Fotograf Ślubny Oświęcim

Fotograf Ślubny Oświęcim


Planujecie Wesele w Oświęcimiu? Odwiedziliśmy wiele ciekawych domów przyjęć i restauracji, fotografowaliśmy zarówno przy rynku jak i w malowniczych okolicach Zaborza i Zasola. Mamy też dla Was propozycję co do miejsca sesji narzeczeńskiej! Zobacz poniżej nasze zdjęcia ślubne z Oświęcimia…

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Sale weselne w Oświęcimiu

Jako fotograf ślubny, który odwiedził większość sal ślubnych w Oświęcimiu, postanowiłem zrobić krótkie podsumowanie i zebrać fotoreportaże z tych okolic. Po sprawdzeniu poniższych linków będziecie mieć pełniejsze spojrzenie na potencjał tych miejsc, jeśli planujecie wesele w najbliższym czasie. Nie jest to ranking, kolejność zupełnie przypadkowa 🙂

Taverna Villa Toscana

Duża, 2-piętrowa sala, świetna kuchnia i obsługa w dniu ślubu, klimatyczny ogródek i las po drugiej strony ulicy – wręcz idealne miejsca na krótki plener w dniu ślubu. Na tym ślubie mieliśmy też chwilkę na zimne ognie przed restauracją.

fotograf ślubny Oświęcim

Sala bankietowa Helada

Duża sala taneczna, również 2 piętra, ciekawy wystrój wnętrza i aranżacje ślubne do wyboru. Bardzo dobre jedzenie i przemiła obsługa. Z każdego miejsca sali parkiet jest doskonale widoczny, a zdjęcie grupowe wykonać można z balkonu.

fotograf slubny oswiecim

A teraz oddalając się nieco poza Oświęcim…

Dom weselny Lejla

Oddalony 4km od Oświęcimia, połączenie tradycji z nowoczesnością, profesjonalny system nagłośnieniowy i oświetlenie. Nieopodal drewniany kościółek. Dzięki temu łatwa logistyka w dniu ślubu.

fotograf slubny oswiecim

Restauracja Malinowy Las

Przy trasie Kęty – Oświęcim. Prześliczne wnętrza, tu sala balowa na 1. piętrze. Rzeczywiście to drewno może zachwycić – osobiście byłem pod wrażeniem!

Karpik, Graboszyce

To ośrodek wypoczynkowy z dala od miejskiego zgiełku w malowniczej scenerii jezior i lasów. Kilka dostępnych sal wraz z noclegami dla gości, a przede wszystkim przyroda i niebywały potencjał na plener w dniu ślubu zarówno za dnia jak i nocą.

UWAGA! Zapraszamy pary z Oświęcimia na sesję narzeczeńską do Pszczyny! Od czasu do czasu zapewne odwiedzacie Pszczynę, znacie zamek i park. Ale my znamy inne mniej zatłoczone i być może nawet piękniejsze miejsca. Dlaczego warto nas sprawdzić? Nauczymy Was podczas sesji zaręczynowej jak „pozować”, aby nie pozować i wyjść na zdjęciach naturalnie. Postaramy się, aby nie była to stresująca sesja, ale abyście podczas niej poczuli jak na randce…

Kolejne warte uwagi miejsca na zorganizowanie wesela w Oświęcimiu i okolicach to Sala Weselna Carpe Diem, Hotel Dąbrowski, Restauracja La Rossa oraz ciekawie położony Molo Resort Osiek:

wesele molo resort osiek wesele molo resort osiek

Fotografia Ślubna Oświęcim

Jak szybko po ślubie otrzymamy zdjęcia i czy dostaniemy je wszystkie?

JRO: Do obróbki Waszych zdjęć zasiadamy bezpośrednio po Waszym ślubie. Dzięki temu nie będziecie musieli na nie czekać długimi miesiącami. Staramy się, aby były gotowe już do 10 dni. Wasi goście również otrzymają hasło do galerii i będą mogli je równie szybko obejrzeć i bezpłatnie pobrać. Zauważamy, że dzięki temu częściej odkładają telefony i mniej fotografują na Waszej uroczystości 😊

Przekazujemy zwykle więcej niż obiecane w umowie 350 zdjęć. Przed samym ślubem otrzymacie od nas kilka wskazówek, dzięki którym udanych zdjęć może być jeszcze więcej. Na żądanie udostępniamy wszystkie zdjęcia, jeśli tego sobie życzycie. Jednak to naszym zadaniem jest wybrać te najlepsze spośród kilku tysięcy i oszczędzić Wam tego wysiłku.

Czym jeszcze wyróżniamy się na rynku?

JRO: Zdjęcia ślubne z wysokiej półki charakteryzują się nie tylko właściwą kompozycją i uchwyconym momentem, ale również ponadczasową obróbką. Co to oznacza? Nie stosujemy nienaturalnych zafarbów wedle tymczasowej mody. Moda zwykle przemija. Chcemy, aby nasze zdjęcia były pamiątką na długie lata. Stąd stosujemy wyłącznie naturalne i żywe kolory, a część zdjęć pozostanie w klasycznej czarno-białej tonacji.

Nagramy również dla Was teledysk fimowy:

Jeśli szukałaś hasła „fotograf ślubny Oświęcim” i chcesz dowiedzieć się więcej o nas, to odpowiedzi na inne najczęściej zadawane nam pytania znajdziesz w artykule „O co zapytać fotografa ślubnego?”

Zapraszamy serdecznie na niezobowiązujące spotkanie!
Justyna i Rafał Osińscy – fotograf ślubny Oświęcim

Fotoreportaże ślubne z Oświęcimia


Poniżej kilka historii ślubnych od przygotowań do oczepin wykonanych w Oświecimiu i najbliższych okolicach. Jeśli spodobał Ci się nasz styl, zapraszamy do kontaktu. Przyjmujemy już rezerwacje na 2024 i 2025 rok.

ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN I ZOBACZ CENĘ

pobierz cennik

Fotograf Ślubny Oświęcim

Fotografia Ślubna Oświęcim

Aby zobaczyć jak fotografowaliśmy w okolicznych miastach małopolski – koniecznie zerknij na strony fotograf ślubny Chrzanów, zdjęcia ślubne w Zatorze, fotograf Brzeszcze, fotograf ślubny Wadowice, fotografia ślubna Andrychów oraz zdjęcia ślubne Kęty.