nietuzinkową opowieść za pomocą obrazów, która stanie się wyjątkową podróżą w przeszłość.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik
fotografia ślubna wadowice

Planujemy wesele – Wadowice

Wadowice z pięknym rynkiem oraz domem rodzinnym Karola Wojtyły potrafi oczarować. Coraz więcej młodych par nie tylko z woj. śląskiego, ale i z całej Polski decyduje się na organizację swojego ślubu i wesela właśnie w tym miejscu.

fotografia ślubna wadowice

Jeśli planujecie wesele w Wadowicach to z cała pewnością warto rozważyć poniższe restauracje, dworki i sale weselne:

Hotel Badura

Park Hotel Łysoń

Młyn Jacka

Dworek Mikołaj

Sonata

Radocza Park

oraz kilka innych

Fotograf na wesele

Pewnie jak każdy, kto planuje swój wielki dzień, zastanawiasz się jakiego fotografa wybrać na swoje wymarzone wesele. To nie jest łatwe zadanie, zwłaszcza że zdjęcia ślubne będą pamiątką, która pozostanie z Tobą na zawsze. Po czym więc poznać, że akurat ten wybrany fotograf spełni twoje oczekiwania?

Przede wszystkim zajrzyj do jego portfolio w internecie i zobacz, czy taki styl fotografii ślubnej Ci odpowiada czy nie. Zapoznaj się z co najmniej kilkoma reportażami i sprawdź, czy tworzą one spójną całość, która w ciekawy sposób opowiada historie tych para. To nie mogą być przypadkowe kadry bez wyrazu.

Możesz zapytać także znajomych o polecenie fotografa ślubnego. Możliwe, że byli zadowoleni z fotografa, który pracował dla nich. Dobrym pomysłem będzie również zweryfikowanie opinii innych klientów na temat danego fotografa. Obecnie jest wiele możliwości sprawdzenia czy jest solidny, terminowy czy potrafi nie tyle robić zdjęcia, ale i odpowiednio je obrabiać. Ten ostatni etap bywa często zaniedbywany, wskutek czego powstają pozbawione wyrazu i emocji fotografie, gdzie na dodatek wykorzystano efekty, które za kilka lat zapewne wyjdą z trendów. Używasz „modnych” filtrów w swoim telefonie? Pewnie wiesz, co mamy na myśli…

U nas, zaglądając do zakładki „portfolio”, odkryjesz nie tylko bogaty katalog fotografii, ale przede wszystkim przemyślanie opowiedziane historie osób, którym mogliśmy towarzyszyć w ich dniu ślubu. Pełne emocji, miłości i niezapomnianej atmosfery, którą można poczuć i przeżyć ponownie. Taka banalna uwaga: fotografia ślubna to, poza obrączkami, jedna z najważniejszych pamiątek, które pozostaną z Wami na zawsze. Wiemy jak trudno jest wybrać idealnego fotografa, dlatego zawsze przed sesją spotykamy się i omawiamy potrzeby oraz oczekiwania względem zdjęć, a także oferujemy sesję narzeczeńską. Ta pozwoli ocenić Ci nasz kunszt, kreatywność oraz jakość fotografii.

Pozwól nam zatem opowiedzieć Twoją historię.

Fotografia Ślubna Osińscy

NASZE ATUTY?

FAQ czyli najczęściej zadawane nam pytania…

Pracujemy dla Was, dlatego jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości w kwestii zdjęć ślubnych, z przyjemnością na nie odpowiemy. Najpierw zapoznajcie się jednak z najczęściej zadawanymi pytaniami, na które udzieliliśmy poniżej odpowiedzi.

Czy fotografujecie we dwoje?

Justyna i Rafał Osińscy: Na specjalne życzenie tak, ale zwykle w pojedynkę. Jeśli planujecie uroczystość dla ponad 200 gości, to zdecydowanie warto rozważyć opcję z 2 fotografów. Przy mniej licznych wydarzeniach 1 fotograf zwykle poradzi sobie bez problemu.

Poszerzenie pakietu ślubnego o drugiego fotografa niesie za sobą dodatkową korzyść. Otóż jedno z nas już w trakcie ślubu przygotowuje pokaz slajdów ze zdjęć z przygotowań, kościoła i pierwszego tańca – gdybyście jeszcze przed oczepinami chcieli pokazać to swoim gościom na dużym ekranie. Tu przykład:

Czy warto umówić się z nami na plener po ślubie?

Justyna i Rafał Osińscy: Zawsze staramy się wykonywać jak najwięcej różnorodnych kadrów w jak najkrótszym czasie (ok. 15 minut) w dniu Waszego ślubu. Zarówno za dnia jak i w nocy. Ta druga sesja trwa krócej – wystarczy ok. 5 minut, aby mieć niepowtarzalne nocne ujęcia w swoim albumie ślubnym. Po ślubie sami zdecydujecie czy jesteście zadowoleni z ilości zdjęć i nie potrzebujecie dodatkowego pleneru po ślubie. A być może obudzimy w Was chęci na jeszcze więcej zdjęć, kiedy zobaczycie ich jakość. W każdym razie nigdy nie podpisujemy umowy wraz z dodatkowym plenerem. Tę decyzję pozostawiamy Wam po weselu.

Czy również filmujecie?

JRO: W sezonie 2020 wprowadziliśmy do oferty teledysk złożony z ruchomych migawek. A więc – tak! Nie będzie to film typu „tasiemiec”, ale właśnie dynamiczny teledysk z fragmentami przygotowań, ceremonii i przyjęcia. Zobaczycie być może na nim wiatr we włosach, spadające łzy czy kilka obrotów w Waszym 1. tańcu.

Filmiki będą nagrywane przez tę samą osobę, która fotografuje – jednak z priorytetowym traktowaniem zdjęć. Fotografia pozostaje naszą główną domeną. Teledysk zmontowany z filmików będzie natomiast cennym dodatkiem dla tych z Was, którzy rozważają zatrudnienie filmowca, ale niekoniecznie potrzebują całej ekipy filmowej ani długich filmów.

Czy warto się spotkać?

JRO: Na spotkaniu dowiecie się czym różni się nowoczesny album od fotoksiążki. Zobaczycie przykłady różnych modeli i kolorów okładek z drewna lub skóry ekologicznej. Chętnie doradzimy w doborze zespołu, DJa czy animatorów dla dzieci. Spotkaliśmy ich wielu i wiemy kogo można z czystym sumieniem polecić!
Być może jednak mieszkacie daleko, za granicą lub nie macie możliwości aby przyjechać do nas. Wówczas możemy umówić się na wideo-rozmowę, podczas której poznamy się i pokażemy część naszych prac i produktów.

album ślubny, płótno i pendrive w drewnie

Jak i kiedy zapłacić?

JRO: Płatność jest rozłożona zwykle na 3 części: zadatek, potem pozostała suma z umowy płatna do dnia ślubu oraz ewentualna 3 rata za elementy dodatkowe typu: dodatkowy plener czy albumy dla rodziców. Rozliczamy się tylko przelewami. Nie wymagamy zadatku w dniu podpisania umowy. Wspólnie ustalamy najwygodniejszy dla Was termin przelewu zadatku. Dzięki temu możecie zarezerwować u nas termin ślubu, nawet gdy nie jesteście gotowi w danym miesiącu na pierwszą płatność.

Fotografia Ślubna Osińscy Pszczyna Żory Oświęcim

Zapraszamy 🙂

Justyna i Rafał Osińscy

Jeśli szukałaś hasła „fotograf ślubny Wadowice” i chcesz dowiedzieć się więcej o nas, to odpowiedzi na inne najczęściej zadawane nam pytania znajdziesz w artykule „O co zapytać fotografa ślubnego?

Zapraszamy serdecznie na niezobowiązujące spotkanie! 🙂

Justyna i Rafał Osińscy – fotografia ślubna Wadowice

Fotoreportaże ślubne z Wadowic


Nasze portfolio składa się z kilkunastu fotoreportaży ślubnych. Są to opowieści o miłości, szczęściu, rodzinie, którzy celebrowali z naszymi bohaterami najważniejsze momenty w ich życiu. Uchwyciliśmy te ulotne chwile, dzięki czemu w dowolnym czasie mogą oni do nich wrócić i za każdym razem przeżywać je ponownie. Poznaj historie naszych bohaterów i pozwól nam opowiedzieć również swoją.

Fotograf na wesele 2024 i 2025

Jeżeli szukasz sprawdzonego fotografa na wesele, który w wyjątkowy sposób uwieczni najważniejsze chwile w Twoim życiu, pamiętaj, aby nie pozostawiać jego wyboru na ostatnią chwilę. Miej też na uwadze, że fotograf, który działa na rynku od wielu lat może się okazać niezastąpionym pomocnikiem w wyborze właśnie sali weselnej, orkiestry, DJa czy idealnego pleneru do sesji ślubnej. Skorzystaj z naszego doświadczenia, a my postaramy się pomóc.

Jeśli spodobał Ci się nasz styl, to zapraszamy do kontaktu.
Przyjmujemy rezerwacje na 2024 i 2025 rok.

Naturalne zdjęcia ślubne pełne emocji, detali i klimatu oraz profesjonalna obróbka pozwoli Wam z dumą wracać do tych pięknych chwil spędzonych w takich miejscach jak:

➤ Rynek w Wadowicach

➤ Sesja ślubna nad Skawą

➤ Jezioro Mucharskie

➤ Beskid Mały

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf Ślubny Wadowice