DJ czy zespół na wesele? Oto jest pytanie
Jako fotografowie współpracowaliśmy z wieloma zespołami, DJ na wesele oraz muzykami z okolic Bielska-Białej, Pszczyny i Tychów. Czasem spotykamy pary „podsłuchujące” dany zespół pod drzwiami czy oknami :), jednak najczęściej nie są one w stanie w ten sposób trafnie ocenić wszystkich ważnych aspektów, np.: klimatu całego przyjęcia, poczucia humoru konferansjera, wykorzystanych świateł (co akurat ma ogromny wpływ na fotoreportaż!), czy profesjonalnego podejścia do wykonywanych obowiązków. Po kilkunastu godzinach spędzonych razem – my już wiemy, kogo z czystym sumieniem możemy polecać! Zanim odpowiemy na pytanie: „DJ czy zespół na wesele?”, przedstawimy kilku muzyków, którzy są w stanie zapewnić świetnej jakości oprawę muzyczną samej ceremonii ślubnej. Zacznijmy od Natalii Micor, młodej dziewczyny z Czechowic, która ujmująco śpiewa w kościele. Oczywiście nie tylko tam, ale przy okazji mszy ślubnej mieliśmy właśnie okazję ją usłyszeć. Śpiewa od 10 lat muzykę rozrywkową, musicalową, disneyową i realizuje się na wszelakich okazjach, imprezach, koncertach dla szerszej publiczności, również charytatywnych. Świetną oprawę muzyczną ślubu zarówno w kościele jak i w plenerze jest w stanie zapewnić B-Note – grupa absolwentów wyższych uczelni muzycznych z naszych okolic. Do dyspozycji mają sopranistkę, skrzypka, wiolonczelistę, trębacza, flecistę, saksofonistę, tenora. Poniżej na zdjęciu podczas oprawy muzycznej ślubu w Ogrodach Kapias w Goczałkowicach.
DJ czy zespół na wesele?
DJ Adus czyli Łukasz Adamek to profesjonalny DJ konferansjer z poczuciem humoru „na poziomie” oraz bardzo dobrym oświetleniem (jak na poniższym zdjęciu), którego poznaliśmy na weselu w Gościńcu Nałęże. Akustyka tej drewnianej sali jest wręcz niesamowita! Pełen fotoreportaż z tamtego wesela wraz z gościnnym występem Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Cieszyńskiej możecie obejrzeć tutaj. Łukasz mówi o sobie: „miłość do muzyki … zawsze czekam na tą iskrę … szukam jej na każdej imprezie. Nie ważne czy jest to impreza klubowa czy wesele, festiwal na dużej scenie…. urodziny … Bez pasji nie da się robić czegokolwiek dobrze ?”



Jeśli rozważacie organizację ślubu w ostatnim dniu roku – zobaczcie wesele w Sylwestra w Hotelu Łysoń w Inwałdzie!
Mamy nadzieję, że przydadzą Wam się powyższe kontakty! A tutaj więcej porad dla narzeczonych dot. organizacji wesela.
Pobierz cennik ślubny i zapoznaj się z naszą ofertą!
Zapraszamy Was na spotkanie do Pszczyny. Będziemy mieli okazję się poznać oraz dowiedzieć jakie są Wasze oczekiwania. Opowiemy Wam jak fotografujemy, aby ciekawie opisać Waszą historię w albumie. Zobaczycie czym różni się fotoksiążka od fotoalbumu. Obejrzycie albumy w oprawie ze skóry i drewna. Wybierzecie materiał i kolor okładki. Chętnie doradzimy w doborze zespołu, DJa czy animatora dla dzieci. Spotkaliśmy ich na naszej drodze wielu i wiemy kogo można z czystym sumieniem polecić! Zapraszamy na wideo rozmowę w przypadku, gdy nie macie możliwości przyjazdu do nas ?
Fotografia Ślubna – Rafał i Justyna Osińscy